konec (1:1, 0:1, 1:1)

16.09.2018, 12:30 • Sibir Arena • David Panuška

Tipsport: 2.58 4.0 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:52

Dvakrát musel nyní kanadský brankář zasahovat. Nejdříve vychytal únik jednoho z hostů, následně kryl střelecký pokus Saboliče z pravého kruhu!

54:51

54:51 Michail VARNAKOV - 2:3

54:51

Torpedo právě vstřelilo branku!
Ale nakonec i tak inkasují a Torpedo se potřetí v utkání dostává do jednobrankového vedení! Anton Šenfeld našel mezi kruhy volného MICHAILA VARNAKOVA, jenž přesnou střelou dává svou druhou přesilovkovou trefu v utkání. Asistence: Denis Barancev a Anton Šenfeld.

53:49

Celou snahu ale kalí podražení Charlese Bertranda, které nebylo úplně zaviněné, ale na to se nehraje. Střelec vyrovnávací branky tak bude trnout na lavici hanby.

48:04

Pro domácí to mohlo být ještě veselejší! Stanislav Galimov ale nyní zachytil pokus z pravého kruhu i následnou dorážku z druhé strany. Nyní se ruský brankář zaskvěl.

47:00

47:00 Charles BERTRAND - 2:2

47:00

Sibir právě vstřelil branku!
Následně ale hostující jednička inkasuje a domácí publikum jásá! CHARLES BERTRAND si najel do útočné třetiny a spíše jen nahodil na branku. Sám určitě nečekal, že jeho propagační pokus skončí v síti. Asistence: Konstantin Alexejev a Alexander Šarov.

44:42

Místo útok na vyrovnání ale dvě velké šance hostujícího celku! Anton Šenfeld zakončoval z levého kruhu mezi betony, ale neuspěl. Následně mu nevyšly ani dorážky v pokračující akci!

38:34

Naopak přišla šance v oslabení. Jeden z domácích dostal přihrávku na modrou čáru, aby následně z levého kruhu zakončoval. Dělovka jednoho z hráčů ale skončila na připraveném Galimovi!

37:00

Oba celky byly již v plném počtu, když přišel další trest. Domácí Jegor Dugin přesekl hokejku jednomu z hostů a dostává dvě minuty za sekání.

34:33

A přesilovka je u konce. Vladimir Pešechonov zbytečně fauloval ve střední třetině a po zákroku putuje na lavici hanby. Nějakou dobu se tak bude hrát čtyři na čtyři.

33:44

Další přesilová hra pro domácí celek! Dvě minuty za podražení inkasuje hostující útočník Denis Paršin. Povede se Sibiru vyrovnat?

33:01

Vladimir Pešechonov sice vyrovnal, ale vše se stalo poté, co domácí hráč zahrál vysokou hokejkou a videorozhodčí branku odvolává! Pokračuje se tak za stavu 1:2 z pohledu domácích.

32:32

Úžasný zákrok Dannyho Taylora! Damir Žafjarov totiž vypíchl kotouč a hnal se sám na branku domácího brankáře. Hostující útočník si kotouč připravil na bekhend, ale našel jen lapačku brankáře. Luxusní zákrok.

31:27

Jeden z hráčů Sibiru se u levé tyčky dostal do zakončení. Mířil do odkryté klece, kterou se mu ale nakonec díky rychlému zákroku Galimova trefit nepovedlo!

31:04

A bude tu přesilová hra pro domácí celek! Michail Orlov držel před brankou jednoho z domácích v dobré pozici a inkasuje tak dvouminutový trest.

25:00

Domácí celek se pokouší být aktivní, ale nedaří se mu nic vymyslet. Nyní to bekhendově před brankou zkoušel jeden z hráčů, ale Galimov skvěle zasáhl!

