konec (0:1)

26.08.2018, 17:00 • Stadion Benešov • 3. kolo • Gerard Filip

Tipsport: 3.49 3.64 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne. (18:53:24)
A je dobojováno. Vyšehrad si díky skvělému úvodu druhého poločasu, zajišťuje výhru 3:1. Pražané byli ve druhém poločase jednoznačně lepší a to také dokázali jejich dva góly. Benešov se ještě pokusil snížit, po chybě brankáře s obráncem, ale to bylo vše na co se zmohli. Vyšehrad si tak z Benešova odváží důležité tři body. Pro domácí je to první prohra v této sezóně.

90+0

89

Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází L. Balata, přichází V. Balata.

88

Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Čapek, přichází Srb.

87

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Rataj, přichází Hradecký.

85

Domácí si ještě vybojovali rohový kop. Kop byl namířen doprostřed brankoviště a odtamtud také odletěl pryč. Vyšehradský obránce tak nejspíš zachraňuje svůj tým.

83

Domácí teď nejsou spokojeni s výrokem rozhodčího. Benešov si vytvořil gólovou akci, tu však pomezní sudí přerušuje a mává ofsajd.

81

Domácí přece jen snižují a po vstřelené brance se drží na polovině hostů.

79

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čapek, přichází Kacafírek.

78

78. RATAJ - 1:3

78

Benešov právě vstřelil branku!
ONDŘEJ RATAJ byl pouze 2 minuty na hřišti a už se raduje z branky.

76

Žlutou kartu dostává Švantner (SK Benešov).

75

Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vosáhlo, přichází Rataj.

74

Jakub Doležal se ihned dostal do první šance. Čapek mu přihrál do malého vápna a Doležal zkusil střelu z první, ta však těsně míjela levou tyč.

72

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Doležal.

71

Domácí obránce, je nyní ošetřován ve vlastním vápně.

68

Po rohovém kopu se tentokrát do protiútoku dostali i hosté, ti však ztratili ihned za polovinou a dopředu se mohli pustit hosté. David Čapek se dostal do dobré pozice a zpoza brankoviště, zkusil pozemní střelu k tyči, střela však branku minula.