Chance liga

HC Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč

6:3

konec (2:1, 1:1, 3:1)

26.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 8. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.7 4.35 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:53

Zeman u své střídačky fauloval jednoho z hostí, dopustil se hákování, ale teď už to domácím tolik nevadí.

56:36

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vlastimil Bilčík – trestné střílení, hákování).

55:53

Na ledě ale veselo pro domácí není. Vyloučeným je Mareš za podrážení a hosté mohou srovnat stav.

45:26

Trestnou opustil desetiminutový trestanec Paták, za něj tam jde Brož. Za brankou totiž dlouho držel Dostálka tělem u mantinelu, až se dopustil faulu a je vyloučen za držení.

43:15

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Karel Nedbal – 2 min., sekání).

33:12

Po komerční pauze přijde další přesilovka pro Duklu. Vyloučeným je Paták za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odsedí Ferda.

21:49

Trest Nedvídka se chýlí ke konci a hosté šli navíc do útoku. Ten přerušuje vyhozením Štindl a vyloučením Osmík za sekání, HST má 55 sekund výhody 5 na 3!

21:06

Anděl neměl v době hry u domácí střídačky na ledě vůbec co dělat, byl šestým hráčem a odsedí si dvě minuty za hru v šesti s gólmanem na ledě.

19:56

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Nedvídek – 2 min., napadení).

15:08

Další rána pro Bílé hvězdy. V rohu fauloval Střondala Čachotského, hůl hostujícího hráče se ocitla v obličeji domácího kapitána, který byl v předklonu. Přitěžující okolnost byla krev a je to tak za 4 minuty.

09:40

Na pokec sedne k Čejkovi Kusko, ten se při návratu z útočného pásma dopustil hry vysokou holí a má to za dvě minuty.

01:38

Nešťastný vstup hostujícího kapitána do zápasu. Ten po faulu na obránce ve středním pásmu inkasuje 2+10 minut za vražení na hrazení. Menší trest odsedí Novák.

6:3

Branky a nahrávky: 9. Anděl (Pekr, Suchánek), 12. Pekr (Anděl, Skořepa), 33. Pekr (Skořepa, Štindl), 44. J. Pohl (Zeman, Čachotský), 57. Skořepa, 57. Čachotský (TS) – 7. Kusko (Nedvídek, Čermák), 23. L. Horký (Čejka, Nedbal), 44. L. Horký (Střondala)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Štebih, D. Váňa, Suchánek, Půža, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – D. Čermák.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Bilčík, Čermák, Vl. Brož, Nedbal, Čejka, D. Mikyska, Furch – Süss, Raška, L. Horký – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Čejka, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Střondala, M. Novák.

32:47 JIH 3:2 Pekr (Skořepa, Štindl)
33:12 TRE 2+10 Paták, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Ferda
43:04 TRE 3:3 L. Horký (Střondala)
43:15 TRE 2 Nedbal, sekání
43:50 JIH 4:3 J. Pohl (Zeman, Čachotský)
45:26 TRE 2 Vl. Brož, držení
55:53 JIH 2 Mareš, podrážení
56:01 JIH 5:3 Skořepa
56:36 TRE TS Bilčík, hákování
56:36 JIH 6:3 Čachotský (TS)