17.09.2018, 21:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • 5. kolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 2.03 3.33 4.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

90+1. Glenn MURRAY - 2:2

90+1

Brighton právě vstřelil branku!
Zdá se, že domácím fotbalistům zbudou jen oči pro pláč, Brighton totiž v samotném závěru tohoto mače srovnává na 2:2. Podle očekávání na sebe vzal zodpovědnost velezkušený GLENN MURRAY, jenž zvládl tíhu okamžiku a rozjásal hodně početnou skupinu hostujících příznivců.

67

67. Shane DUFFY - 2:1

67

Mé předchozí tvrzení už neplatí, neuběhly ani dvě minuty od Ingsovy proměněné penalty a Brighton je zpět ve hře. Domácí nezvládl bránění standardní situace, Knockaertův centr doputoval přesně do míst, kam si naběhl SHANE DUFFY, proti jehož hlavičce byl McCarthy zcela bezmocný.

65

65. Danny INGS - 2:0

65

Southampton právě vstřelil branku!
Domácí touto velkou šancí ke zdvojnásobení svého vedení nepohrdli, a přibližují se tak důležitému tříbodovému zisku z dnešního mače. Penaltu si vzal na starost sám faulovaný DANNY INGS, který potvrdil dobrou formu z úvodu sezony a přízemní ranou k tyči překonal Ryana.

35

35. Pierre-Emile HÖJBJERG - 1:0

35

Domácí fotbalisté v posledních minutách herně dominovali a nyní se zcela po zásluze dostávají do vedení. Po Elyounoussiho zablokovaném centru se balon odrazil příhodně pro PIERRA-EMILA HÖJBJERGA, který vypustil náramnou pumelici ke vzdálenější tyči. Rána to byla vskutku utažená, Mathew Ryan neměl šanci.

2:2

konec (1:0)

Branky: 35. P.-E. Höjbjerg, 65. Ings (pen.) – 67. Duffy (Knockaert), 90+1. G. Murray (pen.)

Karty:   56. Soares (SOT), 86. A. McCarthy (SOT) – 77. Stephens (BRN), 90+1. Knockaert (BRN), 90+2. Locadia (BRN)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:13.

Southampton FC: A. McCarthy – Soares, Vestergaard, Hoedt, Bertrand (C) – M. Elyounoussi (76. Ward-Prowse), P.-E. Höjbjerg, Lemina, Redmond – Ings (84. S. Davis), S. Long (76. Gabbiadini).
Náhradníci: Gunn – Jošida, S. Davis, Ch. Austin, Ward-Prowse, Gabbiadini, Targett.

Brighton & Hove Albion: Ryan – Montoya, Duffy, Dunk (C), Bong – Knockaert, Stephens, D. Pröpper, March (71. Džahánbachš) – Bissouma (76. Locadia) – G. Murray.
Náhradníci: Button – Bruno, Kayal, Locadia, Balogun, Džahánbachš, Bernardo.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Gary Beswick, Adam Nunn