15.09.2018, 21:15 • Skupina A • Marek Jašek

Tipsport: 1.1 6.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Opět už chybí pouze jediný bod od vítězství pro Italy!

26:25

Tento blok je ve hřišti! Itálie má první matchball v utkání!

25:25

Itálie opět dobře reaguje! Kdo by čekal takové drama ve čtvrtém setu, když už bylo skóre 18:10?

24:25

Argentina byla v poslední výměně jasně lepší a získává další setboll!

24:24

Setball není využitý a Itálie ho dokázala odvrátit!

23:23

Tohle je přímý bod z podání! Argentina dokázala vyrovnat!

23:21

Tento bod byl velice důležitý! Itálie si výborně připravila akci a smeč Juantorena byl znovu fascinující.

22:21

To byl ale parádní blok od Gonzaleze! Čtvrtý set ještě může být hodně zajímavý!

22:20

A další bod na jejich stranu, přišlo po skvělém servisu!

22:18

Hodně důležitá výměna! Bod je připsán na stranu Itálie!

21:17

Tohle byla chyba z podání a Itálie tak získává snadný bod, ten může rozhodně jen pomoc!

20:17

A opět! Argentina možná pomalu dostává zpět do utkání!

17:9

Přímý bod z podání, na toto podání se zřejmě nedalo nějak reagovat! Itálie je na dobré cestě za vítězstvím!

8:3

A další bod pro hráče v modrých dresech. Náskok osmi bodů už není vůbec špatný!

4:1

A další bod pro Itálii! Juantorena má dneska svůj den a daří se mu prakticky každá jeho smeč!

25:23

Itálie získává třetí set a ujímá se vedení 2:1 na sety!

24:22

Tohle byl vynikající servis! Itálie má dva setbolly!

23:22

Tohle byla opravdu skvělá obrana od Itálie a ta zaslouženě získává bod!

21:22

Candellaro a jeho servis, Argentina se s tím ale dokázala poprat a dostává se do vedení!

20:20

Chyba z podání! Je znovu vyrovnáno! Teď už bude důležitý každý bod!

19:20

Skvělá smeč ale přišla i na druhé straně a je tu opět vedení pro Argentinu!To jsou věci!

19:19

Tohle by ale mohlo Itálii zvednout zpátky sebevědomí! Výborná smeč!

18:17

Itálie si bere challenge. Nakonec nepřinesla ovoce a je z toho bod pro Argentinu, tohle se ale vůbec nelíbí hráčům Itálie.

16:15

Tenhle bod může Itálii jasně pomoc! Anzani to moc dobře věděl a hlasitě si ulevil! Italové tak vedou.

13:11

Tak tohle byla parádička, kterou předvedl kapitán Itálie Zaytsev, dokonale zblbnul své soupeře a zasmečoval!

25:15

A je to tady! Druhou sadu Itálie naprosto ovládla!

24:14

A už pouze jediný! Setbally pro Itálii!

20:13

Další výborná smeč! Vypadá to na menší debakl v druhé sadě dnešního zápasu!

16:12

Itálie se dostává do komfortního náskoku a vypadá to, že si jde pevně pro druhý set!

10:8

Itálie začíná tento set otáčet! Mazzone skvěle zasmečoval a dostal svůj celek do dvoubodového vedení!

6:7

Tak tohle ale byla skvělá výměna! Radost pohledět! Argentina tento bod doslova vybojovala a ujímá se vedení! Nejspíš bude následovat oddychový čas pro Italy.

22:25

A je to tam! Argentina získává první set dnešního utkání!

21:24

Teď už ale tady setbally jsou! Hned čtyři! Uvidíme, který dokáže Argentina využít!

20:23

A nejsme daleko do setballů! Dva body chybí od první sady pro outsidera dnešního utkání!

19:22

Tento bod mohl být hodně důležitý! Mazzone zkazil svou smeč a nabízí tak komfortní náskok pro Argentinu!

17:20

Tohle ale byla chyba z podání a naprosto laciný bod, sice přišla další challenge, ale ani tato nebyla úspěšná pro Itálii.

12:14

Dvoubodový náskok pro Argentinu! Itálie si nejspíš veme oddechový čas.

11:12

Argentina se po dlouhé době ujímá vedení v utkání!

10:10

A je vyrovnáno! Hráči v modrých dresech si nedokázali udržet vedení, sice zkouší další challenge, ale míč byl jasně vevnitř hrací plochy!

3:1

Itálie: Rossini, Colaci – Zaytsev (C), Candellaro, Randazzo, Baranowicz, Juantorena, Gianelli, Mazzone, Lanza, Cester, Maruotti, Anzani, Nelli.

Argentina: González, Fernandez – De Cecco (C), Zanotti, Cavanna, Poglajen, Conte, Loser, Gonzalez, Solé, Lima, Crer, Lopez, Ramos.

Rozhodčí: Nasr Shaaban (Egypt) , Luis Gerardo Macias (Mexiko)