22.09.2018, 18:00 • Freethiel Stadion, Beveren • 8. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.38 3.37 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:45)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:5.
Je konec. V 19. minutě se krásnou patičkou prosadil Victor Osimhen a poslal hosty do vedení. Ve 49. minutě ovšem uviděl hostující hráč Ilaimaharitra červenou kartu a dvě minuty nato přišel gól domácí, když Ampomah přeloboval brankáře a srovnal. Beveren cítil šanci na tři body. V 90+3. minutě byl vyloučen Perbet, který na hřišti nebyl ani minutu. Nakonec zápas skončil remízou 1:1.

90+4

90+4

Ampomah zastavil protiútok hostů nedovoleným zákrokem a uviděl žlutou kartu.

90+3

Následný volný kop domácích ovšem nic velkého nepřinesl.

90+2

90+2. Červená karta

90+2

Tohle je druhá červená karta pro hostující tým! Jérémy Perbet byl na hrací ploše ani ne minutu a je vyloučen, když po dopadu na zem lehce kopl do protihráče, což sudí Nathan Verboome nemilosrdně potrestal.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Jérémy Perbet.

90

Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, ale střela hostujícího hráče byla zblokována obráncem.

88

Ali Gholizadeh nyní získal míč pro svůj tým, když byl zfaulován.

86

Vellios se nyní provinil faulem a u míče tak bude Charleroi.

86

Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Denzel Jubitana, přichází Beni Badibanga.

84

Zakončení domácích skončilo pouze vedle brány.

82

Domácí se dostali ke střele uvnitř vápna, ale ta nic nepřinesla.

81

Žlutou kartu dostává Maximiliano Caufriez (Waasland-Beveren).

80

Ale ani tento nebyl nijak nebezpečný a skončil pouze v moci brankáře Nicolase Penneteaua.

79

Aleksandar Boljević byl zfaulován a Beveren cítí šanci ke konci utkání, že může rozhodnout ve svůj prospěch.

78

Ovšem následná střela skončila pouze vedle hostující svatyně.

77

Gaëtan Hendrickx se nyní provinil faulem blízko své šestnáctky a Beveren získal volný kop z levé strany.

76

Po chvíli se na druhé straně dostal do šance Nana Ampomah, ovšem ani ten vyslal nějakou umístěnou pumelici.

75

Charleroi získalo volný kop, po kterém se dostal hostující hráč do zakončení, ale to nebylo nijak razantní.

74

Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Jur Schryvers, přichází Floriano Vanzo.

73

A opět je hra přerušena, tentokrát má problém Christophe Diandy.

71

Nyní došlo k přerušení hry, jelikož je hostující hráč ošetřován.

70

Je před námi posledních dvacet minut a stav je zatím nerozhodný 1:1.

69

Domácí sice dostali míč do vápna, ale následná střela skončila jen vedle brány.

67

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Adama Niane, přichází Ali Gholizadeh.

65

65. Zakončení hostujícího hráče skončilo jen nad svatyní Beverenu.

65

Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem rána uvnitř vápna letěla jen nad bránu Roefa!

64

Cristian Benavente se dostal do zakončení, ale to letělo pouze nad bránu Beverenu.

62

Aleksandar Boljević se zbavil protihráče, ale následně vypálil jen nad bránou Sportingu.

61

Ovšem následný centr nepřinesl nic vážnějšího a Beveren tak šel do protiútoku, po kterém získali domácí autové vhazování.

60

Charleroi získal rohový kop z pravé strany.

58

Domácí mají opět míč na svých kopačkách a snaží se dostat míč do vápna.

56

Denzel Jubitana se dostal ke střele zpoza vápna, ale Nicolas Penneteau si s ní poradil.

54

Nyní se Victor Osimhen provinil faulem a hra je ve druhé půli naprosto jiná a navíc Waasland-Beveren hraje v přečíslení.

52

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Gaëtan Hendrickx.

51

51. Nana AMPOMAH - 1:1

51

Waasland právě vstřelil branku!
Domácí dávají branku hned po minutě v početní výhodě a je srovnáno! Volný kop letěl do vápna, kde se míč odrazil k NANU AMPOMAHOVI a ten nádherným lobem, který ještě otřel o horní tyč dává gól!

50

Marco Ilaimaharitra (Sporting Charleroi) dostal za svůj dost nevybíravý šlapák červenou kartu!

48

Nyní došlo k faulu ve středu hrací plochy a sudí se radí s videorozhodčími.

47

Domácí poslali nebezpečný centr z levé strany do vápna, ovšem ten skončil jen v zámezí.

46

Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Paul Keita, přichází Francesco Forte.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je u konce a Sporting Charleroi zatím vede 1:0. Hosté jsou od první minuty lepším týmem, což potvrdili v 19. minutě, když se krásnou patičkou prosadil Victor Osimhen.

45+3

45+3

Domácí kombinují na polovině soupeře, ale i tentokrát bez úspěchu.

45+2

Ovšem střela Apostolose Velliose letěla jen nad bránu Charleroi.

45+1

Následně se Stergos Marinos provinil faulem, za který viděl žlutou kartu a Beveren má šanci vyrovnat z přímého kopu.

