1. série 0:0

Vlasák neproměňuje.

Adamec neproměňuje.

Samostatná střílení začínají.
Prodloužení branku nenabídlo, neviděli jsme ani výrazné brankové příležitosti. Rozhodnou tak až samostatné nájezdy.

50:00

Prodloužení skončilo.

45:01

V závěru třetího dějství jsme viděli velké příležitosti zejména na straně Pardubic, hosté přestali hrát a za bod tak mohou být rádi. Následovat bude pětiminutové prodloužení.

45:00

Z technických důvodů přineseme ze zbytku utkání pouze změny stavu!

39:51

Na druhé straně Novák raději ukryl pod svojí lapačkou nahození Vlasáka.

39:15

Letohrad právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Důrazu na brankovišti dokonale využil JAN LUX, který dorážkou pod víko odčaroval Stárkovou kouzlo a vyrovnal – 1:1! Bez asistence.

38:17

Po vzájemném trestu Förstla a Adamce se bude pokračovat ve čtyřech.

38:09

Filip s Věchetem si od plic vyříkali drobné strčení do brankáře Stárka, sudí to tresty znovu řešit nebude.

37:51

Míček mimo hřiště, vhazuje se v neutrální zóně.

37:30

Další útočnou akci Letohradu zmařilo střídání stran, za malou chvilku pokračujeme.

37:28

36:36

I ve čtyřech se domácí brání velmi svědomitě, kombinace hostí v útočném pásmu žádnou výraznou brankovou příležitost nepřináší.

35:28

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Lukáš Vlasák – 2 min., hákování).

34:07

Letohrad se snaží svého soka zamknout v pásmu, domácí ale brání velmi jistě.

31:11

Petr Vychytil se řítil do kvalitní příležitosti, na Stárka si ale nepřišel.

30:01

Prostřední dějství branku nepřineslo, i nadále drží domácí nejtěsnější možné vedení. Co nabídne třetí patnáctiminutovka?

30:00

28:48

Česákova teč pouze znamenala prodloužení vyhození na zakázané uvolnění. Ještě jedno buly před Stárkem.

28:14

Na straně Letohradu pískána hra vysokou holí, hra je znovu přerušena. Vhazovat se bude po levici Nováka.

27:37

Obě mužstva jsou v pěti. Po řadě dorážek si rozhodčí musí na hřišti domluvou sjednávat respekt.

26:44

Po ostrém souboji u střídačky je hra přerušena. Ač se jednalo o tvrdý zákrok, vylučovat rozhodčí nehodlají.

26:06

Na druhé straně se do úniku dva na jednoho dostali domácí hráči, v zakončení ale Česák nechal vyniknout pouze Nováka!

25:46

Nyní se hra přece jen trochu rozkouskovala. Třikrát v řadě se vhazovalo před brankářem Stárkem.

25:32

Tak tato přesilovka trvala jen tři vteřiny. Krátce po vhazování totiž Lukáš Vlasák (PCE) zasáhl soupeře a za hrou vysokou holí upraví počet hráčů na hřišti na čtyři na čtyři.

25:29

Přece jen je zde úvodní vyloučení. Jan Lux (LET) se u střídačky provinil podražením.

23:15

Proti Lajčiakovi nejprve pěkným skluzem zasáhl Vlasák, následná střela od mantinelu nenadělala Stárkovi problémy.

22:32

Stárek po nahození od červené čáry ještě rychle rozehrál, dopředu tak mohou postupovat domácí.

22:05

Letohrad se dožadoval trestu pro soupeře, ani v polovině utkání však první přesilovou hru neuvidíme.

21:42

Přerušuje se také před Novákem, domácí dostanou šanci usadit se na delší časový úsek v útočném pásmu.

21:18

Jakub Cvejn měl z ničeho nic po přečíslení hostí velkou šanci na vyrovnání, prudkou střelou ale branku Stárka minul! Pardubický gólman tak neinkasoval více než čtyři třetiny v řadě.

19:36

Česák byl při vyhození za obranou Letohradu nejrychleji, nakonec se ještě snažil vylepšit situaci pro spoluhráče a to nebylo zrovna nejrozumnější řešení.

18:14

Poprvé dnes vzplály také vášně před letohradskou brankou, drobná strkanice se ale vyřeší bez trestu.

17:55

Vzápětí musel Stárek pravým betonem vyrazil i jedovku Anýže.

17:07

To je tlak! Jeleni z ničeho nic již necelé dvě minuty drtí svého soka v obranném pásmu a snaží se vyrovnat. Asi největší příležitost měl po střele z otočky David Halbrštát, jehož zakončení Stárek nemohl vidět a měl velké štěstí, že míček vyskákal mimo pardubickou klec!

15:13

Jiří Bucek mohl zkraje druhého dějství navýšit náskok vicemistra, z přečíslení dva na jednoho ale nechal vyniknout pouze brankáře Nováka!

15:01

Úvodní dějství je za námi. Viděli jsme jednu vstřelenou branku, díky které zaslouženě vede Autosklo. Letohrad si příliš šancí v prvním dějství nevypracoval a pokud chce pomýšlet na bodový zisk, bude muset zabrat.

15:00

13:34

Domácí měli k dispozici zajímavé přečíslení dva na jednoho, Vlasák ale připravenou hokejku Nicolase Langra najít nedokázal.

12:40

Nyní se pro změnu Letohrad dokázal dobrou půlminutku držet u brankoviště gólmana Stárka. Ohrožení přišlo ale pouze z nulového úhlu.

11:40

Domácí hokejbalisté poměrně dlouho rozjížděli útočnou akci, ta ale neměla dlouhého trvání. Píská se totiž postavení mimo hru.

10:12

První dějství plyne opravdu svižně, zbývá již jen posledních pět minut. Pardubice jsou zatím jasně lepší.

08:51

Domácí nepolevují ve své aktivitě, Letohrad je donucen vyhodit přes všechny čáry na další zakázané uvolnění.

08:21

Pardubice právě vstřelily branku!
A krátce po vhazování se loňský finalista dostává po zásluze do vedení! Za aktivní hru jsou domácí odměněni přesnou střelou FILIPA FÖRSTLA – 1:0! Asistence: Josef Česák a Petr Filip.

08:17

Icing Letohradu vrací hru do útočného pásma Autoskla.

08:05

Poté, co byl míček odražen mimo hrací plochu, se bude vhazovat před brankářem Novákem.

07:26

Nyní se hraje dlouho bez přerušení, obě mužstva střídají za hry.

06:09

Brankář Letohradu zatím drží pardubické střelce na uzdě, od červené čáry neuspěl ostrou ranou ani Lukáš Vlasák.

05:25

Domácí jsou v úvodních minutách lepším týmem a snaží se o otevření střeleckého účtu.

03:49

David Stárek si připisuje úvodní zákrok v dnešním utkání, když zachytil střelu Věcheta z levé strany.

03:05

Stejná situace se opakuje, tententokrát však na straně druhé.

02:17

Nepřesná rozehrávka jelenů znamená zakázané uvolnění.

01:11

Vzápětí měl obrovskou šanci na otevření skóre Filip Emmer, gólman Novák zatím Šimaru dostatečně zastupuje a fantastickým zákrokem zabránil první pardubické radosti!

00:35

Úvodní akce Pardubic přinesla nebezpečné zakončení Josefa Česáka, střelu na lapačku si ale brankář Michal Novák pohlídal.