Liga mistrů

AS Monaco – Atlético Madrid

1:2

konec (1:2)

18.09.2018, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Skupina A • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 5.08 3.39 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji ničím nerušenou noc! (23:02:21)
Statistiky zápasu:

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:13.
Ve druhém poločase se už skóre neměnilo a Monaco tak podlehlo Atléticu Madrid 1:2. Domácí sice skórovali zásluhou Samuela Grandsira jako první, ale ještě v první půli hosté skóre otočili trefami Diega Costy a Josého Giméneze. Po změně stran hráli atleti velmi dobře takticky, hodně drželi míč a soupeře téměř k ničemu nepustili. Můžeme tak mluvit o jejich zasloužené výhře.

90+4

90+3

Hosté budou po faulu na Griezmanna rozehrávat na polovině soupeře. Je asi rozhodnuto.

90+2

Diego Costa byl v ofsajdu. Následně ještě dostal žlutou kartu.

90+2

Kamil Glik se z pozice stopera vysunul až na hrot a dokázal si najít prostor k zakončení. Jeho hlavička skončila vedle levé tyče!

90+1

Teď už hosté přeci jen myslí hlavně na obranu. Koke pouze nakopl míč na soupeřovu polovinu, kde se ho zase ujímají hráči Monaka.

90+1

Z pravé strany centroval Sidibé, ovšem hosté odvracejí. Sudí nastaví tři minuty!

90

Výborná práce Juanfrana, který nedovolil odcentrovat Syllovi.

90

Blíží se už konec řádné hrací doby. Brzy se dozvíme, kolik času rozhodčí nastaví.

88

Adama Traoré si pomohl v souboji o míč vysokou nohou. Atlético tak zůstává na balónu.

87

Hosté u míče a přihrávkami na vlastní polovině takticky šetří čas.

86

Domácí ji rozehráli nakrátko a Sidibé následně trefil jen Costu. Domácí fanoušci pískají. Zřejmě očekávali, že se hráči Monaka budou snažit zakončit.

86

Adama Traoré si došel pro faul tak 30 metrů od brány Atlética. Zajímavá standardka pro domácí.

85

Domácí kombinují s míčem na útočné polovině, že by konečně náznak závěrečného náporu?

84

Teď se to pro domácí trochu otevřelo a toho mohl využít Moussa Sylla. Ten šel proti Godínovi do rychlosti, což mohlo na zkušeného stopera platit, ale zahnal se až za brankovou čáru.

83

Griezmann vysunoval Costu, ale tuto příležitost Atlética utnul včasným vyběhnutím brankář Benaglio.