0:5

konec (0:4)

08.10.2018, 15:00 • Stadium Etno Selo Stanisići, Bijeljina • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:54:04)
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 13:11.
Je konec. Česko dnes nedokázalo vstřelit ani gól a prohrálo s Norskem 0:5. Už ve 14. minutě proměnila pokutový kop Sundeová. O čtyři minuty později zvýšila náskok Bjeldeová. Tlak Norek byl neúprosný a o tři minuty později se trefila také Blakstadová. Ve 33. minutě se dočkala také Ildhusoyová. Ve druhém poločase se Česky skvěle bránily a už to vypadalo, že neprohrají druhou půli, ale v 82. minutě se trefila Šperová.

90+6

90+6

Česko získalo autové vhazování na své polovině.

90+5

Poté ale přišel faul z domácí strany.

90+4

Posléze se Česká republika opět dostala dopředu a zkouší něco vymyslet pár metrů před vápnem soupeře.

90+3

Následný rohový kop poslala před bránu Dvořáková, ale následně si s ním Norsko poradilo.

90+2

Pochmanová byla blízko prvnímu gólu České republiky, ale její střela byla vyražená na rohový kop.

90+1

Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90

Posléze přišla střela Fornesové, ale opět jen vedle brány Česka.

89

Česko se dostalo dopředu ke konci utkání, ale nakonec z toho nic nebylo.

88

Následně získaly Norky rohový kop, po kterém přišla střela Hauglandové, ale ta letěla vedle brány.

87

Fornesová vystřelila na bránu, ale Lukášová si s ní poradila.

85

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Cvrčková, přichází Komárková.

84

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Illešová, přichází Siváková.

83

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Rogdeová, přichází Fornesová.

82

Norsko právě vstřelilo branku!
Už tu byla malá naděje, že Česko neprohraje druhý poločas, ovšem hosté dávají pátou branku. Tentokrát se prosadila JENNY KRISTINE OLSENOVÁ. Asistence: Sorumová.

81

Posléze byl pokus o centr zblokován a hostující hráčky mají autové vhazování.

80

Norky ztratily míč a dopředu tak mohlo jít Česko, ovšem ani tentokrát z toho nic nebude.

79

Následně se k exekuci přímého kopu postavil Josendalová, ale ta zamířila pouze vedle domácí svatyně.

78

Posléze se provinila faulem Šperová, která poslala k zemi Rogdeovou a uviděla kartu žluté barvy.

78

Hauglandová se provinila faulem na polovině České republiky.

78

Následně se Norsko vydalo dopředu a byly z toho dvě velké šance, ovšem ani střela Rogdeové nebo Tvedtenové neskončila za zády Lukášové.

77

Střela Novotné byla zblokována.

75

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Sundeová, přichází Ostenstadová.

74

Nygardová vypálila jen vedle brány.

72

Posléze je to další faul domácích, tentokráte Dvořákové.

71

Cvrčková poslala k zemi Baekkelundovou.

70

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Machutková, přichází Dvořáková.

69

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Hladíková, přichází Šrámková.
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Ildhusoyová, přichází Olsenová.

68

Pochmanová se provinila dalším nedovoleným zákrokem .

65

Ildhusoyová se opět chytila v ofsajdové pasti.

64

Ovšem Česká republika se i nyní ubránila a posléze se dostala až dopředu, kde získala rohový kop.

63

Norky nyní získaly rohový kop z pravé strany.

61

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Krejčířová, přichází Šperová.

61

Norsko ovšem zůstává v tlaku, ale následně se provinilo faulem v útočné fázi.

60

Je před námi poslední půl hodina hry a ve druhém poločase jsme se zatím branky nedočkali.

58

Nyní už se pokračuje a domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

56

Následně se ale domácí hráčka provinila faulem ve středu hrací plochy a soupeřka potřebuje ošetření.

55

Norsko získalo rohový kop z pravé strany, o který se postarala Sundeová, ale Češkám se povedlo odkopnout míč.

54

Poté Norky získaly autové vhazování na polovině České republiky.

53

Sonntágová se dopustila nedovoleného zákroku, ovšem jednu žlutou kartu už má a musí být opatrná.

51

Posléze se dopustila faulu Nygardová a je to první žlutá karta pro Norsko.

50

Hostující hráčky získaly rohový kop, ovšem ten nic nenabídl.

48

Nyní Krejčířová poslala k zemi Nygardovou a Norsko bude mít opět balón ve své moci.

47

Norsko se nyní dopustilo faulu na polovině České republiky.

46

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Terlandová, přichází Josendalová.
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Blakstadová, přichází Tvedtenová.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
První poločas je u konce a Norsko vede vysoce 4:0. Už ve 14. minutě proměnila pokutový kop Sundeová. O čtyři minuty později zvýšila náskok Bjeldeová. Tlak Norek byl neúprosný a o tři minuty později se trefila také Blakstadová. Ve 33. minutě se dočkala také Ildhusoyová. Hostující tým má obrovský náskok, který Česká republika bude jen stěží dohánět.

45

45

Illešová byla chycena v ofsajdové pasti.

43

Následně domácí získali autové vhazování na pravé straně a mohou se tak přiblížit k bráně Sneveové.

42

V útočné fázi se ale Norky provinily jen nedovoleným zákrokem a Česká republika má volný kop.

40

Poté ale přišel faul také z české strany a Norsko bude mít opět balón na kopačkách.

