1:3

konec (0:1)

16.09.2018, 14:30 • Pappelstadion, Mattersburg • 7. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 3.2 3.25 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně. Domácím se podařilo snížit v samotném závěru druhého poločasu. Pět nastavených minut výraznější šanci nenabídlo. (16:23:16)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:20.

90+5

90+4

Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

90+3

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Peter Michorl, přichází Emanuel Pogatetz.

90+1

Domácí fotbalisté se pokouší zdramatizovat zápas. Mnoho šancí si ale nemohou vypracovat.

90

Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

88. Martin PUŠIĆ - 1:3

88

Mattersburg právě vstřelil branku!
Domácí celek měl možnost pokutového kopu. MARTIN PUŠIĆ poslal míč do středu branky, gólman skončil na stranu, a tak nedokázal zasáhnout.

86

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Florian Jamnig.

86

Žlutou kartu dostává James Holland (LASK Linz).

85

Martin Pušić výborně vypálil, jeho projektil výborně vyrazil Alexander Schlager. Následně už hrála obrana.

83

Michael Lercher rozehrával rychlou akci. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů domácího mužstva nedokázal zakončit.

81

Philipp Erhardt kombinuje na útočné polovině se svými spoluhráči. Do výraznější střelecké pozice se ale nemohou domácí propracovat.

80

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

79

Hra pokračuje dál, uvidíme střídání.

78

Jeden z hostujících hráčů je zraněný a míří k němu zdravotníci.

77

LASK hraje aktivně, nyní se do pokutového území pokoušel dostat Yusuf Otubanjo. Jeho projektil byl zblokovaný obranou.

75

Momentálně se znovu hraje na polovině hrací plochy, Mattersburg se pokouší co nejrychleji napadat soupeře a zdramatizovat duel.

74

Linz právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje vedení. Výborně to udělal JOAO VICTOR, jehož projektil zapadl za brankovou čáru. Domácí obrana nebyla dostatečně koncetrovaná, a tak toho Linz využil.

72

Gernot Trauner vypálil z dobré pozice, jeho projektil končí mimo branku. Rozehrávat bude domácí gólman.

70

Dvacet minut nás dělí od konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, hostující celek se výborně dokáže bránit.

69

Linz hraje velmi dobře defenzivně, domácí sice zlepšili hru, ale stále to na zodpovědně hrající zadní řady nestačí.

68

Domácí celek nyní zlepšil hru, snaží se hrát aktivně, ale na výraznější příležitost stále čeká. Nyní fauloval Peter Michorl, a tak mají volný kop k dispozici domácí.

67

Hosté rozehrávají volný kop. Yusuf Otubanjo centroval před branku, ale jeho nepříliš povedenou ránu kryje obránce.

65

Alois Höller si nabíhal na pravou stranu, ale nedokázal přesněji zpracovat míč od spoluhráče.

63

Philipp Erhardt rozehrává od své branky, následně v akci pokračoval Martin Pušić. Ten si však balon příliš předkopl, a pak jej už nedohnal.

62

Maximilian Ullmann to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se nepropracoval. Naopak na půlce rozehrávají domácí.

60

Mattersburg se vůbec nemůže dostat stabilněji na polovinu soupeře. Hostující tým hraje zodpovědně a nedává soupeřům mnoho prostoru.

58

Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Nedeljko Malic, přichází Lukas Rath.

58

58. Yusuf OTUBANJO - 0:2

58

Hostující mužstvo navyšuje své vedení. Výborně to udělal jeden z hostujících hráčů, který přeloboval brankáře, a pak míč poměrně snadno za brankovou čáru dorazil YUSUF OTUBANJO.

58

Alexander Schlager Alexander Schlager vykopává od své branky, jeho výkop byl velmi dobrý, ale obrana vybojovala míč.

55

Mattersburg rozehrával od své branky, ale příliš daleko se s míčem nedostal. Dobře zapracovala obrana LASKu.

54

Žlutou kartu dostává Philipp Wiesinger (LASK Linz).

54

Gernot Trauner posílal míč před branku, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Markus Kuster bude vykopávat.

52

Volný kop rozehrával Peter Michorl. Jeho centr před bránu byl příliš dlouhý, a tak nikdo z jeho kolegů nedokázal zakončovat.

51

Aktivněji hrající hostující tým nyní vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů nedokázal hlavičkovat.

50

Linz se nastěhoval na polovinu soupeře, ale nedokázal výrazněji ohrozit branku.

48

Hostující celek vhazoval na útočné polovině. Dostal se k brance, ale vypálit nedokázal, protože míč vybojoval obránce Mattersburgu.

46

Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Michael Perlak, přichází Martin Pušić.

46

Sledujeme klidný úvod druhého poločasu. Hostující Linz vede o jednu branku.

46

Hostující celek byl v prvním poločase aktivnější, vypracoval si více šancí a jednu z nich dokázal proměnit. V 28. minutě vypálil Joao Victor a jeho projektil propadl brankáři do branky.

45+1

45+1

V samotném závěru poločasu se hosté pokoušeli o rychlou akci, ale j Christian Ramsebner byl v postavení mimo hru.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat. Rozehrávat budou domácí fotbalisté.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v tomto poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43

Alexander Schlager se zapojil do rozehrávky svého celku. Jeho dlouhý výkon až za půlící čáru byl přesný, a tak hrají hosté.

42

Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru, ale domácí fotbalisté jim mnoho důvodů k radosti nedávají. Sledujeme hru spíše na půlce.

41

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Po nepřesné akci končí míč u hostujícího brankáře, který rychle vykopává. Ani jeho pas nebyl nikterak přesný.

