SK Hokejbal Letohrad – HbK Karviná

3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

22.09.2018, 16:00 • Letohrad • 5. kolo • Milan Stehura (@MilanStehura)

Karviné nepomohla v závěrečných minutách přesilovka, během které rozhodl domácí Krejsa střelou přes celé hřiště. Letohrad si tak připisuje důležité body do tabulky. Karviná musí na své první body v extraligové sezoně stále počkat. To je pro dnešek z hokejbalu vše, díky za pozornost! (17:35:21)

44:14

Domácí KREJSA vybojoval za svou brankou míček a přes celé hřiště střílí gól!

43:40

Letohrad vyhrává vhazování a vyhazuje!

43:40

Karviná hraje bez brankáře!

43:36

A pravděpodobně poslední šance pro hosty. Dvě minuty za hákování dostává domácí kapitán Věchet.

43:04

Střelu Karviné chytá Šimara. Bude se vhazovat po jeho levici. Do konce utkání zbývají necelé dvě minuty.

43:01

Souboj za hostující brankou vyhráli hosté, kteří se ihned po vybojovaném míčku tlačí dopředu.

42:25

Zakázané uvolnění Karviné. Do konce zápasu zbývají dvě a půl minuty, které přinesou rozhodně nervózní koncovku. Podaří se hostům vyrovnat?

41:03

Do samostatného úniku se dostal Diviš, střela karvinského útočníka těsně minula pravou tyč! Dvě velké šance Karviné po sobě!

40:15

Pala se po špatné rozehrávce ocitl sám před domácí brankou, jeho pokus skvěle vyráží domácí Šimara!

39:47

Letohrad stále zůstává u míčku a zatápí obraně hostů.

39:21

Střelu Letohradu skvěle zablokoval jeden z karvinských obránců!

37:23

Karviná pozorně brání a vyhazuje. Letohrad v této přesilovce trápí.

36:19

Diviš dostává čtyřminutový trest za vysokou hůl s krvavým následkem. Domácí budou hrát dlouho v početné převaze!

36:09

Karviná pomalu rozehrává od své branky.

35:34

Po buly se dostal k rychlé střele jeden z hráčů Karviné, který trefuje pouze tyč!

35:25

Zakázané uvolnění domácích Jelenů.

34:47

Ke střele se dostal hostující Pacas, jeho střela těsně minula pravou tyč.

33:59

Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat po levici Smolky.

33:04

Do přečíslení šel Letohrad, Cvejnovi se však nepodařilo přihrát svému spoluhráči. Velká nevyužitá šance pro domácí!

32:21

Ofsajd hostů.

32:21

Letohrad hraje v plném počtu.

31:56

Po odpískání došlo k drobné strkanici před domácím brankářem. Vše klidní dvojice rozhodčích.

31:10

Karviná má za sebou první minuty přesilovky, během které si nevypracovala žádnou šanci.

30:17

Letohrad se dostal do plného počtu, nicméně ihned poté dostává Lux dvě minuty za podražení.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky. S početnou výhodou budou do závěrečného dějství vstupovat hosté, kteří mají ještě k dispozici 15 vteřinovou přesilovku. Třetí třetina začne přibližně ve 17:10.

30:00

29:59

Na těsném konci druhé třetiny měla Karviná obrovskou šanci, Diviše střelu vyráží v bezprostřední blízkosti Šimara.

29:37

Letohrad se mohl dostat k zakončení, za brankou však Smolka vyrazil přihrávku jednoho z letohradských hráčů a tak ze šance nebylo nic.

29:28

Letohrad vyhazuje přes všechny čáry.

29:00

Poslední minuta druhé třetiny.

28:45

Faltus se během oslabení vydal do útoku a prověřil hostujícího brankáře. Letohrad skvěle ušetřil pár vteřin v oslabení.

28:15

Karviná dostává šanci k vyrovnání.

27:26

Pacasovo nahození vyráží Šimara.

26:58

Do přečíslení tři na jednoho se dostala Karviná, její pokus byl však zastaven zbytečným ofsajdem.

26:42

Věchet střele narazil Teplýmu a ten trefil břevno karvinské branky!

25:30

A opět se hraje. Karviná je v plném počtu a žene se za vyrovnáním.

25:04

Hra je přerušena. Na zemi zůstali dva hráči karvinského týmu.

24:19

Ofsajd Letohradu.

23:38

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Pilca – 2 min., sekání).

23:20

Cvejn se šikovně dostal po pravé straně k zakončení, jeho střelu vyráží Smolka.

23:03

Karviná právě vstřelila branku! Po krásné kombinace se prosazuje STROMILO!

22:28

Karviná dostává příležitost ke snížení. Hejtmánek se provinil sekáním.

21:32

Letohrad využívá přesilovou hru! Na levé straně vystřelil zápěstím Lux, povedená střela vymetla pravý roh Smolkovi brány.

21:08

Karviná prozatím doplácí na časté vyloučení. Letohrad si opět zahraje přesilovou hru!

20:45

20:14

Lajčakovi se nepodařilo rozehrát a tak míček skončil mimo hřiště.

19:42

Po chybné rozehrávce se před brankáře dostal hostující Pacas, domácí Šimara skvěle zasáhl hokejkou a míček vyráží.

19:28

Do konce karvinského trestu zbývá 19 vteřin, poté si první přesilovou hru zahrají hosté.

19:02

Hru čtyři na čtyři začali lépe hosté, kteří se dostali ke dvěma střelám na brankáře Šimaru.

18:42

A početná výhoda domácích končí.

17:23

A další vyloučení hostů! Letohrad bude ještě dlouho hrát pět proti třem!

