po prodl. (2:1, 2:1, 0:2 - 0:1)

14.09.2018, 19:20 • Městská hala Otrokovice • 3. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 6.9 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:19:04)
Sledovali jsme utkání mezi Otrokovicemi a Mladou Boleslaví, které končí výhrou hostů 4:5 po prodloužení. Domácí sice vedli 4:1, jenže poté mistr zapnul na vyšší tempo a stihl vyrovnat zásluhou Jana Natova. V prodloužení dominovali hosté, kteří v 63.minutě rozhodli. Boleslav má první výhru v sezóně, Otrokovice po minulém nezdaru se Spartou kvalitní výkon, rozhodně se nemají za co stydět.

62:40

62:40 Jiří CURNEY - 4:5

62:40

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který fantastickou střelou ze středu překlápí pomyslné váhy na stranu Mladé Boleslavi. Asistence: Jan Natov.

62:09

Obrovská šance domácích! K míčku se za polovinou hřiště dostal Martin Szweda, jenže jeho pokus nedoplachtil do opuštěné klece.

61:34

Lukáš Pešat to zkoušel přes celé hřiště, jenže se netrefil zhruba o metr.

61:18

Otrokovická trojka už jenom stojí a doufá ve vyhození a vystřídání.

60:34

Mladá Boleslav hraje ve čtyrech. Klasický obrázek prodloužení v Tipsport Superlize.

60:01

Třetí třetina nabídla dvě branky a to na straně hostujícího celku. Obě branky obstaral Jan Natov, který zařídil svému celku jeden bod. O ten druhý si to týmy rozdají v prodloužení.

60:00

59:42

Blíží se prodloužení. Připomínám, že se hraje tři na tři pět minut. Když se nerozhodne, následuje nájezdová loterie.

58:34

Lukáš Pešat heroicky vyhazuje až k Bauerovi.

58:00

Poslední dvě minuty první třetiny.

57:43

Hosté stále kombinují, Otrokovice bojují ze všech sil.

56:26

Michal Nagy si pomohl faulem. Oba celky jdou rychle střídat. Hlavně ta domácí strávila na hřišti minimálně minutu a půl.

55:51

Mladá Boleslav nadále kombinuje na své útočné polovině a nejradši by si odvezla všechny tři body.

55:00

Nadějný výsledek 4:1 pro domácí je pryč, ale i bod pro ně může mít cenu zlata, takže určitě nic nevzdají.

54:32

54:32 Jan NATOV - 4:4

54:32

Autorem branky je JAN NATOV, který dostal přesnou přihrávku a prudkou střelu umístil přesně k levé tyči. Asistence: Jan Jelínek.

54:03

Útočným faulem se provinil hostující Jan Natov, který je hřišti společně s první lajnou téměř neustále.

53:16

Do rychlého brejku pádil Martin Szweda, jenže Lukáš Bauer ani nemusel zakončovat.

52:23

Technologové krouží kolem brány Michajloviče, jenže ten ještě nemusel zasahovat.

51:45

Ladislav Gál si poradil s Natovem a chytrým odpalem nechal vystřídat celou lajnu.

51:06

Mladá Boleslav má držení určitě kolem 80%, jenže ani to nestačí ani na remízu. Uvidíme, zda odvolají brankáře.

50:54

Oddechový čas pro hosty, kteří vymýšlí taktiky, jak minimálně vyrovnat.

50:14

Posledních deset minut základní hrací doby a domácí stále vedou, jenže už jenom o jednu branku.

49:39

Fanoušci se radují z každého dobrého zákroku nebo akce svého týmu.

48:45

Jiří Curney se pokusil zakončit za brankou Michajloviče, jenže ten se nenechal nachytat.

48:21

Zbytek zápasu ještě bude hodně tvrdý a nervozní, neboť sledujeme zvýšený počet faulů.

47:27

Lukáš Bauer krásně vychytal rozběhnutého Lukáše Pešata a oslavuje, aby dodal svým spoluhráčům energii.

46:36

Stále hosté kombinují, jenže jejich profesorský styl stále nenachází kýžené ovoce.

