FbŠ Bohemians – Finance Novák FBK Jičín

9:5

konec (5:0, 3:2, 1:3)

07.10.2018, 16:00 • SH Děkanka • 6. kolo • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

To je pro dnešní utkání ode mě vše! Děkujeme vám za sledování a přeji Vám krásný zbytek večera. Sloučí se s Vámi Adéla Bernatová. (17:58:24)
Střely celkem:
Domácí – 31
Hosté – 24
Nejlepší hráči dnešního utkání:
Domácí – Michaela Neubergerová (FbŠ Bohemians)
Hosté – Nikola Kuchařová (Jičín)
I tentokrát dokázal tým FbŠ Bohemians porazit tým KM automatik FBK Jičín. Zápas skončil vítěstvím 9:5 pro domácí.
Dnešní utkání sledovalo 78 diváků.
Střely třetí třetiny:
Domácí – 10
Hosté – 11
Třetí třetina nabyla opravdu rychlé tempo. Jičín zvolil jinou taktiku a dokázali dát domácím tři branky. Bohemians spoléhala na svou obranu, které se povedlo pár střel odvrátit. Třetí třetina skončila v poměru 1:3 pro hosty.

59:37

Míčku se ujímají hosté a obsazují půdu domácích.

Bohemians právě vstřelili branku!
Autorem branky je ANNA MARIE DIVIŠOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.

56:50

Hra nasadilo opravdu rychlé tempo. Jičín pěkně přihřívá pod kotlem obraně soupeře.

56:31

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Zuzana Svobodová – 2 min., Nedovolené vrážení).

56:02

Lucie Šindelářová končí na zemi po střetu s Bachmaierovou.

55:50

Hosté obsazují bránu soupeře.

55:13

Hosté mají míček a snaží se obejít hráče domácích.

54:50

Vypadá to, že nová taktika Jičína se jim vyplácí.

9:5

Branky a nahrávky: 6. Neubergerová (Chaloupková), 15. Poláková (Bočanová), 15. Reischlová (Zlámalová), 17. Kadidlová (Poláková), 19. Poláková (Bočanová), 33. Reischlová (Zlámalová), 39. Bočanová (Vrátná), 40. Reischlová (Zlámalová), 58. Divišová (Bočanová) – 21. Jarolímová (Bachmaierová), 37. Bachmaierová (Žůrková), 43. Bachmaierová (Jarolímová), 53. Kuchařová (Jarolímová), 55. Bachmaierová (Jarolímová)

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Císařová, Loudová, Nová – Cukrová, Bašová, Toulová – Reischlová, Kadidlová, Vrátná – Poláková, Pokorná, Chaloupková – Neubergerová, Zlámalová, Divišová – Pavlicová, Bočanová.

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.

Rozhodčí: Mik Patrik, Szilvási Petr