16:40

V polovině přesilovky napřáhl z pravé strany Cvejn, karvinský Cvejn chytá míček do lapačky!

16:03

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Rosůlek L. – 2 min., podražení).

15:45

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Zaremda – 2 min., hákování).

15:20

Letohrad si ihned po vhazování vytvořil dvě zajímavé příležitosti, oboje chytá pozorný Smolka.

15:01

Ve zbývajícím čase se již nic důležitého neodehrálo. Letohrad bude do druhé třetiny vstupovat s jednobrankovým náskokem. Prozatím jediným střelcem je domácí Hejtmánek, který se prosadil již ve třetí minutě zápasu. Druhá třetina začne přibližně ve 16:30.

15:00

14:30

Pravděpodobně poslední buly první třetiny se bude vhazovat před domácím brankářem.

13:41

Jeden z letohradských útočníků se z ničeho nic objevil před hostujícím brankářem Smolkou, ten skvěle vyráží!

13:27

Diviš šel sám na domácího brankáře, skvělým obranným zákrokem se předvedl Cvejn, který mu vypíchl před zakončením míček.

12:31

Letohrad se usadil v útočném pásmu.

11:44

Souboj za hostující bránou vyhráli letohradští, následně se jim ale nepodařilo rozehrávat. Míček opustil hřiště a tak se bude vhazovat před Smolkou.

11:15

U mantinelu se šikovně uvolnil domácí Faltus, nikdo mu však ze spoluhráčů nepomohl a tak nahazuje na brankáře.

10:42

Letohrad vyráží na zakázané uvolnění.

10:26

Do individuální akce se dostal Krejsa, jeho zakončení pozorně vyrazil vyrážečkou Smolka.

9:42

Karviná šla do přečíslení, nicméně se nedostala k zakončení.

8:36

Nahození Letohradu chytá Smolka. Vhazovat se bude po jeho levici.

7:49

Po kratší pauze si Karviná vytvořila šanci. Rosůlka však vychytal Šimara.

7:33

Karviná hraje v plném počtu. Letohrad se nedokázal při první přesilové hře prosadit.

6:54

Krejsa vystřelil od modré, poskakující míček přikryl Smolka.

5:28

První přesilová hra pro Letohrad. Vyloučen byl Pala za vysokou hůl.

4:56

Halbrštát vystřelil mezi kruhy, Smolka zůstal pozorný a vyráží.

4:42

Zakázané uvolnění Karviné.

4:07

Míček opustil hřiště. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.

3:47

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.

2:44

Letohrad právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení! Po levé straně se prosadil HEJTMÁNEK!

2:29

Brzký úvod utkání sice patřil Karviné, Letohrad se však vyrovnal slušným napadáním.

2:14

Hra je přerušena. Ofsajd domácího týmu.

1:32

Z ničeho nic velká šance domácích! Útočníci Letohradu šli dva na jednoho, nicméně se jim nepodařilo zakončit.

1:16

Domácí pod tlakem vyhazují na zakázané uvolnění.

0:41

Karviná začala utkání aktivně, celou první minutu utkání se usadila v útočném pásmu.

0:13

Po buly se po levé straně snažil procpat hostující Diviš, to se mu povedlo a poprvé prověřil domácího brankáře.

00:01

Hráči obou mužstev nastupují na hřiště. Utkání za pár minut začne.
Úvodní soupisky:

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Manučarjan) – Krejsa, Hejtmánek J., Adamec, Teplý, Halbrštát, Lajčak, Macháček, Věchet (C), Cvejn, Faltus, Anýž, Lux, Faltejsek, Havlík, Holec

HbK Karviná: Smolka – Solar, Liboska, Konečný, Pilca, Dzik, Rejtar, Rosůlek L., Rosůlek J. (C), Zaremda, Pala, Pacas, Sladký, Farský, Diviš, Vosyna, Stromilo

Rozhodčí: Olesz – Černý
SK Hokejbal Letohrad měl poslední víkend velmi náročný, během dvou dnů odehrál dva velmi těžké zápasy. V sobotu se nejdřív utkání s aktuální mistrem ČR s HC Kert Park Praha. Domácí Jeleni sice bojovali celý zápas, nicméně konečné skóre se zastavilo na 1:3 pro hosty z Prahy. V neděli Letohrad odehrál krajské derby v Pardubicích a ani v něm nebyl úspěšný. V krajském městě prohrál 2:1 po nájezdech. Domácí tým aktuálně okupuje sedmé místo v tabulce.

Hostující nováček HbK Karviná zatím v novém ročníku extraligy nezískal ani bod. V posledním kole prohrála se Sudoměřicemi 3:5 na svém hřišti. Vybojuje Karviná v sobotu své první extraligové body? A nebo Letohrad uhájí svůj stadion a připíše si povinné body do tabulky? Uvidíme v sobotu od 16:00 hodin!
V sobotu je na programu páté kolo CROSSDOCK extraligy. My se budeme společně dívat na utkání mezi domácím Letohradem a Karvinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Hejtmánek, 22. Lux (Hejtmánek, Krejsa), 45. Krejsa – 24. Stromilo (Diviš, Farský)

2:44 LET 1:0 Hejtmánek
5:28 KAR 2 Pala, vysoká hůl
15:45 KAR 2 Zaremda, hákování
16:03 KAR 2 L., podražení
17:23 KAR 2 Pilca, vysoká hůl
18:42 LET 2 Lux, hákování
21:08 KAR 2 J., vysoká hůl
21:32 LET 2:0 Lux (Hejtmánek, Krejsa)