Madison Keysová (14) – Dominika Cibulková (29)

2:0 6:1, 6:3

03.09.2018, 18:15 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.44 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominika Cibulková ani v piatom vzájomnom meradle síl nedokázala zdolať Madison Keysovú z USA. Slovensko tak už nemá ani jedného zástupcu na tohtoročnom US Open. Dominika Cibulková to však dotiahla naďalej a bola najlepším slovenským zástupcom na poslednom grandslame sezóny. Podarilo sa jej vyradiť aj svetovú štvorku z Nemecka Kerberovú a určite sa tak nemusí za svoje výkony hanbiť. Toto osemfinálové stretnutie jej však vôbec nevyšlo a musí naň čo najrýchlejšie zabudnúť, vziať si z neho ponaučenie.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Za pozornosť vám ďakuje Miroslav Revaj. (19:38:41)

Koniec zápasu

6:3

GEM, SET, ZÁPAS Madison Keysová! Slovenská tenistka ukončila toto stretnutie dvadsiatou nevynútenou chybou a tak prehráva druhý set pomerom 3:6! Začalo to však vyzerať po prvom zbabranom sete už lepšie, dokonca Dominika prerazila aj podanie súperky, ale v rozhodujúcej chvíli prišli opäť zbytočné chyby či slabý pohyb na kurte a tak minuloročná finalistka US Open Madison Keysová postupuje medzi najlepšiu osmičku po výhre 2:0 na sety!

A-40

Madison Keysová získava druhý mečbal!

40-40

Dominika umiestnila forhend presne na čiaru a tak odvracia túto hrozbu. Ešte tak teda v zápase pokračujeme, kto vie však dokedy.

A-40

Devätnásta nevynútená chyba našej tenistka, je tu prvý mečbal pre Keysovú!

40-40

Ostáva takisto nevyužitý, presúvame sa na ďalšiu zhodu.

40-A

Forhend od Američanky zastavila páska, tretí gembal pre slovenskú tenistku na udržanie sa v zápase.

40-40

Nevynútená chyba z rakety našej tenistky, takže sa presúvame na zhodu 40:40!

30-40

Prvý sa však našej tenistke využiť nepodarilo, return súperky dopadol presne na čiaru.

15-40

Sú tu dva gembaly na udržanie sa v zápase.

15-30

Dominika si pomohla kvalitným podaním a vracia sa tak do vedenie o jeden fiftín, tento servis je pre ňu nesmierne dôležitý.

15-15

Prichádza víťazný úder z rakety Keysovej, ktorá vyrovnáva na 15:15.

0-15

Začala úspešne, po nevynútenej chybe súperky získava na úvod podania fiftín.

5:3

Priamym bodom z podania ukončila Keysová tento gem a opäť nedarovala našej tenistke ani jeden fiftín! Američanka vyhráva v druhom sete 5:3 a Dominika Cibulková bude podávať na udržanie sa v tohtoročnej edícii US Open!