45+1

Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

45

Centr domácích na levou stranu byl nepřesný a Sporting tak získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

43

Na hrací ploše už jsou lékaři a hra je přerušena.

42

Posléze byl zfaulován Victor Osimhen, když na něj spadl Nana Ampomah.

41

Nyní se hostující hráč provinil faulem na své polovině hrací plochy.

39

Domácí se zkouší dostat po levé straně a něco vymyslet, ovšem ani tentokrát se jim to nepovedlo.

37

Waasland-Beveren se až nyní podíval dopředu a snažil se něco vymyslet, ovšem ani tentokrát to nebylo nic vážného.

35

Domácí hráč Massop se nyní provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

33

Další faul domácích a Charleroi získalo volný kop, po kterém přišel centr do vápna, ale tam ho vyboxoval Davy Roef.

32

Nana Ampomah se nedostal přes obránce a Charleroi tak je opět u míče.

31

Nakonec to vypadá, že Cristian Benavente bude moct pokračovat.

30

Hostující hráč se sám zranil, což je vždy nepříjemné a na hrací ploše je ošetřován lékaři.

28

A další faul, tentokrát se jim provinil Apostolos Vellios, když skluzem poslal k zemi Cristiana Benaventeho.

26

Domácí se zatím jen brání a následně se provinili faulem.

24

Raffidine Abdullah nyní musel být ošetřován, jelikož dostal míčem do obličeje.

23

Waasland-Beveren se sice dostal dopředu, ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.

22

Následně Sporting získal rohový kop z levé strany, ovšem nebylo z toho nic vážnějšího.

20

20. Hostující hráč napálil jen břevno.

20

Opět se hosté ocitli ve velké šanci, ale tentokrát skončila rána jen na břevně!

19

Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
Hosté otevírají brankový účet nádherným kouskem! Adama Niane poslal centr do vápna z pravé strany, kde si míč zpracoval VICTOR OSIMHEN, ale byl zády k brance a tak to zkusil patičkou, kdy nasadil housle jak obránci tak brankáři! Asistence: Niane.

18

Nákop domácích odvrátila soupeř do zámezí a Waasland-Beveren tak získalo autové vhazování.

16

Paul Keita zblokoval pokus o centr z pravé strany a Waasland-Beveren získal rohový kop.

15

Následný centr ale odvrátila obrana Beverenu a posléze přišel faul Adama Nianeho.

14

Nyní se domácí hráč provinil faulem a Charleroi tak získalo volný kop z levé strany.

13

Sporting má míč ve svém držení a zatím to jsou právě hosté, kteří drží míč na svých kopačkách a řídí hru.

12

Domácí se vydali dopředu, ale posléze ztratil balón a Nicolas Penneteau má odkop od své brány.

10

Ovšem zatím jsme se za deset minut nedočkali nějaké větší šance a domácí mužstvo si poradilo s tímto rohem.

8

Charleroi nyní získalo další rohový kop a může otevřít brankový účet.

6

Poprvé od výkopu se Waasland-Beveren podíval do vápna a získal rohový kop z pravé strany.

5

Charleroi získalo volný kop z pravé strany, po kterém přišlo zakončení, ovšem s ním si Davy Roef poradil bez problémů.

3

Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem ta skončila jen vedle brány.

2

Hosté získali rohový kop z pravé strany, o který se postará Massimo Bruno.

1

Waasland-Beveren: Roef – Schryvers, Caufriez, Vukotić, Massop – Keita, Abdullah – Boljević, Jubitana, Ampomah – Vellios.
Náhradníci: Debaty – Badibanga, Forte, Foulon, Gamboa, Salquist, Vanzo, L. Verstraete.

Sporting Charleroi: Penneteau – Martos, Benavente, Marinos, Niane – Dessoleil, Diandy, Fortuna, Bruno – Osimhen, Ilaimaharitra.
Náhradníci: Baume, Riou – Busi, Dervite, Gholizadeh, Hendrickx, Perbet, Willems.

Rozhodčí: Nathan Verboome – Mathias Hillaert, Tom Dens.
Sporting Charleroi:

Charleroi je aktuálně na desátém místě se sedmi body a skóre 9:10. V posledním zápase zavítal na půdu St. Lutych. I tady šlo o velmi vyrovnaný zápas a ani tady jsme se branky nedočkali. Nejlepším střelcem Charleroi je se dvěma góly Perbet.
Waasland-Beveren:

Waasland-Beveren se momentálně nachází na předposledním patnáctém místě se čtyřmi body a skóre 7:12. V posledním utkání přivítal na své půdě Eupen. Utkání bylo velice vyrovnané a branka nakonec nepadla a zápas tak skončil bezbrankovou remízou 0:0. Nejlepším střelcem je s jedenácti góly Ampomah.
V 8. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají týmy Waasland-Beveren a Sporting Charleroi. Naposled se spolu tato mužstva utkala před desíti měsíci na půdě Waaslandu, který ovšem prohrál 0:2. Nyní se bude opět hrát na Freethiel Stadionu v Beverenu, který nabídne kapacitu pro 8 190 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Nathan Verboome a jeho asistenti Mathias Hillaert a Tom Dens. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.