Španělská LaLiga

Levante UD – Celta de Vigo

1:2

konec (0:2)

27.08.2018, 20:15 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencie • 2. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 2.34 3.57 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (22:15:34)
Statistiky:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:8.

Dnešní utkání sledovalo 21122 diváků.
Celta de Vigo má tak po dvou kolech čtyři body a v tabulce je po dvou kolech šestá, nejspíše ji však ještě přeskočí Huesca nebo Athletic Bilbao. Levante po prvním vítězném zápase proti Betisu tentokrát bez bodu a je desáté.
Duel je u konce, Celta de Vigo uhájila dvoubrankové vedení z první půle a pokračuje tak dominance tohoto týmu proti Levante! Hosté porazili celek z Valencie už poosmé v řadě! Domácí dokázali ve druhé půle snížit díky penaltě, kterou vybojoval Dwamena, avšak na víc už se nezmohli. Od té doby už neměli žádnou tutovku a Vigo zaslouženě bere tři body.

90+6

90+6

Celta se dostala k míči a zamířila dopředu Suárez Pier zatáhl za záchranou brzdu a srazil Eckerta, za což dostává žlutou kartu a duel tím skončí.

90+6

Poslední nastavená minuta, Araujo odvrátil další centr do autu.

90+5

Centr z nouze z pravé strany hosté odvrátili, další už však skončil až na hraně pokutového území, odkud přišla zajímavá rána, která však byla tečována domácím hráčem mimo.

90+4

Pier zastavil výborným skluzem další střelu Eckerta. Levante se ovšem nemůže dostat k míči a na žádný závěrečný tlak to nevypadá.

90+4

Eckert v další zajímavé šanci, pálil z podobné pozice z pokutového území z levé strany, tentokrát kryje Olazábal.

90+3

Žlutou kartu dostává Sofiane Boufal (Real Club Celta de Vigo), za zastavení rychlého brejku.

90+3

Eckert dostal pas do pokutového území na levou stranu, ale nevypálil přesně. Mallo následně bojuje o míč u rohového praporku.

90+2

Hráči Celty opět dobře dostoupili soupeře a mohou zaútočit do rozhozené obrany Levante.

90+1

Toňo v souboji s Mallem nedokázal vybojovat rohový kop, je z toho jen odkop od branky a Celta de Vigo opět ušetří cenné vteřiny.

90+1

Nastavuje se šest minut, Levante v útoku a Álvarez musel vyboxovat zajímavý centr mimo pokutové území.

90

Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Dennis-Yerai Eckert.

90

Beltrán po ztrátě míče fauloval, následuje poslední střídání hostů.

89

Kombinace však domácím nevyšla a Levante zase bude muset vybojovat míč, což stojí hodně sil a hlavně času.