40

Peter Michorl v souboji o míč fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat na polovině hrací plochy domácí fotbalisté.

38

Hostující Linz hraje nyní aktivněji, snadněji se dostává do střeleckých pozic. Domácí obrana je pozorná. Územní převahu ale LASK má.

37

Domácí celek se nyní nastěhoval před branku soupeře. Ze střední vzdálenosti vypálil Michael Perlak, jehož tvrdou ránu vyrazil Alexander Schlager na rohový kop.

36

Reinhold Ranftl zakončoval ze střední vzdálenosti. S jeho projektilem si poměrně snadno poradil domácí brankář. Markus Kuster přízemní střelu ukryl do náruče.

33

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

32

Rohový kop pro hosty. Míč se snesl před branku, z první zakončoval Joao Victor. Jeho projektil bez přípravy končí mimo.

32

Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Patrick Salomon, přichází Florian Hart.

31

Thomas Goiginger nedokázal přesněji zakončit zajímavou akci svého celku. Míč končí mimo branku.

30

Domácí celek rozehrává od své branky, snaží se najít mezírku ve hře soupeře.

28

28. Joao VICTOR - 0:1

28

Krátce před půlhodinou hry se hostující celek dostává do vedení. Povedenou ránou se prosazuje po přihrávce Thomase Goigingera JOAO VICTOR. Jeho ránu domácí brankář tečoval, ale nedokázal míč zastavit.

26

Thomas Goiginger se propracoval do střelecké pozice, ale míč si příliš předkopl, a tak jej nedokázal přesněji vyslat na branku. Hraje domácí obrana.

23

Aktivněji hrající Mattersburg nyní vybojoval další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poměrně snadno dokázala poradit.

21

Gernot Trauner podklouzl, a tak nemohl zakončit. Následně se do rychlého brejku dostal jeden z domácích hráčů, ale Alexander Schlager vyběhl z branky a rychle odehrál míč.

20

Dvacet minut hry je pryč, oba týmy si už dokázaly vypracovat střelecké šance, ale brankáři jsou zatím bezchybní. Stále tak platí bezbrankový stav.

19

Alois Höller byl hodně tísněn, ale i tak dokázal vypálit a s jeho pokusem měl brankář Linzu velké problémy.

19

Philipp Wiesinger výborně přečetl hru a aktivním napadáním překazil domácímu celku útočnou akci.

18

Domácí fotbalisté kombinují na své polovině a pokouší se něco vymyslet. Mají ovšem velké problémy s přechodem na útočnou polovinu.

16

Markus Kuster vytáhl velmi dobrý zákrok, jeden z hostujících hráčů zakončoval. James Holland centroval před branku a Yusuf Otubanjo levou nohou protáhl brankáře domácího celku.

14

Domácí celek rozehrával volný kop, před brankou hlavičkoval Jano. Jeho zakončení však postrádalo přesnost. Míč možná ještě jemně tečoval Philipp Erhardt.

12

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu mají sice domácí, ale ti na výraznější šanci čekají.

9

Michael Lercher vhazuje na půlce, jeho spoluhráči si však špatně nabíhali, a tak neměl vhazující hráč nikoho volného.

8

Brankář domácího celku bude znovu rozehrávat od své branky, míč u něj končí po nepřesné akci hostů.

6

Žlutou kartu dostává Rene Renner (SV BauWelt Koch Mattersburg).

6

Michael Perlak nedokázal zpracovat míč, ten končí v autu, a tak budou rozehrávat na polovině hráči v červených dresech, tedy hosté.

5

Markus Kuster rozehrává od své branky, rozhodl se pro pas na obránce Nedeljka Malice, který nedokázal míč zpracovat podle představ.

2

Thomas Goiginger rozehrál, jeho centr se snesl před branku, ale obrana si poměrně snadno dokázala poradit.

2

Joao Victor si počínal dobře, dostal míč na útočnou polovinu. Navíc překonal obránce a vybojoval tak rohový kop.

1

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Höller, Mahrer, Malic, Erhardt, Lercher – Salomon, Perlak, Jano – Gruber, Renner.
Náhradníci: Salaba – Sánchez, Hart, Rath, Kerschbaumer, Jefté, Pušić.

LASK Linz: Schlager – Ramsebner, Trauner, Wiesinger – Holland, Ranftl, Michorl, Ullmann – Goiginger, Joao Victor – Otubanjo.
Náhradníci: Gebauer – Pogatetz, Jamnig, Benko, Erdogan, Oh, Frieser..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 27. května a tehdy domácí Mattersburg vyhrál 2:1.
SV BauWelt Koch Mattersburg

Mattersburg nemá dobrý vstup do sezóny, aktuálně je v tabulce na desáté pozici a čtyři ze šesti zápasů prohrál. Jednou remizoval a vyhrál. V zatím posledním zápase nestačil na Austrii Vídeň 1:2. Skóre má velmi záporné – 6:16. Nejvíce branek dostal v domácím zápase proti Wolfsbergeru, prohrál 0:6.
LASK Linz

Linz vstoupil do sezóny velmi dobře, z prvních šesti zápasů vyhrál hned čtyři. Jednou remizoval a jednou prohrál. Jedná se o tým, v jehož zápasech mnoho branek nepadá. Skóre má po šesti zápasech 7:4. Nyní má sérii čtyř výher v řadě. V posledním zápase si LASK Linz poradil s Wolfsbergerem 2:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky rakouské Bundesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SV BauWelt Koch Mattersburg a LASK Linz.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.