45:11

Hra je opět hodně pomalá. Domácí fanoušci obrovsky podporují své oblíbence.

44:57

Otrokovice se zuby nehty brání, neboť pomalu jim začíná chybět fyzická síla.

43:45

Obrovská šance hostů! K zakončení se dostal Jiří Curney, jenže jeho pokus parádně zastavil Radovan Michaljovič.

43:28

43:28 Jan NATOV - 4:3

43:28

Tak to byla rychlost! Autorem branky je JAN NATOV, který po osmi sekundách využívá přesilovou hru. Mladá Boleslav je zpět v utkání. Asistence: Jiří Curney.

43:20

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Martin Szweda – 2 min., Sekání).

43:00

Dnešní utkání sleduje 326 diváků.

42:42

Rozhodčí Vladimír Černín píská útočný faul Petra Krzyžanka.

41:45

Tomáš Sovják drží míč kolem poloviny hřiště a pomalu rozehrává. Taktika panterů určitě bude o něco defenzivnější než předchozí třetiny.

41:08

Tomáš Novák jako pravý bojovník vybojoval téměř ztracený míček.

40:38

Mladá Boleslav drží míč opět na své polovině hřiště.

40:01

Střely ve druhé třetině: 5:7.
Sledovali jsme druhou třetinu, která končí stejně jako ta první, tedy výhrou domácích 2:1. Za pantery se trefil Volek a Vykopal. Za hosty snížil v poslední minutě Tomašík. Celkově vedou domácí 4:2 a stále mají velkou šanci porazit úřadujícího mistra.
Druhá třetina začne zhruba za deset minut

40:00

39:46

39:46 Milan TOMAŠÍK - 4:2

39:46

Už to vypadalo, že domácí udrží třetinu bez inkasované branky, jenže poté se předvedla první formace hostů. Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK, který zkušeně trefuje volnou mezírku. Uvidíme, jak moc to hosty nakopne. Asistence: Jan Jelínek.

39:17

Míček se tam teď záhadně odrážel, ale naštěstí pro domácí se opět odrazil vedle.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny a domácí prožívají snové utkání.

38:23

Lukáš Pešat se uvolnil, vystřelil, jenže Lukáš Bauer potvrzuje své kvality a balonek chytá.

37:31

Petr Krzyžanek nedokázal najít Jakuba Bínu. U míčku je domácí obránce Matěj Kostka.

37:09

Lukáš Volek hraje opravdu fantasticky. Rozhodně si nemohl vybrat lepší zápas v základní části, kdy může takhle vyniknout.

36:38

Technologé dobře napadají a poprvé domácím zadělávají na problémy.

36:00

Jiří Curney prchal do rychlého brejku. Pokusil se o jeho oblíbený bekhend, jenže ten končí na levé noze Radovana Michajloviče.

35:43

Josef Pluhař je docela aktivní, jenže to je asi jediný ve svém týmu, který hýří aktivitou.

34:26

Mladá Boleslav drží balonek, jenže absolutně neví, co má dělat.

33:42

Otrokovice teď hrají jako neporazitelní.

32:56

32:56 František VYKOPAL - 4:1

32:56

Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je FRANTIŠEK VYKOPAL, který šikovnou střelou překonává Lukáše Bauera. Pro Mladou Boleslav končí sranda. Pokud tohle otočí tak budou pekelně dobří. Asistence: Lukáš Volek.

31:55

Stejný hráček přihrál poté na Jelínka, který z první trefil Michajloviče do břišních svalů.

31:10

Jiří Curney opět radši vrátil míček na své obránce, protože neměl jinou možnost. Domácí fanoušci jsou ve varu.

30:27

Útočným faulem se provinil Jan Řehoř, který šel radši vystřídat. Mám takové ponětí, že hostující trenér Pazdera stáhl hru na dvě formace.

30:00

Po polovině utkání přehrává domácí panter mistry z Boleslavi 3:1 a to ještě dostali maximálně laxní branku.

29:27

Do brejku spěchal Lukáš Pešat, jenže toho zradilo zpracování.

