Pořadí MS po čtrnáctém závodě:
1.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 234 bodů
2.
Miguel Oliveira (POR/KTM) – 215 bodů
3.
Brad Binder (RSA/KTM) – 144 bodů
4.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 132 bodů
5.
Álex Márquez (ESP/Kalex) - 126
6.
Joan Mir (ESP/Kalex) – 124 bodů
7.
Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 118 bodů
8.
Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 103 bodů
9.
Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 100 bodů
10.
Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 96 bodů
Pořadí v cíli:
1.
Brad Binder (RSA/KTM) 39:59.247
2.
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +1.526
3.
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +2.055
4.
Álex Márquez (ESP/Kalex) +2.396
5.
Marcel Schrötter (GER/Kalex) +5.850
6.
Joan Mir (ESP/Kalex) +6.205
7.
Miguel Oliveira (POR/KTM) +6.741
8.
Mattia Pasini (ITA/Kalex) +9.650
9.
Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) +9.746
10.
Jorge Navarro (ESP/Kalex) +9.848
11.
Luca Marini (ITA/Kalex) +11.568
12.
Simone Corsi (ITA/Kalex) +13.786
13.
Augusto Fernández (ESP/Kalex) +17.856
14.
Iker Lecuona (ESP/KTM) +19.232
15.
Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +21.258
16.
Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +21.393
17.
Edgar Pons (ESP/Kalex) +26.553
18.
Steven Odendaal (RSA/NTS) +27.747
19.
Remy Gardner (AUS/Tech 3) +28.339
20.
Sam Lowes (GBR/KTM) +31.826
21.
Dominique Aegerter (SUI/KTM) +32.214
22.
Niki Tuuli (FIN/Kalex) +34.961
23.
Jesko Raffin (SUI/Kalex) +36.569
24.
Joe Roberts (USA/NTS) +37.143
25.
Bo Bendsneyder (NED/Tech 3) +42.222
26.
Jules Danilo (FRA/Kalex) +53.557
27.
Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex) +53.675
28.
Xavi Cardelús (AND/Kalex) +1:14.999
Neklasifikováni:
Xavi Vierge (ESP/Kalex),
Federico Fuligni (ITA/Kalex),
Danny Kent (GBR/Speed Up),
Sheridan Morais (POR/Kalex),
Stefano Manzi (ITA/Suter)
Nejrychlejší kolo:
Álex Márquez (ESP/Kalex) - 1:53.479
Postavení na startu:
1. řada: Brad Binder (RSA/KTM),
Marcel Schrötter (GER/Kalex),
Jorge Navarro (ESP/Kalex)
2. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex),
Francesco Bagnaia (ITA/Kalex),
Mattia Pasini (ITA/Kalex)
3. řada: Fabio Quartararo (FRA/Speed Up),
Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex),
Simone Corsi (ITA/Kalex)
4. řada: Luca Marini (ITA/Kalex),
Augusto Fernández (ESP/Kalex),
Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. řada: Iker Lecuona (ESP/KTM),
Tecuta Nagašima (JPM/Kalex),
Joan Mir (ESP/Kalex)
6. řada: Andrea Locatelli (ITA/Kalex),
Edgar Pons (ESP/Kalex),
Miguel Oliveira (POR/KTM)
7. řada: Sam Lowes (GBR/KTM),
Remy Gardner (AUS/Tech 3),
Steven Odendaal (RSA/NTS)
8. řada: Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex),
Danny Kent (GBR/Speed Up),
Jesko Raffin (SUI/Kalex)
9. řada: Bo Bendsneyder (NED/Tech 3),
Joe Roberts (USA/NTS),
Niki Tuuli (FIN/Kalex)
10. řada: Stefano Manzi (ITA/Suter),
Isaac Viñales (ESP/Suter),
Dominique Aegerter (SUI/KTM)
11. řada: Jules Danilo (FRA/Kalex),
Federico Fuligni (ITA/Kalex),
Sheridan Morais (POR/Kalex)
12. řada: Xavi Cardelús (AND/Kalex)
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 234 bodů
2. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 215 bodů
3. Brad Binder (RSA/KTM) – 144 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 132 bodů
5. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 126
6. Joan Mir (ESP/Kalex) – 124 bodů
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 118 bodů
8. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 103 bodů
9. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 100 bodů
10. Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 96 bodů (13:30:32)
Brad Binder slaví druhé vítězství v sezóně.
Cíl
Brad Binder vítězví ve VC Aragónie kategorie Moto2
Cíl
21
20
20
Krásný souboj Márqueze s Baldassarrim o třetí místo
20
20
19
19
19
18
17
17
Baldassarri chybuje a propadá se na čtvrté místo
17
17
16