1:0

konec (1:0)

16.09.2018, 14:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • 7. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 3.17 3.69 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je to tak. Zápas je u konce. Domácí po šťastné penaltě berou všechny tři body a konečně v této sezóně nějaké získávají. Fanoušci jistě budou doufat, že nejde o body poslední. To se ale dozvíme až v dalším kole. Hosté sice celý druhý poločas tlačili, ale na vyrovnání to nestačilo. (16:24:32)

90+4

Ještě jedna žlutá karta pro domácí za zdržování, ale to už je dnes vše. Viděl ji Vojvoda.

90+3

Po rohovém kopu jde střela mimo branku a zdá se, že dnes je o vítězi rozhodnuto.

90+2

Břevno! Hosté mají opravdu i kopec té smůly na konci zápasu!

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty, hosté stále na míči.

90

Tlak je sice enormní, ale po takto spálené šanci se bude hostům jen těžce s výsledkem něco dělat.

89

89. nevyužitá šance na skórování

89

Tak to by mohlo hosty! Z hranice penalty posílají míč nad branku soupeře!!

87

Rychlý výpad na druhou stranu a míč dokonce až zpět na vlastní polovinu, Mouscron šetří drahocenný čas.

86

Hosté to mají opravdu složité. Domácí obrana je nepropustná a eliminuje všechny snahy o založení útoku. Nyní míč opět končí až u Buteze.

84

Faul na polovině hřiště, opět se nehraje.

83

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Julien De Sart, přichází Charis Charisis.

83

Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Yanis Mbombo Lokwa, přichází Mërgim Vojvoda.

83

I domácí zahrozili, také obrana soupeře je však pevná.

82

Hosté se stále snaží, ale ne a ne se dostat na dostřel.

81

Hra se začala poměrně kouskovat.

79

Rohový kop pro domácí, kteří by rádi přidali pojišťovací branku.

78

Podobně i na druhé straně, ke změně skóre už moc času nezbývá.

77

Domácí vystihli rozehrávku soupeře, pokusili se jít rychle do protiútoku, ale obránci to nakonec stihli vyřešit.

76

Snaha se hostům upřít nedá, chybí tomu ale něco navíc.

75

A dokonce i zakončení. Ovšem přímo doprostřed branky. Butez se nemusel ani pohnout.

74

No a po odraženém míči z toho opravdu roh bude.

73

Kotrijk se opět pouští do útoku, nyní vybojoval volný kop poblíž rohového praporku.

72

Butez trochu zazmatkoval při rozehrávce, ale společně s obránci to zvládl a míč odstřelil do bezpečí.

71

Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Fabrice Olinga, přichází Selim Amallah.

70

Domácí zkusili rychle napadat rozehrávku soupeře a chvíli jej udrželi daleko od branky.

69

Hosté to zkouší centry do vápna, ale těm se zatím nedaří.

68

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Elohim Rolland, přichází Abdul Ajagun.

67

Nyní probíhá na hřišti ošetřování.

66

Ty ovšem, zatím, zůstávají nevyužity.

65

Mouscronu se daří kouskovat tlak soupeře a dostávat se i do nebezpečných protiutoků.

64

Lokwa upadl ve vápně soupeře, tentokráte si ale penaltu nevymodlil.

63

Ani tento centr do vápna nevyšel. Butez jej stáhl a ukryl jej v rukavicích.

61

Ouali podklouzl a přišel o míč. Domácí se tak dostali k míči a mohou si oddechnout.

59

Hosté stále tlačí na pilu, ale stále marně. Žádná větší šance nepřichází.

58

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Imoh Ezekiel, přichází Teddy Chevalier.

57

Dalekonosná střela ze zhruba třiceti metrů Buteze neohrozila.

56

Střela z něj ale zamířila nad branku. Bakić se mezi střelce tímto pokusem rozhodně nezapíše.

55

Zakončení sice nepřišlo, ale je tu zajímavý volný přímý kop pro Mouscron.

54

Domácí evidentně sází na protiútoky. Z jednoho takového nyní vybojovali rohový kop.

52

Z něj ale žádné nebezpečí nevzešlo nakonec. Míč končí v zámezí.

51

Hosté hodně tlačí, nyní je čeká rohový kop.

50

Z ničeho nic velká šance pro domácí na druhé straně, Kaminski se ale zaskvěl a byl rychle z branky, čímž zničil střelecký úhel.

49

Butez ovšem bez obtíží stahuje míč a je po šanci.

48

Rohový kop pro Kotrijk, který se snaží hned zkraje poločasu o vyrovnání.

47

Domácím se ale po pravé straně prosadit nepodařilo. Centr do vápna nedoletěl.

46

Druhý poločas začal faulem Van der Bruggena.

46

První poločas je za námi. Je vidět, že mezi sebou bojují dva trápící se týmy. Nebýt chybného zákroku v šestnáctce, nekopala by se ani penalta, která zatím do zbytku zápasu favorizuje domácí tým. Zdali slibný výsledek udrží, to se dozvíme zhruba od 15:33.

45

45

Faul na polovině hřiště navíc jejich snahu brzdí a pokud rozhodčí výrazně první poločas nenastaví, tak už se nejspíše nic nestane.

44

Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale zdá se, že je čeká ve druhém poločase opravdu hodně práce.

42

42. Dimitri MOHAMED - 1:0

42

Mouscron právě vstřelil branku! K jeho rozehrání se postavil DIMITRI MOHAMED a s přehledem míč uklidil na druhou stranu než šel brankář. Domácí se tedy pravděpodobně přeci jen zaslouženě dostávají do vedení.

