Moravskoslezská fotbalová liga

FK Hodonín – ČSK Uherský Brod

4:2

konec (3:0)

13.10.2018, 15:00 • Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín) • 11. kolo • Kryštof Škodák

Tipsport: 1.6 3.8 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

89. CHWASZCZ - 4:2

89

Uherský Brod právě vstřelil branku!
A hosté se na konci utkání podruhé prosazují! Ve volnější hře gólman Petráš vyrazil míč před sebe a pomalu se zvedal. Toho využil ŠIMON CHWASZCZ, který tak dal výsledku utkání definitivní podobu – 4:2.

63

63. ŤOK - 4:1

63

Hodonín právě vstřelil branku!
Domácí si berou zpět tříbrankové vedenía trochu sesazují z koně hosty. Exekutor penalty TOMÁŠ ŤOK zůstal při provádění kopu ledově klidný poslal míč přesně k tyči Horáčkovi branky – 4:1.

57

57. MANČÍK - 3:1

57

Hostující Brod přeci jen snižuje! Dolina obešel protihráče, natáhnul na sebe i brankáře a poté přihrál zcela volnému MARKU MANČÍKOVI, který vsítil do odkryté branky – 3:1.

45

45. MASSAMBA - 3:0

45

A v samém závěru prvního poločasu Hodonín dává další, v pořadí třetí branku! MASSAMBA DIONE stíhal hostujícího obránce, který velice špatně přihrál brankáři a již zmiňovaný Kanaďan ve službách Hodonína míč dostihl, obešel brankáře a vsítil do odkryté branky – 3:0.

21

21. HESEK - 2:0

21

A domácí se ujímají již dvoubrankového vedení! Po dalším přetaženém rohu se míč dostal k JOSEFOVI HESKOVI. Vypadalo to spíš jako by centroval, ale vcelku záhadně míč skončil v hostující síti – 2:0.

12

12. MASSAMBA - 1:0

12

Domácím se po pár minutách hry podařilo vsítit první branku utkání! Přetažený rohový kop dokázal jeden z domácích vrátit na malé vápno, kde číhal MASSAMBA DIONE, který skluzem vsítil – 1:0.

4:2

konec (3:0)

Branky: 12. Massamba, 21. Hesek, 45. Massamba, 63. Ťok (pen.) – 57. Mančík, 89. Chwaszcz

Karty:   69. Hesek (HOD)

FK Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Kosorin, Ťok, Žák F., Hesek "C", Michna, Šustr, Massamba, Fojtík.
Náhradníci: Záleský – Bohun, Žák V., Hromek, Sasín.

ČSK Uherský Brod: Horáček – David M., Schwaszcz, David R., Blanař (74. Michalec), Kovář, Mančík (64. Kúdela), Dolina, Hruboš, Hradil, Vrága.
Náhradníci: Dostál – Malenovský, Kúdela, Michalec.

Rozhodčí: Petr Zdeněk – Černý Dalibor, Nováček Ivo. Delegát FAČR: Juřička Jiří