Juniorská liga – Čechy

FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905

1:2

konec (0:0)

16.09.2018, 11:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • 8. kolo • Libor Kokoška

Tipsport: 2.74 4.1 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bohemians si zaslouženě odvážejí z Hradce vítězství . Úvodní gól zápasu padl z penalty v 57.minutě, navýšení na 2:0 přišlo v 71.minutě. Už jen kosmeticky byl náskok Bohemians snížen v 92.minutě po velmi dobře kopnutém rohu. (12:52:48)

90+2

90+2

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Tohle bude ještě drama! Jeden z hráčů Hradce Králové se po krásně kopnutém rohu prosazuje!

90+2

Roh pro Hradec.

90+1

Bohemians drží míč míč na kopačkách a vypadá to, že do konce zápasu se míče jen tak nevzdají.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90

Tak to bylo obrovská šance! Marek Kouba musel předvést další neuvěřitelný zákrok.

90

Po sraženém centru bude Hradec kopat roh.

89

Hradec se dostává do jednoho z poslední útoků zápasu!

88

I přes zmatek ve vápně Hradce se žádnému z hráčům Bohemians nepovedlo trefit balón, který nakonec propadá až k domácímu brankáři.

87

Roh pro Bohemians.

86

Bohemians drží míč na svých kopačkách a nikam nepospíchají. Musel by se stát zázrak, aby vršovičtí hráči nedotáhli dnešní zápas do vítězného konce.

85

Nebezpečí z útoku je zažehnáno. Bohemians drží míč na svých kopačkách.

85

Po sraženém centru z pravé strany bude následovat hradecký roh.

84

Tvrdá střela nakonec mířila pouze do připravené zdi. Hradec se podívá do útoku.

83

Tak tohle bude velmi nebezpečný volný kop pro Bohemians! Bude se kopat takřka z úrovně vápna.

82

Střela Bohemians! Jeden z vršovických hráčů se zpoza vápna napřáhl k tvrdé střele, která ale mířila pouze do připravené náruče Jaroslava Šeby.

81

K jeho rozehrání ani nedošlo, vše ukončilo strčení jednoho z hradeckých. Další zbytečný útočný faul a míč pro hosty.

80

Hráči Hradce budou zahrávat přímý volný kop ze zajímavé vzdálenosti.

79

Nebezpečí z rohu je zažehnáno! Hráči z Hradce se podívají do útoku.

78

I Bohemians po delší době zahrozili! Tentokrát budou po sražené střele kopat roh z levé strany.

77

Jeden z hradeckých hráčů si za nesmlouvavý zákrok vysloužil žlutou kartu.

76

Další útočný faul Hradce!

75

Ani tentokrát se Votroci nedostali ke střele! Na špatně mířenou přihrávku si vyběhl vršovický Marek Kouba a bez problémů uklidil míč do náruče.

74

Útok Votroků ukončil nesmyslný útočný faul.

73

To mohla být velká šance! Jeden z hráčů Bohemians si ale na pravé straně špatně zpracoval míč, který mu nakonec utekl do zámezí.

72

Bohemians chce svoje skóre ještě navýšit. Hráči z Vršovic se opět ženou do útoku!

71

Bohemians právě vstřelili branku!
A je to už o dva góly! Jeden z hráčů Bohemians si naběhl na krásnou přihrávku z levé strany a bez problémů míč uklidil k levé tyči.

70

Tenhle útok se Votrokům moc nepovedl a po špatném zpracování si nechávají míč utéct do zámezí.

69

Hradečtí hráči se probouzejí z šoku a ukazují, že to budou oni, kdo budou po zbytek zápasu určovat tempo. Další střela v podáních hradeckých sice netrefila branku, proletěla ale jen několik centimetrů od levé tyčky.

68

Další zranění v sestavě Bohemians! Jeden z hráčů Bohemians zůstal po tvrdém souboji ležet na zemi , ale už se zvedá a vypadá to, že bude pokračovat.

67

I Votroci dokáží zahrozit! Na centr z pravé strany si vyskočil jeden z hráčů Hradce a svojí dobře mířenou hlavičkou dal možnost Markovi Koubovi předvést další neskutečný zákrok.

