20.09.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Jiří Sameš

Tipsport: 1.9 3.75 3.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:11

57:11 SLAVIN - 6:1

57:11

Carolina právě vstřelila branku!
Třetí gól Hurricanes při přesilovce, 6:1! JACCOB SLAVIN dostal nabito od Kuokkanena a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Janne Kuokkanen, Justin Williams.

54:11

54:11 GAUTHIER - 5:1

54:11

Pátý gól domácího mužstva! Jeho autorem je JULIEN GAUTHIER, první volba Caroliny na draftu 2016. Pasqualea překonal z levého kruhu střelou na vyrážečku 5:1! Asistence: Nicolas Roy, Spencer Smallman.

50:57

50:57 FERLAND - 4:1

50:57

Druhá využitá přesilovka Hurricanes, 4:1! Po Hamiltonovi zaznamenává svou premiérovou trefu v dresu Canes také MICHEAL FERLAND. Střelecký pokus Kuokkanena z levé strany sice Pasquale vyrazil betonem, následnou dorážkou z pravého kruhu se ovšem prosadil právě bývalý hráč Calgary Flames. Asistence: Janne Kuokkanen, Justin Williams.

40:50

40:50 KATCHOUK - 3:1

40:50

Tampa právě vstřelila branku!
Lightning hned zkraje třetí třetiny snižují! Erne obkroužil bránu soupeře a následně poslal puk do ohně. Zde si jej pak našel BORIS KATCHOUK. 1:3 z pohledu Lightning! Asistence: Adam Erne, Callan Foote.

39:35

39:35 NEČAS - 3:0

39:35

Třetí gól domácího mužstva! Jeho autorem je MARTIN NEČAS, který tečoval střelecký pokus Faulka od modré čáry. 3:0! Asistence: Justin Faulk, Warren Foegele.

37:04

37:04 HAMILTON - 2:0

37:04

Hurricanes jdou necelé tři minuty před koncem druhé třetiny do dvoubrankového vedení! Svou premiérovou trefu v dresu Caroliny zaznamenává DOUGIE HAMILTON. První střela kanadského beka byla ještě neúspěšná. Opakovaná, od pravého mantinelu, si už ale našla cestu za Pasqualeova záda. 2:0! Asistence: Calvin de Haan, Spencer Smallman.

13:29

13:29 KUOKKANEN - 1:0

13:29

Canes využívají svou první početní výhodu, a otevírají tak skóre dnešního utkání! Williams dostal puk z pravé strany před bránu na JANNEHO KUOKKANENA, na něhož už poté čekal jednoduchý úkol. 1:0! Asistence: Justin Williams, Jaccob Slavin.

6:1

Branky a nahrávky: 14. Kuokkanen (Williams, Slavin), 38. Hamilton (deHaan, Smallman), 40. Nečas (Faulk, Foegele), 51. Ferland (Kuokkanen, Williams), 55. Gauthier (Roy, Smallman), 58. Slavin (Kuokkanen, Williams) – 41. Katchouk (Erne, Foote)

Carolina Hurricanes: Darling (31. Booth) – Slavin, Hamilton, de Haan, Faulk (A), Carrick, Didier – Ferland, Aho, Mäenalanen – Kuokkanen, Staal (A), Williams (C) – Foegele, Nečas, Teräväinen – Smallman, Roy, Gauthier

Tampa Bay Lightning: Pasquale (Ingram) – Koekkoek, Sergačjov, Sosunov, Černák, Mašín, Foote, Spencer – Katchouk, Stephens, Erne – Gourde, Cirelli, Conacher – Walcott, Somppi, Verhaeghe – Andreoff, Paquette, Dumont

Rozhodčí: Furman South, Justin St Pierre – Pierre Racicot, Derek Amell

Diváci: 6 007

09:08 CAR 2 Carrick, hrubost