HC Slavia Praha – Piráti Chomutov

5:3

konec (0:0, 3:2, 2:1 - N 0:0 - 2:1)

13.10.2018, 15:30 • ZS Eden • Skupina Západ • Filip Nochta

Slavia po právu bere všechny body i včetně toho bonusového. Soupeře ze severu přehráli poměrem 5:3, největším aspektem dnešního zápasu byly 100% přesilové hry, které bohužel doprovázely celý zápas. (20:04:34)

Zápas vyhrávají domácí poměrem 5:3

Třetí třetina nám nabídla 3 branky a nespočet trestů. Bohužel ke konci zápasu na ledě nepanovala zrovna kamarádská atmosféra a týmy se mezi sebou do slova rvaly.

58:35

Piráti právě vstřelili branku!
Piráti využívají přesilovku 5 na 3.
Po kombinaci, kdy si to piráti dávali tak dlouho dokud nedali gól.
Střelec gólu: MARTIN PÖSCHL
asistence: Štěpán Němec, Jiří Kulich

57:34

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Maxim Brummel – 2 min., sekání).

56:55

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kovár – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Štefančík – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Iljuk – 5 min., hrubost).

56:55

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kluch – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Krásný – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Vymětal – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Svoboda – 2 min., hrubost).

54:05

Slavia právě vstřelila branku!
Pátý gól Slavie je na světě!
TOMÁŠ KLUCH pohotovou střelou překonává brankáře a Slavia jde do vedení o 3 branky.
Asistence: Jiří Stejskal

52:04

Nechtěl bych počítat trestné minuty protože v tomto zápase jich celkem dost padlo. Tentokrát se jde posadit na tresnou lavici Lukáš Koblížek za nesportovní chování.

52:04

O dvoubrankové vedení Slavie se postaral po zmatku před gólmanem MAXIM BRUMMEL za asistence Jakuba Altrichtera.

51:32

Situace na hřišti je momentálně velmi vypjatá a na tresnou lavici se chodí častěji než na střídačku.

49:34

Šimon Slavíček si jde odpočinout na 2 minuty za faul vysokou holí.

49:00

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Príhoda – 2 min.).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Skoupný – 2 min.).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., krosček).

47:42

Jak Šimon Rulc tak Dominik Perný si jdou odpočinout na tresnou lavici. Rulc při dorážení puku seknul do brankáře a Pernému se to nelíbilo a tak se o něj postaral. Hra bude pokračovat 4 na 4.

46:06

Tohle byl opravdu ostrý zákrok ze strany slávistických hráčů. Nebojím se říci, že toto byl zákrok, který měl poslat slávistického hráče na tresnou lavici.

45:37

Kluci na ledě se perou o každý milimetr na hřišti a každý puk.

44:56

Sešívaný Hofmann zkusil střelu z nápřahu a trefil jen boční síť.

43:37

Domácí Adam Krásný prověřil hostujícího brankáře střelou z předbrankového prostoru. Malant střelu bez problémů zlikvidoval.

42:58

Oba týmy nechtějí nic zkazit a tak se začíná hrát opatrný hokej.

41:52

Za pomoci svých spoluhráčů se dostal na střídačku a snad mu není něco vážného.

41:52

Teď na ledě bohužel jeden z chomutovských po souboji v rohu zůstává ležet.

41:04

Chomutovský Príhoda se snažil ne až tak moc silnou střelou překonat Pittra, ale měl špatně seřízená mířítka a branku minul.

40:12

Domácí buly vyhrávají, ale chyba v obraně je o puk připravila.

40:01

Hráči jsou již na ledě a připravení na poslední část hry, která rozhodne o vítězi.
Tak to bylo něco.
Druhá třetina byla úplně odlišná od té třetiny první. Zatím padlo 5 gólů a myslím si, že třetí třetina ještě nějaké přinese. Momentální stav je 3:2 na straně domácích, ale určitě to bude boj na život a na smrt. Týmy také začaly hrát velmi fyzickou hru a rychlý hokej.
Poslední třetina začne v cca 17:05.

40:00

39:32

Piráti se snaží dohrát třetinu na slávistickém území.

38:27

Nyní se nedá řící jaký celek je lepším, protože týmy se střídají u puku.

37:17

Hra je momentálně velmi tvrdá a každý se snaží hrát fyzickou hru.

36:58

Slavia se snažila něco vymyslet, ale její útok ukončuje ofsajd.

36:25

Chomutov se jentak nevzdává a Slavii se snaží tlačit co to jde.

35:28

NÁDHERA!
Slavia jde podruhé v zápase do vedení, ale tentokrát po nádherné kombinaci útočného dua Slavíček, Hofmann. Hofmann ukázal velký přehled a za brankovou čárou posílá přesný pas na ŠIMONA SLAVÍČKA, který se nemýlil a gól do prázdné branky dává.
Asistence: Jakub Hofmann

34:37

Tempo teď určuje spíše domácí celek a nepouští piráty k puku.

33:13

Nálada na ledě není úplně kamarádská. Je mezi týmy vidět velká rivalita a chuť do hry.

32:34

Slavia se znovu stává dominantnějším týmem na ledě a měla během pár okamžiků nemálo střeleckých pokusů.

30:58

Hra se pomalu uklidňuje, ale stále je to hra nahoru a dolu.