66

Další ofsajd pro Bohemians! Tentokrát po útoku z levé strany.

65

Bohemians drží míč na svých kopačkách a nikam se neženou.

64

Ofsajd se mává i na druhé straně, tentokrát se v něm nacházel jeden z hradeckých útočníků.

63

Bohemians jdou za navýšením skóre! Tentokrát se ale nacházeli v ofsajdu, takže z toho nic nebude.

62

Už se ale zvedá a vypadá to, že bude pokračovat ve hře.

61

Jeden z hráčů Bohemians se po tvrdém souboji skácel na zem a nevypadá to, že se jen tak zvedne.

60

Ten šel vysoko nad branku. Vršovický Marka Kouba bude kopat od branky.

59

Votroci budou kopat nebezpečný volný kop.

57

To byla nádherná penalta! Jeden z hráčů Bohemians ji bez problémů uklidil do levého růžku branky.

57

Penalta pro Bohemians!

56

Vysoký centr našel pouze hráče Hradce, ty ale dokázali míč odhlavičkovat pouze zpět k hráčům Bohemians. Pražský útok tak ještě nekončí.

55

Bohemians se z úvodní křeče dostávají do tempa. Budou teď zahrávat svůj první roh v druhém poločase.

54

Celou akci klubu z Vršovic ukončila dalekonosná střela, která letěla daleko za domácí branku.

53

Podobná situace, tentokrát mnohem blíž brance! Tohle může být nebezpečná standartka.

52

To muselo bolet! Jeden z hráčům Votroků bezohledně zajel do jednoho z obránců Bohemians. Pražský celek bude rozehrávat volný kop z vlastní poloviny.

52

Hráči Bohemians vyhráli vzdušný souboj ve středu hřiště a už takřka minutu drží míč na svých kopačkách.

51

Tentokrát se hráčům Bohemians povedlo centr z rohu odvrátit a podruhé za poločas se podívají do útoku.

50

To byla šance! Jeden z hradeckých hráčů si vyskočil na vysoký centr. Brankář Marek Kouba jen se štěstím vyrazil míč od branky. Další roh, tentokrát už čtvrtý v řadě pro Hradec.

49

Ani druhý pokus nebyl o moc úspěšnější, tentokrát se to povedlo vršovickým hráčům odrazit do bezpečné vzdálenosti. Brzy na to ale byl míč opět sražen do zámezí. Bude se kopat třetí roh v řadě.

49

Roh Hradce našel pouze prvního obránce, který míč odhlavičkoval zpět do zámezí.

48

Votroci zaútočili po pravé straně, nepovedlo se jim ale nacentrovat. Jeden z obránců srazil míč na roh.

47

Na konci kombinace stál jeden z hráčů Bohemias s nepřesnou přihrávkou, kterou poslal Votroky do protiútoku.

47

A ihned se dostávají do krásné kombinace po pravé straně.

46

Úvodní výkop druhého poločasu mají na starost Bohemians.

46

45

44

Klokani v závěru poločasu zahrávali rohový kop, ovšem zahrozit z něj nedokázali.

33

Hosté postupem času srovnali hru a častěji drží míč na svých kopačkách, ovšem nebezpečnější jsou stále domácí.

23

Domácí dál pokračují ve své aktivitě a už několikrát ohrozili branku Bohemians, za které nastoupilo několik hráčů z A-mužstva, například Jindřišek, Vodháněl, Vaníček či Nečas.

11

Máme za sebou teprve jedenáct minut, přesto domácí zahrávali už svůj pátý roh v utkání. Jsou zatím aktivnější a nebezpečnější.

1

FC Hradec Králové: Šeba – Gjinollari, Kundrt, Bičiště, Soukeník, Vobejda, Hynek, Locker, Vukčevič (c), Finěk, Brůža.
Náhradníci: Mach – Kadlec, Petřík, Dermedjan, Kocour.

Bohemians Praha 1905: Kouba – Farkaš, Václavík (c), Jindřišek, Hlinák, Vodháněl, Vaníček, Horizrál, Nečas, Vetešník, Begič.
Náhradníci: Fiala – Vrána, Melíšek, Buneš, Le Tuan.

Rozhodčí: Slabý – Pospíšil, Hock.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.