28:41

Klasický obrázek, hosté drží míček, jenže závratně daleko od brány Michajloviče.

28:22

Mladá Boleslav se maximálně dostane do rohu hřiště, kde většinou o míček přijde.

27:05

Mistrovská kocovina se přenesla do prvního utkání, které nevypadá pro hosty zrovna růžově.

26:36

Otrokovice je na míčku a s ještě větším sebevědomím kombinuje.

26:12

26:12 Lukáš VOLEK - 3:1

26:12

Nádherná kombinace domácích Panterů! Autorem branky je LUKÁŠ VOLEK, který v přečíslení dva na jednoho dostal přihrávku od Pešata. Autor branky umístil balonek přesně do pravé šibenice, Bauer neměl šanci. Asistence: Lukáš Pešat.

25:24

Mladá Boleslav se vysvobodila z tlaku a rozehrává další útočnou akci.

25:09

Ke střele se odhodlal domácí Marek Švajný, jenže jeho pokus končí mimo hřiště. Nejspíš byl tečovaný, neboť budou Otrokovice rozehrávat z rohu.

24:34

Filip Zakonov se dobře vrátil a zamezil domácímu protiútoku dva na jednoho.

24:14

Na zemi leží domácí Martin Szweda, kterého nevybíravě fauloval Jan Řehoř.

23:48

Josef Pluhař ve velké příležitosti nedokázal protlačit míček přes obránce, natož přes Michajloviče.

23:01

Martin Szweda ještě asi není zvyklý na novou halu, neboť teď komicky uklouzl.

22:10

Mistr české i švédské superligy nakonec přihrál na Jelínka, který zakládá akci nanovo.

21:56

Martin Tokoš nedokázal prokličkovat přes Sovjáka, skončil v rohu, kde přemýšlí, co podnikne.

20:05

Stejně jako v první třetině, tak i v té druhé jsou hosté na míčku.

20:01

Střely na bránu: 3-6.
Sledovali jsme první třetinu mezi Otrokovicemi a Mladou Boleslaví, který končí výhrou domácích 2:1. O první branku se postaral v 3.minutě Ekl, jenže poté vyrovnal Kostka a on pět minut později poslal domácí do vedení Lukáš Kvapil. Uvidíme, jak na to zareaguje mistr z Boleslavi.
Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

20:00

19:42

Vypadá to, že mistr první třetinu v nové sezóně prohraje.

19:00

Poslední minuta první třetiny!

18:30

Jan Jelínek je u balonku a pomalu rozbíhá další útok mistrů.

17:58

K zakončení se dostal Jan Natov, jenže jeho pokus od mantinelu prosvištěl kolem domácí brány.

17:56

Mladá Boleslav bude mít velice zajímavou rozehrávku.

17:01

Ke střele se dostal lišák Jiří Curney, jenže jeho pokus míjí bránu Michajloviče.

16:25

Lukáš Pešat si dokázal poradit s dvojicí dotírajících hráčů. Vše zvládl a domácí můžou útočit.

16:03

Otrokovice ovládají střed hřiště, kde vévodí téměř ve všech osobních soubojích.

15:17

Petr Krzyžanek má míček u čepele, jenže ohrožení branky je téměř nemožné.

14:44

Tomáš Sovják hledal Gála, jenže ten byl lehce předskočený Jiřím Jelínkem.

14:10

Mladá Boleslav sice ovládá statistiku držení míčku, jenže na to se nehraje. Otrokovice hrají zatím parádně. Kdyby nedostali laciný gól, tak mají solidní náskok.

13:02

Milan Tomašík získal rozehrávku v rohu. Z ní ovšem nevykouzlil nic a tak může Martin Nagy zaútočit.

12:22

Jan Natov se pokusil o zakončení, jenže trefil pouze připraveného Rožnovjáka, který v minulosti působil v Mladé Boleslavi.

11:56

Domácí kontrolují balonek kolem svého strážného v bráně, tedy Radovana Michajloviče.

11:25

Mladá Boleslav hraje velice profesorský florbal. Žádnou hru nahoru dolů nemůžeme zatím čekat.