21:57

21:57 Michail VARNAKOV - 1:2

21:57

Domácí sice začali oslabení dobře, ale nakonec se Torpedo přecijen prosazuje! Vladimir Galuzin našel u pravé tyčky volného MCHAILA VARNAKOVA, jenž vyjetého Taylora překonal jako druhý hráč v tomto duelu! Asistence: Vladimir Galuzin a Anton Šenfeld.

21:08

Domácí jsou následně potrestáni dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě! Trest jede odpykat Enver Lisin.

20:58

Alexander Šarov se následně hnal sám na brankáře Galimova. Šel do bekhendové kličky, která mu ovšem na zadní tyčce úplně nevyšla! Skvělá šance pro Sibir na to jít do vedení.

18:13

Na konci pohledné kombinace hostujícího celku byl slovinský útočník Robert Sabolič. Ten dostal přihrávku před branku, kde zakončoval pod víko. Svižná rána ale nakonec skončila díky zákroku Taylora nad brankou!

15:23

15:23 Nikita MICHAJLOV - 1:1

15:23

Ve stejné přesilovce se ovšem domácí hned dostali do pásma a povedlo se jim vyrovnat na 1:1! Nahození Olega Piganoviče tečoval na hranici vysoké hole NIKITA MICHAJLOV, jenž šikovně vyrovnává. Asistence: Oleg Piganovič a Ilja Morozov.

14:49

14:49 Vladimir GALUZIN - 0:1

14:49

Branka padá, ale překvapivě jí dávají v oslabení hosté! Danny Taylor rozehrával za brankou, ale udělal hroznou chybu. Mezi kruhy jej následně o kotouč obral VLADIMIR GALUZIN, jenž se z otočky trefil do prázdné branky a hosté tak vedou. Bez asistence.

14:25

Třetí vyloučení v první třetině pro Torpedo! Produktivní Denis Paršin dostává dvouminutový trest, pykat bude za chybu svého celku – příliš mnoho hráčů na ledě.

08:24

Cory Emmerton byl dalším hráčem, jenž prověřil pozornost Stanislava Galimova. Kanadský forvard mířil na přední šibenici, ale ruský brankář ve službách Novgorodu skvěle zasáhl!

06:34

Domácí dlouho kombinovali a nakonec až po minutě v početní výhodě něco vymysleli. Alexander Šarov střílel z pravého kruhu. Střela domácího útočníka ani následná dorážka Naumova ale v brance neskončili!

05:33

Další vyloučení hostujícího celku. Jurij Sergijenko podrazil pronikajícího hráče u mantinelu a dostává dvě minuty. Další šance pro domácí Novosibirsk.

02:04

Jegor Dugin se v aktivní kombinaci dostali na levém kruhu do zakončení, ale připraveného Galimova nepřekonal! Domácí hráli výhodu, Dmitrij Korobov dostává dvě minuty za faul kolenem.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Michajlov (Piganovič, Morozov), 47. Bertrand (K. Alexejev, Šarov) – 15. Galuzin, 22. Varnakov (Galuzin, Šenfeld), 55. Varnakov (Barancev, Šenfeld)

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Savčenko, Naumov, Piganovič, Morozov, K. Alexejev, Ignatovič, D. Lukin – Bertrand, J. Peltola, Šarov – Lisin, Dugin, Michajlov – Emmerton, Pešechonov, A. Jakovlev – Tkačenko, Pervušin, Romancev – Šaškov.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Orlov, Barancev, Holm, Bodie, Korobov, Volčenkov, Sergijenko, Rodionyčev – Galuzin, Varnakov, Paršin – Šenfeld, Miele, Sabolič – D. Iljin, Žafjarov, Calof – Markovin, Urakov, Verjajev.

Rozhodčí: Kislov, Spirin – Andrejev, Galimov

Diváci: 7 420

02:04 NNO 2 Korobov, faul kolenem
05:33 NNO 2 Sergijenko, podrážení
14:25 NNO TH příliš mnoho hráčů, odpyká Paršin
14:49 NNO 0:1 Galuzin
15:23 SIB 1:1 Michajlov (Piganovič, Morozov)