Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Jan Hrabica – 2 min. za zdržování hry).

Další střela Kertu skončila v lapačce hradeckého brankáře.

Jeden z domácích dostal do obličeje a hra je přerušena.

Zvonkova střela nadělala hodně práce Bryknerovi!

Hradec vybojoval útočné pásmo a vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

36:14

Hradec se dostal ke střele, ale míček letěl vedle branky.

35:29

Blaškova střela minula zařízení! Kert je ve třetí třetině i zásluhou přesilové hry jednoznačně lepší.

35:03

34:50

Brykner zůstal ležet na zemi a ještě chvíli se nebude hrát.

34:50

Závar před brankou vyřešil Brykner dobrým zákrokem a je to stále o jednu branku!

34:28

Hradecká branka je odstřelována ze všech stran, ale Brykner drží svůj tým!

34:00

Dulavova tvrdá rána skončila těsně vedle.

33:22

Střelu od modré pokryl Brykner.

33:03

Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Jan Hrabica – 2 min., podražení).

32:24

Velká šance hostujícího celku! Jeden z hradeckých útočníků měl otevřenou branku, ale skákavý míček do ní nedokázal dopravit!

31:51

Tvrdý souboj u mantinelu vyhrál domácí obránce a získal míček.

31:03

Úvod třetí třetiny probíhá v klidném tempu a ani jeden z celků nechce udělat žádnou chybu.

30:28

Hradečtí kombinují na své polovině, ale Kert velmi dobře napadá a znepříjemňuje hostům rozehrávku.

30:01

Druhá třetina nám nabídla mnohem více branek a do šaten se jde za stavu 3:2. Domácí se dostali třikrát do vedení a až třetí branka je udržela ve vedení.

Střely na branku ve druhé třetině 13:7
Střely na branku celkem 25:8

30:00

29:47

Kert drží míček a chce v klidu dohrát druhou část.

29:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

27:55

Oba dva celky se opět přetahují o míček a útok střídá útok.

26:56

Domácí brankář přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravici.

26:26

Hradečtí kombinují u své branky.

26:03

Zakázané uvolnění Hradce osvobozuje hosty z tlaku.

25:27

Plzákova střela minula branku.

25:03

Míček skončil mimo hrací plochu a vhazovat se bude ve středu hřiště.

24:23

Hradec šel do přečíslení 3 na 2, ale tentokrát zapracovala domácí obrana úspěšně.

23:28

Kert Park právě vstřelil branku!
Do třetice všeho dobrého. Kert jde opět do vedení. Míček zůstal ležel mezi betony Bryknera a tam ho viděl PETR DANKO, který míček posunul za brankovou čáru! Asistence: Jan Blaško.

22:49

Čejka dostal přihrávku do běhu a šel sám na branku, ale nedokázal překonat Bryknera.

21:26

Hradec právě vstřelil branku!
Brankové hody pokračují! Domácí opět ztrácejí své vedení a to po jedné minutě! JAN FIŠER vystřelil za modrou čarou a trefil se přesně k tyči! Asistence: Petr Škoda a Daniel Černý.

20:28

Kert jde opět do vedení! JAN ČEJKA vyběhl zpoza branky až mezi kruhy a bekhendovým pokusem prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Blaško a Radovan Dejneka.

20:09

Hra se začíná kouskovat a také se i vyrovnala. Oba dva celky si vytvářejí dobré možnosti ke skórování.

19:50

Další střela domácích skončila na betonu brankáře.

19:42

Nahození na hradeckou branku udržel Brykner v lapačce a přerušuje hru.

18:45

Na hřišti planou emoce a rozhodčí výrazně domlouvá hráčům před brankou.

18:02

Bleskurychle se hradeckým daří vyrovnat! DANIEL ČERNÝ se dostal ke střele před brankou a během 14ti vteřin je opět vyrovnáno! Asistence: Petr Škoda a Jaroslav Tesař.

17:48

Konečně jsme se dočkali branky a do vedení jde domácí tým! DAVID ROZENBERG běžel sám z levé strany na brankáře a dokázal ho propálit k pravé tyči. Asistence: Jakub Kovárník.

17:24

Jeden z domácích útočníků oběhl dva protihráče a z ostrého úhlu dokázal vypálit, Brykner připraven.

16:45

Kert se usadil na útočné polovině a Danko prověřil pozornost brankáře.

16:32

Zakázané uvolnění Hradce zastavuje hru.

16:14

Brykner musel zasahovat po nahození domácí obránce.

