24.08.2018, 18:17 • ZŠ Banská Bystrica • Dado Balco sk

Tipsport: 3.1 4.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:42:41)

59:50

Slovan hrá v šestici bez brankára, je v útočnej tretine, má drvivý tlak, ale chýba koncovka.

59:10

Banská Bystrica dala gól!
Presilovka využitá. TOMÁŠ SUROVÝ z pravej strany tvrdo pálil a keďže pred gólmanom hostí clonil dobre Šťastný, tak je 3:2. Domáci otáčajú nepriaznivý vývoj zápasu. Tréner Slovana Vlado Országh si zobral oddychový čas.

58:45

Veľký tlak Bystrice v presilovke, Zigo, Asselin a Higgs sa snažili skórovať, Štěpánek nekapituluje.

57:50

Domáci kombinovali v útočnej tretine, ale nepresnou prihrávkou sa pripravili o pásmo.

57:32

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Buc – 2 min., nedovolené bránenie).

56:49

Bystričania sa Zigom snažili usadiť v útočnom pásme, ale nepodarilo sa im to.

55:55

Slovan teraz viac na puku, má dobré dve striedania. Chýba však šanca.

55:05

Slovan podniká dobré kontry dopredu, sú tiež nebezpečné, obrana Bystrice má čo robiť.

54:18

Banská Bystrica preberá iniciatívu, tlačia ju aj diváci dopredu. Má teraz o niečo viac z hry.

53:39

Bystričania sú nabudení v tejto chvíli, ale v útoku nedokážu efektívne zakončiť.

52:46

Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú, o niečo viac sú na puku hostia.

51:41

Domáci boli v útočnej tretine a podarilo sa im znovu vyrovnať. Úplne voľný RÓBERT VARGA ponúkol z pravého kruhu parádny náprah, Štěpánek kapituloval – 3:3. Asistencia. Andrej Šťastný.

51:05

Veľmi dobrá fáza stretnutia, aj keď šance nevidíme. Oba tímy bojujú, snažia sa tvoriť a idú za ďalšími šancami.

50:16

Teraz veľký boj o puk v strednom pásme. Hra má v tejto fáze náboj.

49:43

Tamáši z ľavej strany pekne našiel Češíka, ktorý si nakorčuľoval rýchlo, ale zoči – voči Štěpánkovi neuspel. Veľká možnosť domácich.

48:56

Bystričania v tlaku, sú v útočnej tretine, ale chýba tomu vyložená možnosť na skórovanie.

48:07

Slovan Bratislava dal gól!
DÁVID BUC pekne prešiel po ľavej strane a trošku z mierneho uhla dokázal vystreliť len čo oklamal brániaceho protihráča. Puk išiel presne do vzdialenejšej žrde, odkiaľ sa odrazil do bránky – 2:3. Asistencia: Švarný.