konec (11:10)

08.09.2018, 18:00 • 1. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 3.25 8.1 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:39:59)
Je dobojováno! V obrovsky dramatickém zápase vítězí Jičín, jenž měl prostě a jednoduše o trochu více štěstí, než vlastnil favorit z Karviné. Myslím si, že hlavně rozhodčí si oddechli poté, co skončila hrací doba. Místy to totiž vypadalo, že hráči obou mužstev se do sebe pustí, a to ne zrovna vybíravým způsobem.

Konec zápasu. (27:26)

60

Ondřej Šulc proměňuje! (27:26)

60

Sedmimetrový hod pro Jičín! (26:26)

59

Minutu před koncem utkání srovnává Jan Zbranek! Teď se ke slovu dostávají domácí! (26:26)

59

Oddechový čas pro hosty. (26:25)

59

To je drama! Z levé spojky se dostal před brankáře soupeře Jiří Kostelecký, a poté poslal míč po zemi do brány. (26:25)

59

Na to ovšem rychle odpovídá Marek Monczka. (25:25)

58

Do prázdné brány se přes celé hřiště trefuje Jiří Kostelecký. (25:24)

57

Machalický si poradil s pokusem z pravého křídla a dává svým spoluhráčům velkou šanci na ovládnutí tohoto utkání. (24:24)

57

Na hřišti to začíná mezi hráči obou celků vřít. Čím dál častěji se stává, že od ostrých slov se přechází taky k různým strkanicím. (24:24)

56

Pod nohou brankáře Karviné vyslal svůj projektil Martin Milko. (24:24)

55

Jeden z hostů byl nějakým způsobem zasažen do hlavy a nevypadá to, že by ještě dnes měl pokračovat. Momentálně je ošetřován na hrací ploše. (23:24)

54

Po chybě v kombinaci domácího celku se do samostatného úniku dostal Michal Brůma a s přehledem zakončil. (23:24)

54

Na tento gól odpovídá Jan Zbranek, skóre je tedy sedm minut před koncem nerozhodné. (23:23)

53

Jiří Kostelecký technickou střelou po zemi překonal Marjanoviće. (23:22)

53

O poněkud fotbalový zákrok se postaral David Machalický, jehož skok za střelou Chudoby byl opravdu parádní- (22:22)

52

Martin Kovařík natáhl ke střele, kterou mohl hostující brankář sotva vidět. Těžko říct, jak by se duel odvíjel, nebýt tohoto házenkáře. (22:22)