30:26

Obrovské tempo ukazuje i teď neuznaný gól na straně Slavie.

30:09

Pět minut 4 branky, oba týmy momentálně hrají v obrovském nasazení a rychlosti.

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Čech – 2 min., hákování).

27:25

Střídání v týmu Hc Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Šatný, přichází Malant.

27:22

Druhá třetina nám ani ne během 10 minut přinesla 4 branky. Tentokrát se prosadil Chomutovský MARCEL ŠTEFANČÍK po asistencích Jakuba Kovára a Jana Spudicha.

27:25

3 góly za pár minut, to je něco.
Slavia jde do vedení po výborné individuální akci sešívaného ŠIMONA RULCE, který blafákem překonává gólmana.
Bez Asistence

24:22

Slavia vyrovnává, po střele Drába se puk odrazil od střelce branky ŠIMONA SLAVÍČKA, který tedy utkání vyrovnává.
Asistence: Jakub Dráb, Jakub Hofmann.

24:09

Chomutov se ujímá vedení, po obrovském zmatku před domácím Pittrem. Jako jediný se dokázal zorientovat JAN SPUDICH a lehkým doťuknutím dává gól.
Asistence: Tadeáš Svoboda a Štěpán Němec.

23:33

23:23

Slavii to teď teda moc nevyšlo a Skoupý oslabuje svůj tým za podrážení.

22:58

Slavia se snaží střílet a držet hosty ve tlaki, ale hosté se brání.

21:28

Po sekání piráta Kalčíka si Slavia zahraje přesilovku.

20:46

Chomutov naskočil do druhé třetiny ve stylu a drží Slavii v tlaku.

20:03

Buly vyhrávají hosté a cpou se dopředu.

20:01

Hráči vkročili na hřiště a druhá třetina může pomalu začít.
První třetina zápasu mezi Slávií a Chomutovem nám zatím branku nepřinesla. Za to nám přinesla 3 vyloučení a z toho 2 na straně domácích. Je vidět, že oba dva týmy hrají opatrně a nedají si nic zadarmo. Rozhodně se máme ještě na co těšit. Druhá třetina začne v cca 16:15.

20:00

19:52

Třetina se dohrává ve středu hřiště.

19:00

Slavia se snaží dohrát třetinu ve svém útočném pásmu.

17:55

17:12

Chomutovský Němec vyslal velmi silnou střelou z kruhů, ale Slavii podržel Pittr.

16:22

Piráti mají již druhou možnost přesilovky. Po hákování domácího Krásného si zahrají druhou přesilovku.

15:36

Přesilová hra se Slavii celkem vydařila, hrála v útoku, měla několik střel, ale piráty podržel dnes výborně chytající Šatný.

15:27

15:19

Domácí ne a ne překonat brankáře Šatného.

14:49

Domácí útok ukončuje přihrávka rukou. Hra se stěhuje do středu hřiště.

14:08

Hosté teď mohou děkovat Šatnému, který teď vytáhl nádherný zákrok. Díky němu je skóre stále 0:0.

13:25

Domácí mají možnost skórovat, po faulu histujícího Kalčíka, který si v souboji pomohl loktem.

12:28

Ale tlak Slavie nadále pokračuje.

11:34

Domácí Slavíček se snažil individuální šancí prosadit, ale chomutovští obránci mu to nedovolili.

10:30

10:05

Hráči pirátů měli na hokejkách první gól zápasu, ale Pittr na brankové čáře puk vyrazil.

09:23

Chomutov se sanží zatím hrát svoji přesilovou hru ve slávistickém obranném pásmu a vychází jim to.

08:12

Piráti si dnes zahrají první přesilovou hru. Po faulu domácího Vymětala, který se provinil podražením jde Slavia do čtyř.

07:34

Piráti začínají přebírat iniciativu a momentálně mají navrh.

06:13

Domácí zatím drží piráty jen na jejich polovině.

05:21

Ofsajd domácích přerušuje útok sešívaných.

04:11

Piráti se konečně dostávají ze své poloviny a střelou, kterou bez problémů domácí brankář chytá, hru přerušují.

03:12

Střela, kterou vyslal kapitán sešívaných míří vedle, ale Slavia ve svém tlaku pokračuje.

02:25

Slavia se teď dobře snaží hosty držet na své polovině hřiště.

01:14

Slavia měla první velkou šanci, kterou nevyužila.

00:56

Hra se pomalu přesouvá do obranného pásma Slavie.

00:02

Buly bylo vhozeno.

00:01

Hráči již vstoupili na led a rozcvičují se. Zápas za malou chvilku začne.
Dnes na led v pražském Edenu vyjede klub ze severu Čech, který se postaví domácímu celku pražské Slavii. Domácí mají zatím formu a z 8 zápasů mají 6 výher, podobně je na tom i Chomutov, který má o výhru více. Podaří se dnes pirátům z Chomutova prodloužit svoji vítěznou šňůru na číslo 6? Nebo Slavia urve svoji 7 výhru v sezoně?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

5:3

Branky a nahrávky: 25. Slavíček (Dráb, Hofmann), 28. Rulc, 36. Slavíček (Hofmann), 53. Brummel (Altrichter), 55. Kluch (Stejskal) – 25. Spudich (Svoboda, Němec), 28. Štefančík (Kovár, Spudich), 59. Pöchl (Němec, Kulich)