Tůma přízemní střelou k tyči dokázal snížit na rozdíl dvou branek. (26:24)

58

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Matěj Nantl). (26:23)

57

Dnešním hrdinou je Nemo! Karvinský gólman opět skvělý zákrok. Do konce utkáním nám zbývají už necelé tři minuty. (25:23)

57

S Brůnovou střelou si Kučerka poradil. Hranice tak získaly míč a jdou do útoku. (25:23)

56

Tomáš Bechný trefil břevno! Tohle může ještě Hranice mrzet! (25:23)

55

Monczka teď proti Kučerkovi neuspěl a na druhé straně to zkoušel Mlotek střelou do prázdné přes celé, ale ani on nebyl úspěšný. (25:23)

55

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Marek Drzyzga). (25:23)

54

Nemo teď opět fantastickým zákrokem podržel svůj tým! (25:23)

54

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Hub). (25:23)

53

Monczka navýšil vedení domácích už na rozdíl tři branek. (25:22)

51

Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík). (25:23)

51

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek). (24:22)

51

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek). (23:22)

49

Na druhé straně se teď nenechal zahanbit ani domácí gólman. (23:21)

49

Kučerka opět fantastickým zákrokem teď podržel svůj tým.. (23:21)

48

Bechný snižuje opět na rozdíl dvou branek. Do konce zápasu nám zbývá dvanáct minut. Máme tak zaděláno na skvělé drama. (23:21)

48

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl). (23:20)

48

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna). (23:20)

48

Oddechový čas pro domácí. (22:20)

47

Indrák po rychlé akci snižuje už na rozdíl dvou branek. (22:20)

46

Indrák tvrdou střelou protlačil míč až za záda Nema. (22:19)

45

Oddechový čas pro hosty. (22:18)

45

Monczka překonává Kučerku a navyšuje na čtyřbrankový rozdíl. (22:18)

44

Nemanja Marjanović opět výborným zákrokem drží svůj tým. (21:18)

43

Magrla se znovu prosazuje přesnou střelou a snížil tak opět na rozdíl tří gólů. (21:18)

42

Monczka teď po delším čase navyšuje skóre na domácí straně. (21:17)

41

Magrla teď využil chybu domácích a snižuje už přesnou střelou na rozdíl tří branek. (20:17)

41

Janu Plačkovi je pískán přelep. (20:16)

40

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek). (20:16)

40

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek). (20:16)

39

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (20:15)

38

Mlotek ale z dorážky je úspěšnější. (20:15)

38

Jakub Padalík trefuje po rychlé akci brankovou konstrukci! (20:14)

37

Rozhodčí pískají prorážení hostujícím hráčům. (20:14)

36

Solák z pravé strany střelou na bližší tyč navýšil vedeních domácích. (20:14)

35

Zbránek po další rychlé akci přidává už devatenáctou branku Karviné. (19:14)

35

Mlotek z levé strany na pravou tyč trefil přesně. (18:14)

34

Karviná opět dokázala rychlle odpovědět na gól Hranic, tentokráte byl úspěšný Monczka. (18:13)

34

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek). (17:13)

34

Honza Zbránek po rychlé akci přidává sedmnáctou branku Karviné. Baníkovci tak vedou v zápase už o pět branek. (17:12)

33

Na Tůmuv gól přízemní střelou k pravé tyči odpověděl hned vzápětí na druhé straně přesnou střelou Michal Brůna. (16:12)

32

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma). (15:12)

32

Čehož využívá přesnou střelou k tyči Honza Užek. (15:11)

31

Nemo teď podržel domácí tým v bráně a tak se mohou jeho spoluhráči vydat dopředu. (14:11)

31

Začal druhý poločas. (14:11)
Rozehrávat do druhého poločasu budou hráči Hranic.
První přestávka je pomalu u konce a za chvíli nám zápas bude pokračovat druhou části.
Druhý poločas začne přibližně v 18:56.
Skončil nám první poločas zápasu Karviné a Hranic, který byl hodně vyrovnaný. Oba týmy se v ním střídaly ve vedení. Domácím patřil úvod utkání, prostřední čas ovládli hráči Hranic. Klíčový okamžik byl ale vyloučení tří hostujících hráčů v rozmezí dvou minut, kdy domácí tým dokázal se vrátit zpátky do zápasu a vybudoval si pak ve zbývajícím čase tříbrankový náskok.

30

První poločas skončil. (14:11)

30

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ivan Stojanović). (14:11)

30

Začala nám běžet poslední minuta prvního poločasu. (13:11)

29

Mičkal nejprve na jedné straně neuspěl, po rychlém přechodu Monczka na druhé straně ano. (13:11)

28

Kučerka teď výborným zákrokem nedal šanci domácím hráčům utéct znovu na rozdíl dvou branek. (12:11)

28

Padalík si půjde odpočinout na dvě minuty, je to jeho druhý trest. (12:11)

27

Mlotek střelou pod horní tyč snižuje opět na rozdíl jediné branky. (12:11)

27

Brůna přízemní střelou trefuje ze sedmimetrového hodu navyšuje vedení domácích hráčů už o dvě branky. (12:10)

26

Domácí budou zahrávat další sedmičku. (11:10)

26

Hranice jsou kompletní. (11:10)

25

Oddechový čas pro hosty. (11:10)

25

Nantl posílá domácí tým po delším čase do vedení. Karvinský hráč se prosadil střelou ze střední vzdálenosti umístěnou přesně k tyči. (11:10)

24

Zbránek vyrovnává po rychlé akci. (10:10)

24

Brůna ze sedmička snížil opět na rozdíl jediné branky. (9:10)

24

Další vyloučení na straně Hranic, tentokráte Indrák. Hranice mají aktuálně vyloučené už tři hráče. (8:10)

23

Mičkal z levé strany nádherným lobem překonává Nemanju Marjanoviće. (8:10)

23

Plaček snižuje na rozdíl jediné branky. (8:9)

23

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík). (7:9)

23

Rozhodčí signalizují domácím pasivitu. (7:9)

22

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (7:9)

22

Hranicím je pískáno prorážení. (7:9)

22

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek). (7:9)

22

Kučerka opět skvělým zákrokem drží svůj tým. (7:9)

21

Mičkal trestá chybnou rozehrávku domácích hráčů po rychlé akci z protiútoku. (7:9)

20

Solák si vyskočil a přízemní střelou snižuje na rozdíl jediné branky. (7:8)

19

Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek). (6:8)

19

Kučerka opět předvádí výborné zákroky a drží svůj tým. (6:8)

18

Míč se ale k němu vrátil a z dorážky už neměl problém. (6:8)

18

Monczka sedmimetrový hod neproměnil. (5:8)

18

Jan Užek vybojoval sedmimetrový hod. (5:8)

17

Domácí trenér reaguje a bere si oddechový čas. (5:8)

17

Mlotek ale hnev vzápětí překonal Nemanju Marjanoviće. (5:8)

16

Po dvou minutách se prosazují i domácí, konkrétně Zbránek. Ten přesnou střelou pod horní tyč snížil na rozdíl dvou branek. (5:7)

16

Menšík ze semidčky navyšuje vedení Hranic už na tři branky. (4:7)

15

Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák). (4:6)

15

Matěje Nantla už tlačil čas, protože rozhodčí už nějakou dobu signalizovali pasivitu. Tak se rozhodl povyskočit a zamířit k levé tyči. Tam byl ale Kučerka připraven. (4:6)

14

Hned vzápětí ale vrací dvoubrankové vedení na stranu hostí Magrla. (4:6)

13

Nantl po rychlé akci střelou k levé tyči snižuje na rozdíl jediné branky. (4:5)

12

Menšík ze sedmičky navyšuje vedení Hranic už o dvě branky. (3:5)

12

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). (3:4)

12

Vedení na stranu Hranic po delším čase vrací Indrák. (3:4)

11

Kučerka teď vychytal Brůnu a následně i z dorážky Jana Zbránka. (3:3)

10

Na hřišti a v hledišti nám to začíná pomalu jiskřit. Divákům se hodně nelíbilo teď posouzení jednoho ze zákroků, které rozhodčí rozhodli, že byl v pořádku. (3:3)