15:37

Střela z rohu hřiště vystrašila Mroviece, který musel zasahovat.

15:12

Hradec vyhrál vhazování a v poklidu kombinuje.

15:01

První třetina skončila a domácí byli jednoznačně aktivnější a přestříleli hosty z Hradce. Nicméně se střelecky neprosadili a do šaten se jde za stavu 0:0.

Střely na branku po první třetině 12:1.

15:00

14:25

Hradec se zatím velmi dobře brání a nepouští domácí ke střelbě.

13:56

Kert se dostal do ofsajdu a oba dva celky střídají.

13:35

Tvrdá střela od modré čáry v podání obránce Kertu minula branku.

12:59

Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Jaroslav Tesař – 2 min., hákování).

12:48

Zakázané uvolnění Hradce přerušuje hru.

11:45

Obrovská šance domácích! Hradecký brankář střelu od modré vyrazil a k dorážce se dostal Plzák, ale Brykner vytáhl fantastický zákrok!

10:48

Oba dva celky se přetahují o míček a sledujeme zápas, který má dobré tempo.

09:40

Jeden z hradecký zablokoval tvrdou střelu od poloviny hřiště a je na něm vidět, že není zrovna nadšený.

08:46

Svoboda prověřil pozornost domácí obrany tvrdou ranou.

08:34

Hra je přerušena a musí se opravit hrací plocha.

07:52

Míček skončil v ochranné síti a vhazovat se bude po pravici brankáře Kertu.

07:36

Už to vypadalo, že se Černý dostane do velké šance, ale míček mu utekl.

07:03

Hradec opět kontroluje míček a pokouší se něco vymyslet.

06:23

Zvonek vystřelil bekhendem a brankář Hradce přerušuje hru.

06:03

Mitra vystřelil od modré čáry a brankář Kertu musel zasahovat!

05:27

Hradečtí mají míček na svých hokejkách a kombinují.

04:40

Další Dankova šance, který byl opět sám před brankou, ale skákavý míček netrefil!

03:56

Danko byl sám před brankou a míchal s míčkem, ale nakonec trefil brankáře!

03:38

Hradec aktivně napadal a připravil Kert o míček.

03:07

Wróbelova střela trefila beton hradeckého brankáře.

02:43

Hradec pouze nahodil do pásma a oba dva celky střídají.

01:28

Hradec se poprvé v utkání dostal k míčku, ale nic nevymyslel a Kert už opět kombinuje.

00:54

Další střela domácích minula branku.

00:20

Kert se dostal k první střele na branku, která nenadělala problém hradeckému brankáři.

00:01

HC Kert Park Praha: Mroviec (Lašek) – Šperl (A), Blaško, Dejneka, Dulava, Rozenberg – Kruček, Zvonek, Wróbel (C), Danko, Střecha, Plzák, Čejka, Kovárník, Suchánek

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Vaněk) – Hrabica (C), Jiřík (A), Škoda, Ježek, Šimek – Hrubý, Svoboda, Pazourek, Hudeček, Tesař, Černý, Šimůnek, Mitra, Fišer

Rozhodčí: Kettner, Záhora.
Předchozí utkání obou celků

Letohrad 1:3 Kert Praha

Hradec Králové 3:0 KOVO Praha
Dnešní utkání nám nabídne velmi zajímavou podívanou! Sice je za hráči jen pár úvodních kol, ale kvalita dnešních soupeřů je jasná. Hradec má po třech utkáních plný počet bodů a skóre 10:2. Kert Praha má bodů pouze 6 a jednu porážku na svém kontě, ale i tak je pražský klub na čtvrté pozici. V minulém roce se Kert umístil na prvním místě v základní části a Hradec na sedmém místě.
Krásné brzké odpoledne z Prahy! V dnešním utkání se společně podíváme na hokejbalový souboj mezi týmy Kert Park Praha a HBC Hradec Králové!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Rozenberg (Kovárník), 21. Čejka (Blaško, Dejneka), 24. Danko (Blaško) – 19. Černý (Škoda, Tesař), 22. Fišer (Škoda, Černý)

Rozhodčí: Kettner, Záhora

12:59 HKR 2 Tesař, hákování
17:48 KER 1:0 Rozenberg (Kovárník)
18:02 HKR 1:1 Černý (Škoda, Tesař)
20:28 KER 2:1 Čejka (Blaško, Dejneka)
21:26 HKR 2:2 Fišer (Škoda, Černý)
23:28 KER 3:2 Danko (Blaško)
33:03 HKR 2 Hrabica, podražení