10:24

10:24 Lukáš KVAPIL - 2:1

10:24

Stadion v Otrokovicích je na nohou! Autorem branky je LUKÁŠ KVAPIL, který se krásně prosadil ze střední vzdálenosti. Asistence: Lukáš Pešat.

10:00

Po polovině první periody je stav nerozhodný 1:1.

09:21

Tomáš Sovják vyvezl míček k rance Lukáše Bauera, který musí opět zbystřit své smysly.

08:48

Hra je hodně takticky svázaná. Oba celky absolutně vůbec nikam nespěchají a čekají na kvalitní útok.

07:49

Stále hosté kombinují na své polovině hřiště. Domácí parádně brání.

06:54

Technologové drží míč na své polovině hřiště, kde hledají volné prostory.

06:25

Milan Tomašík se nedokázal prosadit přes domácí obránce. Hra je po brance najednou vyrovnaná.

05:51

05:51 Matěj KOSTKA - 1:1

05:51

Domácí využívají přesilovou hru! Autorem branky je MATĚJ KOSTKA, který se krásně prosadil a vyrovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Lukáš Petřík.

05:26

Mistři minulé sezóny nepouští domácí k míčku.

05:09

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Tomáš Kadlec – 2 min., Držení).

04:42

Lukáš Pešat vybojoval míček. Rozhodl se hru uklidnit, neboť Otrokovice se musí dostat do rytmu.

04:08

Na hřišti je opět útočná formace Tokoš-Tomašík-Ekl, která dělá domácím obrovské problémy.

03:16

Mladá Boleslav nedává domácím moc prostoru.

02:12

02:12 Jaromír EKL - 0:1

02:12

Autorem branky je JAROMÍR EKL, který se prosadil po menším zmatku v brankovišti domácích. Asistence: Milan Tomašík.

01:54

Martin Szweda vybojoval míček u své vlastní branky. Uvidíme, co dokáže vymyslet.

01:31

Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující kapitán Jaromír Ekl.

00:58

Mladá Boleslav drží míč na své polovině hřiště. Nic zajímavého se neděje.

00:01

Otrokovice oblékly bílé dresy, mistr z Boleslavi černé.

00:01

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Mar. Nagy – Szweda, Pešat, Gál – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.

Technology Florbal MB: Bauer (Musil) – Novák, Kadlec, Řehoř, Höffer, Jelínek, Krzyžanek, Zakonov – Bína, Ekl, Tokoš – Pluhař, Tomašík, Curney – Natov, Šlechta.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín.
Posledních pět vzájemných utkání:
09.12.17 Otrokovice-Mladá Boleslav 6 : 2
28.09.17 Mladá Boleslav-Otrokovice 9 : 4
11.08.17 Mladá Boleslav-Otrokovice 4 : 1
18.12.16 Mladá Boleslav-Otrokovice 6 : 2
10.10.16 Otrokovice-Mladá Boleslav 3 : 6
Otrokovice odehrály dvě utkání. V prvním kole přejeli mladé buldoky 11:3. O dva dny později jeli do Prahy, kde hráli se Spartou Praha. V napínavém utkání podlehli 5:2. Ústřední postavou je Lukáš Pešat či Ladislav Gál. Mladá Boleslav ještě neodehrála ani jedno utkání, neboť hráli turnaj ve Švédsku, takzvaný Scandic Cup.
Hezký den u sledování české Tipsport Superligy! V dnešním kole se představí domácí Otrokovice, které vyzvou Mladou Boleslav. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Kostka (Petřík), 11. Kvapil (Pešat), 27. Volek (Pešat), 33. Vykopal (Volek) – 3. Ekl (Tomašík), 40. Tomašík (Jelínek), 44. Natov (Curney), 55. Natov (Jelínek), 63. Curney (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Mar. Nagy – Szweda, Pešat, Gál – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Musil) – Novák, Kadlec, Řehoř, Höffer, Jelínek, Krzyžanek, Zakonov – Bína, Ekl, Tokoš – Pluhař, Tomašík, Curney – Natov, Šlechta.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín