3:4

po prodl. (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)

28.09.2018, 17:00 • STODOLA Arena Střešovice • 6. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.5 6.1 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po vyrovnaném zápase nakonec vítězí hosté v prodloužení, kteří měli po celou dobu míček na svých čepelích. Kombinovali ve čtyřech hráčích a risk hry bez brankáře jim naprosto vyšel a berou plusový bod navíc! (19:22:30)

63:08

63:08 Jiří BAUER - 3:4

63:08

Ostrava právě vstřelila branku!
A Ostrava po rozvážné kombinaci nakonec dává branku a vítězí v tomto zápase po prodloužení! JIŘÍ BAUER chvíli váhal jestli vystřelit a udělal dobře. Míček sice Rebro zpomalil, ale přece jen propadl za jeho záda a byl to jeho dnešní další nejistý zákrok. Asistence: Jiří Juhaňák.

62:37

Ostrava kombinuje ve čtyřech hráčích, tudíž hraje momentálně bez brankáře.

62:06

Ostrava v prodloužení má více míček na svých čepelích a Tatran se pouze jen brání.

61:34

Patrik Posselt dostal míček před branku a z otočky střílí vysoko nad. Avšak míček byl tečován. Ostrava bude rozehrávat.

61:08

Ostrava se taktéž dostala poprvé v prodloužení do útoku, ale vše řeší výběhem Klobučník.

60:51

Jiří Bauer vystřelil ze středu hřiště, ale jeho ránu blokuje protihráč.

60:23

Ostrava jako první má možnost podniknout útočnou akci.

60:01

Třetí třetina nám přinesla dvě slepené branky Tatranu, který otočil skóre na svou stranu. Avšak Ostrava dokázala následně vyrovnat. Oba celky ještě pak dali po jedné brance a stanovili remízový výsledek 3:3 po základní hrací době.

60:00

59:50

Oddechový čas pro hosty.

59:30

Do konce základní hrací doby nám zbývá přesně půl minuta a vypadá to, že se v dnešním zápase bude prodlužovat.

59:25

Oddechový čas pro domácí.

57:50

Hosté se nakonec nedokázali dostat do šance a Tatran vyváží míček.

57:28

Ostrava drží míček a hledá bezpečnou cestu k brance soupeře. Nakonec zvolili rychlou přihrávku a momentálně probíhá boj o míček za brankou domácích.

57:00

Nepřesná přihrávka Tatranu a domácí musí vyklidit útočnou polovinu soupeře.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Tlapák (Komárek), 47. Ullmann (Svačinka), 47. Váňa – 31. Mendrek (Čonka-Skyba), 39. Daniš (Sládek), 49. Jurdzin (Čonka-Skyba), 64. Bauer (Juhaňák)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Svačinka, Mühlfait, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Jak. Kolísko – Langer, Pixa, Meliš – Svoboda, Švéda, Ullmann – Váňa.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník – Kubíček, Lipový, Jiří Šebesta, Posselt, Bauer, Moravčík, Jurdzin – Kolajta, Juhaňák, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Čonka-Skyba.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč