Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – SM Caen

2:1

konec (0:1)

22.09.2018, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 6. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.64 3.76 6.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65

65. Timothée KOLODZIEJCZAK - 2:1

65

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí strhávají vedení na svoji stranu a to dosti kuriózním způsobem. Perrin nejprve hlavičkoval pouze do tyč, míč se odrazil před bránu, kde na něj lehl jeden z hráčů Caen, Samba chtěl balón sebral do rukou, ovšem dříve se k němu dostal TIMOTHÉE KOLODZIEJCZAK, který do něj lehce kopnul a poslal jej za brankovou čáru.

48

48. Vahbí CHAZRÍ - 1:1

48

VAHBÍ CHAZRÍ proměnil penaltu zcela chladnokrevně, míč poslal po zemi na levou stranu, zatímco brankář volil opačný kout.

31

31. Fayçal FAJR - 0:1

31

Caen právě vstřelilo branku!
Tak tenhle gól si Ruffier za rámeček určitě nedá. FAYÇAL FAJR vystřelil z poměrně velké dálky a navíc nijak prudce, domácí gólman však špatně zakročil, míč jej přeskočil a v jeho bráně skončil.

2:1

konec (0:1)

Branky: 48. Chazrí (pen.), 65. Kolodziejczak – 31. Fajr (Ninga)

Karty:   34. Chazrí (SET), 49. Kolodziejczak (SET) – 8. Guilbert (CEN), 35. Diomandé (CEN), 46. Mbengue (CEN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 3:19.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy (84. Gabriel Silva), Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Salibur (72. Nordin), Chazrí, Cabella – Hamouma (63. Diony).
Náhradníci: Moulin – Gabriel Silva, Diony, Gueye, Nordin, Monnet-Paquet, Dioussé.

SM Caen: Samba – Guilbert, Genevois (15. Diomandé, 46. Imorou), Baysse, Mbengue – Oniangué (C), Fajr – Bammou, S. Peeters (71. Tchokounté), Ninga – Beauvue.
Náhradníci: Zelazny – Armougom, Imorou, Diomandé, Deminguet, Chauí, Tchokounté.

Rozhodčí: R. Buquet – G. Debart, J. Pacelli