konec (26:28, 26:28, 19:25)

21.09.2018, 20:30 • Skupina F • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.9 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:30:55)

0:0

Slovinsko v úvodním utkání své osmifinálové skupiny vítězí 3:0 na sety nad Belgií a říká si o šanci na postup do čtvrtfinálových skupin.

První dva sety přinesly velké drama, Belgie však může litovat nevyužitých šancí. Zejména v prvním setu dvou setbolů, a ve druhé sadě nedokázala nic vytěžit ze stažení stavu z 19:24 na 24:24. Třetí set už patřil jednoznačně Slovincům.

19:25

Utkání skončilo.

19:25

Vzápětí ale Čebulj útokem podél pravé lajny druhý mečbol využívá!

19:24

První je odvrácený kvůli tomu, že míč se od slovinského bloku odrazil do anténky.

18:24

Slovinci mají mečbol!

18:23

Verhees trefuje přímý bod ze servisu.

17:23

Belgie boduje po slovinské chybě v útoku.

16:23

Belgie si vzala challenge, aby zjistila, jestli došlo při útoku soupeře k dotyku bloku. A k němu nedošlo. Bod měl jít na stranu Belgie, jenže Slovinsko odpovědělo vlastním pohledem na video, které odhalilo, že míč skončil v hřišti a ne v autu!

16:22

Deroo vybojoval další bod pro svůj tým.

15:22

Pokažený servis. Bod pro Slovince.

15:21

Belgie snižuje po útoku Derooa do pravého růžku.

14:21

Time-out Belgie.

14:21

Eso Čebulje!

14:20

Čebulj rychle klepl do míče a poslal ho pod belgický blok.

14:19

Belgie se drží o pět bodů pozadu.

13:19

Nejdelší výměna zápasu! Oba týmy zachránily neskutečné míče, ale nakonec úspěšnější byli Slovinci, kteří berou bod po neúspěšném odehrání Grobelnyho zády k síti.