konec (0:0, 0:1, 0:2)

10.09.2018, 18:00 • 2. kolo • Marek Jašek

Tipsport: 1.8 4.25 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Hezký zbytek dne. (20:17:16)
Havířov vítězi v derby proti Frýdku-Místku v poměru 3:0. První třetinu byl Frýdek-Místek lepším týmem, ale svou převahu nedokázal zúročit góly. Ve druhé třetině Havířov vylepšil svou hru a dostal se po brance Radka Veselého do vedení. Ve třetí třetině se domácí marně pokoušeli vyrovnat, místo toho Havířov navýšil na 2:0, když se trefil Tomáš Gřeš. Definitivní rozhodnutí pak v poslední minutě přinesl gólem do prázdné branky Daniel Kurovský.

59:22

59:22 Daniel KUROVSKÝ - 0:3

59:22

Havířov právě vstřelil branku!
Frýdek-Místek ještě zkusil v závěru hru bez brankáře, ale to jen dopomohlo Havířovu k definitnímu rozhodnutí zápasu. Do prázdné brány se trefil DANIEL KUROVSKÝ. Bez asistence.

59:04

Ani Rostislav Martynek neprolomil smůlu Frýdku-Místku a střelou z první z pravé strany Bláhu nepřekonal.

58:30

Havířov drží kotouč na svých hokejkách a zkušeně si hlídá konec zápasu.

57:40

Klimša se rychle vytočil před branku, ale z otočky už nestihl zakončit.

56:47

Krislova střela od modré čáry se zastavila hned na prvním bránícím hráči soupeře.

56:28

Frýdek-Místek jen nahodil kotouč do útočného pásma a hráči odjíždí střídat,

55:26

Frýdek-Místek ztratil kotouč v útočném pásmu a Havířov rychle ujížděl dopředu. Domácí se ale stihli vrátit a jeho útok zastavit.

52:54

Ondřej Bláha si pohlídal svou pravou tyčku. Přikryl puk a přerušil hru.

52:27

Havířov vyhodil kotouč tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

51:45

Nahození Havířova skončilo u Danečka, který pak puk rychle rozehrál.

50:40

Dušan Žovinec zavezl kotouč do útočného pásma a nahodil ho za branku, Tam už ho jeho spoluhráči nevybojovali.

49:13

Semanovu prudkou ránu z levé strany dokázal Daneček vyrazit.

47:56

47:56 Tomáš GŘEŠ - 0:2

47:56

Havířov využívá přesilovku a ujímá se dvoubrankového vedení. Střelu Pořízka vyrazil Daneček jen před sebe a o dorážku se pak postaral TOMÁŠ GŘEŠ. Asistence: Radek Pořízek, Lukáš Bednář.

47:36

Filip Seman nahazoval kotouč z levého rohu na Danečka, ten byl pozorný a puk vyrazil.

0:3

Branky a nahrávky: 25. R. Veselý (Rehuš, F. Seman), 48. Gřeš (Pořízek, L. Bednář), 60. Kurovský

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Hrachovský, Žovinec, Krisl, Zahradníček, D. Stránský, L. Kovář, Adámek – Kofroň, Mikulík (C), Raška – Martynek (A), Peterek, Rudovský – Klimša (A), Przybyla, Christov – Kaukič, Motloch, J. Kalus.

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Luža, Houdek, Dudek, Dujsík, Ševěček – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kurovský – Macuh, Cihlář, Bambula.

Rozhodčí: Kašík, Obadal – Bosák, Maštalíř

01:29 HAV 2 Dujsík, sekání
07:51 HAV 2 Rehuš, hákování
12:51 HAV 2 Pořízek, podrážení
24:21 HAV 0:1 R. Veselý (Rehuš, F. Seman)
32:19 HAV 2 Bláha, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká F. Seman
36:08 FRM 2 Mikulík, podrážení
39:30 HAV 2 F. Seman, hrubost
46:18 FRM 2 Rudovský, podrážení
47:56 HAV 0:2 Gřeš (Pořízek, L. Bednář)
59:22 HAV 0:3 Kurovský