41

41. Penaltový zákrok

41

Po nešikovném zákroku ve vápně čeká na domácí tým pokutový kop!

41

Hostující Rolland to zkusil z velké dálky, ani jeho střela ovšem nešla mezi tři tyče. Doufejme, že do dalšího poločasu to hráčům bude střílet lépe.

40

Z něj sice hlavička směrem k bráně přišla, ale letěla opravdu velmi vysoko. Butez mohl zůstat v klidu.

39

D´Haene na druhé straně zakončoval rychlý kontr, ale od obránce se míč odrazil na rohový kop.

38

Domácí se hnali do situace dva na jednoho, ale špatně si zpracovali míč. Šance je tak ta tam.

37

A i nyní došlo k útočnému faulu, tentokráte se provinil Mboyo a Mouscron bude díky tomu moci v klidu rozehrát.

36

Opět volný kop pro hosty, tentokráte však na polovině soupeře, stále ale velmi daleko od branky.

35

Rozhodčí Laforge neměl porozumění pro aktivitu Lokwa ve vápně a písknul mu útočný faul.

34

Hostům se podařilo tlak domácích přestát, nyní se hra přesunula do středu hrací plochy.

33

Z něj se nic zajímavého neudálo a pokračuje se za nezměněného stavu.

32

Nebylo k tomu daleko. Kaminsku ale bez větších obtíží střelu Bakiće, ze zhruba dvaceti metrů, která mířila doprostřed branky, vyrazil na roh.

31

Domácí kontrolují v těchto fázích hru a jsou jasně lepším týmem. Dokáží se třeba před přestávkou prosadit?

30

Stále ale zlobí nepřesnosti. Odkop od branky pro Kaminskiho.

29

V Belgii vysvitlo sluníčko, přijde s ním i lepší výkon obou celků? Domácí, zdá se, hodně přidali.

28

28. Olinga střílel nadějně.

28

Konečně zajímavá akce. Jeden z domácích hráčů si navedl míč na střed a jen těsně minul břevno!

27

Konečně nějaká zajímavá situace. Brankáři Butezi vběhl do rozehrávky z ruky jeden z hráčů a málem z toho měl velké problémy. Kuriózní situace ale končí bez dohry.

26

Rychlý protiútok na druhé straně k zakončení sice vedl, ale tak o dva metry minul branku. Stále jsou brankáři bez práce.

25

Hosté zahrozili poté, co se míč po centru ocitl ve vápně. Bohužel pro dobro zápasu, ani jeden hráč u něj nebyl včas. Pouze obránce soupeře.

24

Faul na polovině hřiště přerušuje hru.

23

Mboyo se hnal k brance, ale místo centru se zastavil kličkami a zbrzdil celý protiútok Kotrijku.

22

Pomalu, ale jistě se dostáváme do druhé části prvního poločasu, který zatím oku diváku moc lahodit nemůže. Doufejme, že se to již brzy změní.

20

Centr propadl vápnem, kde jej nikdo nenašel. Škoda, skóre se měnit nebude.

19

Na druhé straně jej ale vybojoval Rolland. Kotrijk si tak bude moci vyzkoušet standardní situaci.

18

Boya se probojovával k rohovému kopu, ale nakonec měl smůlu, soupeř to zvládl.

17

Dlouhý míč za obranu nebyl správným receptem. Mouscron si s tím poradil.

16

Po delší době jsou to opět hosté, kdo kombinuje s míčem. Podaří se jim něco vymyslet,

15

I nadále se hraje velmi vyrovnaně, jde vidět, že ani jednomu týmu se příliš nedaří.

13

Domácí operovali s míčem, ale na soupeřovu půlku ne a ne se dostat na déle.

11

Následná střela ale ohrozila pouze diváky. Letěla příliš vysoko.

10

Hra se ponekud vyrovnala. Hosté začali znova po pravé straně.

8

Nene, centr se nepovedl. I nadále čekáme na nějakou zajímavější akci.

7

Protiútok soupeře končí nebezpečným volným kopem. Dočkáme se nějaké šance?

6

Také domácí se dostali ke střele, ani ta ale nešla mezi tři tyče.

5

Fazl na polovině hřišti jim ale míč vrací a mohou tak opět přemýšlet co s ním.

4

Domácím se zatím příliš nedaří držet míč a doplácí na časté nepřesnosti.

3

Hosté začali velmi aktivně. První strela šla ale vedle.

Představení soupeřů

Mouscron je po šesti odehraných zápasech zoufale poslední. Dal pouze dvě branky, naopak deset obdržel a na svém kontě nemá jediný bod. Domácí by tak měli zabrat, protože jinak to budou mít opravdu složité. Ani v případě dnešního vítězství by se neposunuli, jelikož předposlední Lokeren má sice zápas k dobru, ale o čtyři body více.

Kotrijk je třináctý, na rozdíl od svého soupeře už vyhrál a dvakrát remizoval. Dokázal dát také hned sedm gólů, ale také jich dvanáct inkasovat. Tak či onak, ani hosté se svou pozicí v tabulce jistě spokojení nebudou. Uvidíme, zdali se jim podaří posunout se až na deváté místo v případě výhry.
Dobrý den u dalšího kola belgické ligy. V dnešním zápase poměří síly Royal Excel Mouscron s KV Kortrijk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.