konec (25:23, 20:25, 25:23, 25:20)

15.09.2018, 20:30 • Skupina C • Denisa Józsová

Tipsport: 3.21 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

25:20

A hned první z nich je využit! Další parádní zákroky v poli předvedli Američané, díky čemuž se k smeči dostal Sander, který jako správný kapitán ukončil toto utkání.

24:20

Čtyři mečboly bude mít k dispozici domácí tým. Anderson se vyšplhal do vzduchu a míč nekompromisně zabil.

23:19

Tak to je neskutečné v podání Američanů! Nejdříve přišel skvělý zákrok v poli a poté vytlučené bloky. Spojené státy jsou blízko výhře.

22:19

Anderson střílí eso! Rusko si ještě vyžádalo challenge, ale nakonec se ukázalo, že malinký kousek míče byl na lajně, neskutečné.

21:19

Vytlučené bloky také na druhé straně! Američané jdou do koncovky s dvoubodovým náskokem.

16:14

Třetí blok v řadě v podání Američanů! Tentokrát se zaskvěl Christenson.

14:14

Je srovnáno! Ruský smečař měl proti sobě dvojblok a Sander si připsal úspěšné bloky!

10:13

Rusové si chtějí vynutit pátý rozhodující set! Holt dostal přihrávku vysoko, jenže stejně vysoko se vyšplhal ruský blokař!

4:6

Prasátko v podání Christensona znamená eso!

2:6

Skvělá práce Rusů! Ti dokázali zahrát těžký míč v obraně, a poté vytloukli bloky. Vedou již o čtyři body. Dobrý start do čtvrtého setu.

25:23

Kdo jiný by mohl rozhodnout koncovku setu než americký Anderson? Ten vyslal dělovou smeč a rozhodl, že Američané získají v dnešním zápase minimálně bod.

24:22

Setbol pro Američany!

22:21

Neskutečná obrana v podání Američanů! Proti Sanderovi stál dobře zformovaný trojblok, přesto se americký kapitán prosadil.

14:13

Eso v podání Andersona!

11:11

Máme srovnáno!

10:9

Neskutečná výměna! Po té se nakonec radují Rusové, avšak obě obrany předvedly skvělé zákroky. Každopádně už je to zase jen o bod!

20:25

A hned první z nich je využitý. Je srovnáno!

20:24

Kousíček chyběl USA k tomu, aby si připsaly úspěšné bloky, jenže nakonec spadl míč na jejich polovinu. Setbol pro Rusko!

19:22

Eso v podání Američanů! Rusko už se sice radovalo, jenže hlavní rozhodčí přisoudil bod USA. Máme zde challenge na straně Ruska. Jenže míč skončil na čáře!

14:19

Rusko si jde jednoznačně za výhrou v tomto setu! Rychlý útok po levé straně skončil vytlučenými bloky.

12:17

Eso Kljuky a Rusko vede o pět bodů!

12:15

Eso na domácí straně v podání Christensona!

7:10

Bod zadarmo pro USA! Muserskij se totiž dvakrát za sebou dotkl míče!

5:9

Rusko vyslalo parádní podání, po kterém Američané jen odevzdali míč. Následně jsme viděli neskutečnou rozehru s parádními zákroky na obou stranách. Nakonec Michajlov rozhodl o bodu pro svůj tým! Zatím rozhodně nejhezčí výměna v dnešním utkání.

3:5

Eso na hostující straně v podání Muserskije!

2:3

Na podání Anderson,což znamená nebezpečí prvního stupně! Rusové sice nezvládli příjem, jenže Američané jen odevzdali míč, po kterém zabodovali právě Rusové!

25:23

Jenže špatně podal i hostující tým, a to znamená jediné! Dramatický set nakonec ovládly Spojené státy, které vítězí v prvním setu 25:23.

14:12

Na podání byl znovu Anderson, který naposledy dělal soupeři problémy. K tomu se navíc přidala neskutečná hra v obraně a Američané zase vedou o dva body!

11:11

Je srovnáno! Muserskij předvedl parádní obrannou práci, když zastavil smeč svého soupeře.