Mistrovství světa mužů

Argentina – Slovinsko

3:2

konec (25:18, 22:25, 27:29, 25:17, 15:13)

17.09.2018, 20:30 • Nelson Mandela Forum, Florencie • Skupina A • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.34 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:14:48)

0:0

Utkání je u konce a Argentina si připisuje cennou výhru za dva body. Zápas se přitom pro ně nevyvíjel nejlépe, po třech setech to bylo 2:1 pro Slovinsko a pokud by Argentinci prohráli i ten čtvrtý, odešli by dnes s prázdnou. Jenže čtvrtý set byl jasně v režii jihoamerického týmu a na řadě byl finální tie-break. Ten byl vyrovnaný až do stavu 11:11, poté se ale dvěma body Argentina dostala do náskoku a ten udržela. Argentina je po dnešní výhře na čtvrtém místě s pěti body, Slovincům po zisku jednoho bodu patří třetí místo s devíti body.

15:13

15:13

A je dobojováno! Argentinci si připravili útok a od levého kůlu přišla finální Poglajenova rána. Argentina vyhrála pátý set 15:13 a celkově 3:2.

14:13

První je pryč, podání skončilo v síti.

14:12

První Zanottiho útok byl zablokován, ten druhý už ale prošel a padl na palubovku. Mečboly pro Argentinu!

13:12

Cebulj snižuje, nyní ale budou útočit Argentinci a mohou si vybojovat mečbol.

13:11

No a pozor, je to o dva body, Argentinci kráčí k výhře!

12:11

Argentině schází k výhře tři body, útok středem byl úspěšný.

11:11

Cebulj ale soupeři nedovoluje nárůst náskoku, srovnal ranou z levého křídla.

11:10

Vytlučené bloky Slovinska, Zanotti má ze získaného bodu obrovskou radost.

10:10

No vypadá to, že tohle bude drama až do posledního míče. Crer srovnal technickým úderem.

9:10

Slovinci vyhráli přetahovanou u sítě, Poglajen nezvládl zareagovat na prudkou smeč

9:9

Lima ihned srovnal vytlučenými bloky.

8:9

Pajenk na středu měl prostor pro ránu a stoprocentně toho využil.

8:8

Množí se nám útoky máchnutím rukou, další takový předvedl Poglajen a Slovinci nezareagovali.