10

Padalík se provinil proti pravidlům a uviděl za to žlutou kartu. (3:3)

9

Monczka po rychlé akci srovnává stav na 3:3. Zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání na obou stranách. (3:3)

9

Miroslav Nedoma z levé spojky proti Kučerkovi neuspěl. (2:3)

8

Před malou chvíli se domácí nedokázali prosadit, hned vzápětí jsou ale Hranicím pískané kroky. (2:3)

7

Tůma ze střední vzdálenosti ve výskoku napálil k levé tyči a trefil přesně. Karvinský gólman Nemanja Marjanović na jeho dobře umístěnou tvrdou střelu nezareagoval. (2:3)

7

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl). (2:2)

6

Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Užek). (2:2)

6

Monczka hledal své spoluhráče před bránou, našel ale pouze hostující hráče. Domácí tak zbytečně přišli o balón. (2:2)

5

Přízemní střelou mezi nohy karvinského brankáře vyrovnává Indrák. (2:2)

5

Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Matěj Nantl). (2:1)

5

Hned vzápětí ale vrátil vedení na domácí stranou přízemní střelou Solák. (2:1)

4

Vyrovnat se povedlo po povedené akci Tůmovi. (1:1)

3

Jan Zbránek dostal ideální přihrávku za obranu, z hranice brankoviště ale ve výskoku proti hostujícímu gólmanovi neuspěl. (1:0)

3

Ani ne za dvě minuty se Brož provinil proti pravidlům podruhé a tentokráte si půjde odpočinout na dvě minuty. (1:0)

3

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). (1:0)

2

Na druhé straně je ale hned vzápětí pískán domácím provinění proti pravidlům. (1:0)

2

Radim Brož proti domácímu gólmanovi neuspěl. (1:0)

2

Monczka střelou ze sedmimetrového hodu přesně k levé tyči otevírá skóre dnešního utkání. (1:0)

1

Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož). (0:0)

1

Jan Užek před malou chvíli rozehrál první poločas. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Rozehrávat do první půle budou házenkáři Karviné.
Hráči už nám nastoupili na hrací plochu, utkání nám za pár okamžiků začne.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, Jan Užek, Solák, Zamarski, Růža, Nantl, I. Stojanović, Zbránek, Nedoma.

TJ Cement Hranice: P. Kleisl, Kučerka – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, Klement, T. Mlotek, Bechný, Hub, Tůma, J. Mičola, Indrák, Mičkal, Holiš, Pernička.

Rozhodčí: Jiří Opava a Pavel Válek.
Historická bilance obou týmů z posledních let:
HCB Karviná – TJ Cement Hranice 32:26
TJ Cement Hranice – HCB Karviná 33:28
HCB Karviná – TJ Cement Hranice 39:31
TJ Cement Hranice – HCB Karviná 30:33
Hranice na domácí palubovce přivítaly v prvním zápase tým z Brna. Svěřenci trenéra Libora Hrabala si za mohutné podpory svých diváků v zápase dokráčeli ke dvěma bodům za vítězství 31:24. Lví podíl na tom měl Michal Indrák, který se postaral o třetinu branek svého týmu. Brankáře soupeře překonal celkem desetkrát.
Házenkaři HCB Karviná v úvodním kole prohráli těsně až v samotném závěru v poslední minutě gólem ze sedmičky v Jičíně 26:27. Mezi nejlepší hráče Baníku se zařadili Miroslav Nedoma a Jan Zbránek, kteří se v zápase postarali téměř o rovnou polovinu branek. Miroslav se v zápase prosadil sedmi brankami a Honza jich dokázal vstřelit rovných šest. Karviná tak minimálně o bod přišla v samotném závěru a napravit to tak mohou v domácím televizním zápase proti Hranicím.
Hezký den všem fanouškům házené, vítáme vás u sledování online přenosu z předehrávky 2. kola Strabag Rail extraligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví házenkaři HCB Karviná a TJ Cement Hranice. Utkáním vás provede přímo z místa dění z haly Stars v Karviné Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.