konec (14:11)

21.09.2018, 18:30 • Veselí nad Moravou • 3. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 1.55 8.2 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SHK Veselí n.M. – HK Slovan Duslo Šaľa 25:24 (14:11)
Nejvíce branek: Olšovská 8/2, Pastorková 7/1, Boorová 5 – Némethová 7/2, Bahýlová 5, Rácková 4. Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/3. Vyloučení: 2:5. (20:22:12)
Veselí ubránilo nakonec jednobrankové vedení 25:24, po většinu zápasu diváci sledovali vyrovnaný duel, Veselí odskočilo až před koncem na čtyři branky, ale nedohranými útoky se zbytečně připravilo o náskok a Šaľa snížila vedení domácích na jednu branku a v poslední minutě mohla dokonce vyrovnat, ale Bahýlová branku netrefila. Veselí si tak připisuje dva body a nadále povede tabulku MOL ligy.

Konec zápasu. (25:24)

60

Bahýlová deset sekund před koncem branku z levé strany netrefila a u domácího celku propukla neskutečná radost. (25:24)

60

Pastorkové je pískán průraz, slovenský celek může vyrovnat. (25:24)

60

Trenér Hudák si bere v poslední minutě oddechový čas, aby zklidnil své mužstvo. (25:24)

59

Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová). (25:24)

59

Další chyba v útoku Veselí a Šaľa může snížit na rozdíl branky. (25:23)

58

Bahýlová vpádu prostřelila trochu nečekaně Lekešovou a slovenský celek bude chtít vyrovnat. (25:23)

57

Pócsíková prostřelila Lekešovou z pravé strany. (25:22)

57

Olšovská vystřelila, její rána byla sražena, Pastorková si míč našla a prostřelila Ladicsovou. (25:21)

56

Veselí se nikam nežene, bude využívat ve svých útocích maximálně čas. (24:21)

55

Lekešová se zase zaskvěla, když chytila střelu slovenské hráčky. (24:21)

53

Lukšíkové je pískán průraz a Šaľa může jít do útoku. (24:21)

53

Domácí kouč Hudák si bere time-out. (24:21)

53

Bahýlová prostřelila Lekešovou mezi nohy. (24:21)

52

Boorová je nyní na levé křídle neudržitelná a vstřelila další branku. (24:20)

51

Takáčová se štěstím za přispění tyče dává branku. (23:20)

50

Michaela Boorová přidává další branku domácího celku, nyní se láme utkání ve prospěch panenek. (23:19)

50

Lekešová drží akcie Veselí v dnešním zápase, další střelu Némethové vyrazila. (22:19)

49

Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová). (22:19)

49

Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská). (22:19)

48

Útok Šaľy zastavila Lekešová, za odraženým míčem šla Boorová a nadvakrát dává branku do prázdné slovenské svatyně. (21:19)

48

Pastorková po přihrávce Lukšíkové prostřelila brankářku. (20:19)

47

A je srovnáno, Neméthová svoji další brankou vyrovnává na 19:19 a začíná se od znova. (19:19)

46

Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová). (19:18)

46

Naopak Olšovská podstřelem nedala slovenské brankářce šanci. (19:17)

45

Pócsíková střílela z křídla a proti Lekešové se neprosadila. (18:17)

44

Novotná se prosadila z pravého křídla. (18:17)

44

Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová). (17:17)

44

Trenér Šaľy dostal za nesportovní chování žlutou kartu. (17:16)

43

Novotná sice vstřelila branku, ale měla přešlap v brankovišti, takže gól nemůže platit. (17:16)

42

Takáčová je vyloučena na dvě minuty za faul na Novotnou. (17:16)

42

Šaľa opět snížuje. (17:16)

41

Veselí jde do vedení o dvě branky díky střele přes celé hřiště. (17:15)

41

Olšovská z výskoku mířila k pravé tyči, hostující svatyni však netrefila. (16:15)

41

Bahýlová přesně zamířila k tyči a Lekešová byla na střelu krátká. (16:15)

40

Mária Olšovská proměnila sedmičku za faul na Lukšíkovou. (16:14)

39

Némethová se prosadila a už je to jen o jednu branku. (15:14)

38

Při avizované pasivitě nepřesně přihrála Olšovská na Kubáčkovou, a tím domácí celek svůj útok ztratil. (15:13)

37

Šaľa hraje nyní bez brankářky. Její útok však k brance nevedl. (15:13)

36

Po dlouhé době za domácí se prosadila Pastorková z pozice pivota. (15:13)

35

Střela Kubáčkové byla tečována Furgaláková míč následně chytila. (14:13)

34

Lekešová se zaskvěla proti Takáčové, kterou vychytala. (14:13)

33

Svoji šanci na vyrovnání neproměnila, ani na druhé straně Veselé nedokázala skórovat. (14:13)

33

Némethová vystřelila, její pokus byl sražen, hostující celek však zůstane u míče. (14:13)

32

A také se to slovenskému celku povedlo, z následného útoku neproměnila šanci Novotná. (14:13)

32

Šaľa může snížit na rozdíl jedné branky. (14:12)

31

První branku druhého poločasu vstřelila Bahýlová. (14:12)

31

Začal druhý poločas. (14:11)

30

První poločas skončil. (14:11)

30

Se závěrečným klaksonem vystřelila Novotná, ale branku nedala. (14:11)

30

Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková). (14:11)

30

Lukšíková proskočila obranou Šaľy, vychytala ji však hostující brankářka. (14:11)

30

V poslední minutě prvního poločasu si vzal oddechový čas domácí kouč Hudák. (14:11)

29

Oba dva celky se dopustily technických chyb. (14:11)

28

Vargová proměnila sedmičku a snižuje. (14:11)

28

Tereza Kubáčková se dopustila faulu a jde si odpykat dvě minuty. (14:10)

28

Pastorková dává branku Veselí a to odskakuje na rozdíl čtyř branek. (14:10)

27

Obě mužstva neproměnila své útoky. (13:10)

26

Lukšíková byla bráněna a i přesto se dokázala prosadit. (13:10)

26

Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová). (12:10)

25

Takáčová sice obešla na brankovišti Novotnou, ale neprostřelila Lekešovou. (12:10)

24

Kubáčková z drobného nápřahu vypálila a orazítkovala levou tyč! (12:10)

24

Némethová se vypořádala se složitou akci výborně a prostřelila vpádu Lekešovou. (12:10)

23

Trenér Lukačin si bere oddechový čas. (12:9)

23

Pastorková, i když byla bráněna tak se dokázala prosadit. (12:9)

23

Také na druhé straně podržela svůj celek Lekešová při střele Vargové. (11:9)

22

Novotnou vychytala Furgaláková z pravé strany, Šaľa tak může snížit. (11:9)

21

Technická chyba na straně slovenského mančaftu a Veselí jde znovu do útoku. (11:9)

21

Olšovská prostrčila balon a Pastorkovou a ta už si se situací poradila na výbornou a dává branku. (11:9)

19

Branka Šaľy byla prázdná a Kubáčková to zkoušela přes celé hřiště, balon letěl těsně vedle pravé tyče. (10:9)

17

Pastorková proměnila sedmičku do středu branky a Veselí se opět dostává do vedení. (10:9)

17

Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová). (9:9)

17

Vargová přihrála zcela volné Ráckové, která se prosadila na vzdálenější tyč. (9:9)

16

Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková). (9:8)

16

Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková). (8:8)

15

Boorová oklamala brankářku, ale proti byla tyč, od ní se balon odrazil ven k brance. (8:7)

15

Nikola Rácková na druhé straně dává branku. (8:7)

14

Olšovská opět dává branku Veselí a tím domácí celek odskakuje o dvě branky. (8:6)

14

Opět je to slovenské pravé křídlo, které se prosadilo z téže strany. (7:6)

13

Pócsíková koriguje stav na 7:5. (7:5)

12

V oslabení prostřeluje obranu Šaľy i s brankářkou Olšovská. (7:4)

11

Důležitou situaci zvládla Lekešová, která chytla sedmičku Némethové. (6:4)

11

Vargová vystřelila, Lekešová balon vytěsnila na tyč. (6:4)

11

Kristína Pastorková je vyloučena na dvě minuty. (6:4)

10

Kubáčková si počínala v souboji nedovoleně a viděla z ruky rozhodčího žlutou kartu. (6:4)

9

Ráckovou vychytala Lekešová, hostující hráčka se snažila balon poslat podél nohy, ale Lekešová balon zašlápla. (6:4)

9

Boorová z rychlého kontru dává Veselí dvoubrankové vedení. (6:4)

8

Kubáčková proměnila sedmičku střelou mezi nohy. (5:4)

7

Veselí byla značena pasivita, Novotná vzala to na sebe a při střelbě byla faulována. (4:4)

7

Némethová proměnila i svoji druhou sedmičku. (4:4)

6

Opět Šaľa bude házet sedmičku za bránění při střelbě. (4:3)

6

Olšovská viděla volnou Boorovou a ta střelou o zem překonala hostující brankářku. (4:3)

5

Vzápětí Mária Olšovská vyrovnává stav zápasu. (3:3)

5

Rácková otřela míč o tyč a dává slovenskému týmu vedení. (2:3)

4

Némethová suverénně sedmičku proměnila. (2:2)

4

Mária Olšovská bránila při střelbě a sudí ji dali za faul žlutou kartu. (2:1)

3

Tereza Kubáčková prostřelila hostující brankářku. (2:1)

3

Ivana Bahýlová viděla žlutou kartu za faul na Kubáčkovou. (1:1)

3

Obě dvě mužstva neproměnily své šance. (1:1)

3

Königová viděla také žlutý kartónek. (1:1)

2

Rácková viděla žlutou kartu. (1:1)

2

Pócsíková vyrovnává stav na 1:1, když byla na brankovišti zcela volná. (1:1)

1

Olšovská proměnila sedmimetrový hod, i když si hostující brankářka na míč sáhla. (1:0)

1

Lukšíková byla bráněna při střelbě a je nařízena sedmička. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

-1

Jako první uvedou míč do hry hráčky Veselí nad Moravou.

-3

Dvojice rozhodčí přivádí oba celky do středu hřiště, po představení hráček budou následovat statní hymny obou zemí.

-26

Dneska za domácí celek nenastoupí Eva Veselková, která se zranila v Prešově, na soupisce její místo nahradí Natálie Větříšková.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Vinklárková, Valovičová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Pastorková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová, Větříšková.

HK Slovan Duslo Šaľa: Furgaláková, Ladicsová – Takáčová, Rácková, Gajdošová, Špendlová, Königová, Pócsíková, Greštiaková, Bahýlová, Némethová, Vargová, Kurňavová, Tisajová.

Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný.

-28

Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a poctivě se připravují na dnešní zápas.
HK Slovan Duslo Šaľa

Na úvod sezony měly házenkářky těžký los, zajížděly ke slovenskému mistrovi do Michalovců a poté hostily v domácím prostředí pro změnu českého mistra z Mostu. V repríze finále z loňské sezony nastoupila Šaľa na palubovce Michalovců a prohrála 20:27. Ve druhém zápase si Slovan spravil chuť, když porazil Most o jednu branku 26:25.
SHK Veselí nad Moravou

Svěřenkyně kouče Hudáka vyhrály obě dvě střetnutí, nejprve porazily v domácím prostředí Sokol Písek 35:22 a poté absolvovaly náročnou cestu do Prešova, slovenský celek držel s favoritkami krok pouze první poločas, ve druhé půli se už více prosadily Veselanky a odvezly si po výsledku 23:32 zaslouženě dva body.
Příjemný páteční večer z veselské haly. Vítám Vás u předehrávky 3. kola MOL ligy, ve které se házenkářky SHK Veselí nad Moravou střetnou s dalším slovenským celkem HK Slovan Duslo Šaľa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.