39

Blakstadová poslala k zemi soupeřku na polovině hrací plochy.

38

Po velmi dlouhé době se Česká republika dostala až ke střele, ovšem ta letěla jen vedle brány Sneveové.

37

Následně domácí získaly autové vhazování.

36

Posléze se domácí hráčka ocitla v ofsajdové pasti.

35

Norsko nemá dost a dál se snaží dostat ke střele, ovšem tomu nyní zabránila česká obrana.

33

Po vydařené kombinaci přichází už čtvrtá branka, kterou dává CELIN BIZET ILDHUSOYOVÁ a tohle vypadá na debakl. Asistence: Terlandová.

30

První větší možnost Česka po půl hodině hry, když se dostala ke střele Cvrčková, ovšem Sneveovou nepřekonala.

28

Hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

26

Ildhusoyová se opět ocitla v ofsajdu, což jí dnes hodně trápí.

25

Následně Norsko získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy.

24

Česká republika se snažila něco vymyslet středem hrací plochy, ale poté se k míči dostal opět jen soupeř.

23

Tohle už vypadá pro Češky velice špatně, jelikož Norsko vede už 3:0! Autorem této branky je JULIE BLAKSTADOVÁ.

22

Posléze hosté získali rohový kop, o který se postará Ildhusoyová.

21

Rogdeová tentokrát vystřelila jen vedle domácí svatyně a tlak Norska je velký.

20

Hosté jdou do dvoubrankového vedení, když se prosazuje THEA BJELDEOVÁ. Asistence: Sorumová

17

Nyní je to další rohový kop pro hosty.

16

Norsko získalo rohový kop, po kterém se dostala Ildhusoyová ke střele, ale ta byla zblokována.

14

MALIN SUNDEOVÁ proměňuje pokutový kop a posílá Norsko do vedení!

13

Žlutou kartu dostává Sonntágová (Česko).

13

Byla nařízena penalta pro Norsko. Sonntágová poslala k zemi uvnitř vápna Ildhusoyovou a hostující tým má velkou možnost se dostat do vedení.

12

Hosté se pokoušeli něco vymyslet středem hrací plochy, ale k míči se dostali domácí.

10

Norsko se snažilo dostat dopředu, ale Ildhusoyová se nachytala v ofsajdové pasti.

5

Bjeldeová se nyní provinila faulem ve středu hřiště, když poslala k zemi Hladíkovou.

3

Bjeldeová se dostala ke střele na bránu, se kterou si věděla rady Lukášová a vyrazila míč.

2

Domácí získaly přímý kop, o který se postarala Novotná, ale ten nic nepřinesl.

1

Česko: Lukášová – Sonntágová (C), Hrtánková, Kotrčová – Machutková, Krejčířová, Pochmanová, Illešová, Novotná – Cvrčková, Hladíková
Náhradníci: Pučová – Pušková A., Pěčková, Komárková, Pušková T., Šperová, Dvořáková, Siváková, Šrámková

Norsko: Sneveová – Hauglandová, Sundeová (C), Baekkelundová – Bjeldeová, Blakstadová, Sorumová, Nygardová, Terlandová – Rogdeová, Ildhusoyová
Náhradníci: Rageová – Bjorneboeová, Tvedtenová, Olsenová, Ostenstadová, Horteová, Josendalová, Fornesová, Holmenová

Rozhodčí: Ewa Augustyn (POL) – Paulina Baranowska (POL), Tamara Došen (BIH).
Česko se v prvním zápase utkalo s Bosnou a Hercegovinou, kterou porazilo 2:0. Ve druhém utkání se tak český výběr utkal s Gruzii a zvítězil jasně 7:0. Nejlepší střelkyně je se dvěma góly Cvrčková.
Norsko nejprve porazilo Gruzii stejným poměrem jako Česká republika a to 7:0. Ve druhém utkání si smlslo nad Bosnou a Hercegovinou 10:0. Nejlepší střelkyně je s pěti góly Rogdeová.
V 1. fázi Mistrovství Evropy se proti sobě utkají týmy Česko a Norsko. Tento zápas rozhodne o tom, kdo postoupí z prvního místa do 2. fáze. Už nyní je ale jasné, že jistý postup mají oba týmy.

Tabulka
1. Norsko 6 bodů skóre 17:0
2. Česko 6 bodů skóre 9:0
3. Bosna a Hercegovina 0 bodů skóre 0:12
4. Gruzie 0 bodů skóre 0:14
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

0:5

konec (0:4)

Branky: 14. Sundeová (pen.), 20. Bjeldeová, 23. Blakstadová, 33. Ildhusoyová, 82. Olsenová

Karty:   13. Sonntágová (CZE), 78. Šperová (CZE) – 51. Nygardová (NOR)

Česko: Lukášová – Sonntágová (C), Hrtánková, Kotrčová – Machutková (70. Dvořáková), Krejčířová (61. Šperová), Pochmanová, Illešová (84. Siváková), Novotná – Cvrčková (85. Komárková), Hladíková (69. Šrámková)

Norsko: Sneveová – Hauglandová, Sundeová (C) (75. Ostenstadová), Baekkelundová – Bjeldeová, Blakstadová (46. Tvedtenová), Sorumová, Nygardová, Terlandová (46. Josendalová) – Rogdeová (83. Fornesová), Ildhusoyová (69. Olsenová)

Rozhodčí: Ewa Augustyn (POL) – Paulina Baranowska (POL), Tamara Došen (BIH)