3:0

konec (0:0)

20.08.2018, 18:30 • Arena Chimki, Chimki • 4. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.74 3.22 5.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek ve druhém poločasu vstřelil tři branky a dokázal toto nepříliš divácky atraktivní duel převážit na svou stranu. Ufa vyslala dvě střely na branku, ani jedna neměla gólové parametry. (20:25:11)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.

90+5

90+4

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
V samotném závěru nastaveného času se prosazuje domácí JOÃOZINHO. Jeho ránu nešťastně tečoval do své branky Alexandr Pucko.

90+4

Domácí se nastěhovali na útočnou polovinu, kde se pokouší dohrát zápas.

90+3

Anton Šunin má míč pod kontrolou, následně rychle rozehrává.

90+2

Vhazovat bude nyní hostující celek. Mnoho šancí k vidění v nastaveném čase není.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty.

90

Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

V poklidném tempu se zápas dohrává, Ufa ví, že vyrovnat už nedokáže.

88

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Konstantin Rausč, přichází Sebastian Holmén.

87

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kirill Pančenko, přichází Anton Sosnin.

86

Jevgenij Lucenko se propracoval do další střelecké pozice, znovu točil míč ke vzdálenější tyči, ale branku netrefil.

84

84. Jevgenij LUCENKO - 2:0

84

A je to jasné, domácí celek vyhrává tento zápas. Druhou branku svého týmu dává aktivně hrající JEVGENIJ LUCENKO. Jeho rána na vzdálenější tyč byla nechytatelná.

83

Domácí fotbalisté si vypracovali další příležitost, Kirill Pančenko vypálil a jeho pokus kryje hostující brankář.

81

Jevgenij Lucenko byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Moskvy tak končí.

81

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexej Kozlov, přichází Grigori Morozov.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky, Dinamo stále vede o jednu branku a hosté si mnoho velkých šancí nevypracovali.

79

Joãozinho se dostal do zakončení, jeho rána ale končí výrazně mimo branku.

78

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Jemal Tabidze, přichází Sylvester Igboun.

77

Volný kop bude rozehrávat na obranné polovině hostující celek, který bude střídat.

75

Domácí celek hraje aktivně na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznějších střeleckých pozic.

74

Alexej Kozlov to zkoušel dlouhým pasem na spoluhráče, ten byl však obsazený.

73

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

71

Žlutou kartu dostává Denis Tumasjan (FC Ufa).

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté, kteří jsou mírně lepším celkem, vedou o jednu branku. trefil se Kirill Pančenko.

68

Anton Šunin má na svém kontě další zákrok. Po rohovém kopu zakončoval Ivan Paurević. Jeho hlavičku kryje brankář.

67

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Vjačeslav Krotov, přichází Dmitrij Sysujev.

65

Hostující Ufa se pokouší co nejrychleji odpovědět, ale nemůže se dostat do šancí. Individuálně to zkoušel Ivan Paurević, který přes obránce neprošel.

63

63. Kirill PANČENKO - 1:0

63

Dlouhé čekání na gól končí. Prosazují se domácí. Joãozinho centroval před branku, jeho projektil šikovně mimo dosah brankáře nasměroval KIRILL PANČENKO. Na tento míč gólman nedosáhl, a tak se Moskva dostává do vedení. Asistence: Joãozinho.

62

Gólman Ufy bude rozehrávat od své branky, míč se k němu dostal po nepřesné akci soupeře.

60

Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat stabilněji na útočnou polovinu. Míč mají častěji v držení domácí.

59

Domácí brankář bude rozehrávat od své branky, hosté se nešikovností připravili o míč.

58

Žlutou kartu dostává Samba Sow (FK Dinamo Moskva).

56

Nevýrazný fotbal pokračuje dál. Mnoho šancí k vidění není, ani jeden brankář nemusel řešit výraznější problém před svou brankou.

55

Osobních soubojů začíná přibývat, zdá se, že bezbranková remíza nevyhovuje ani jednomu celku.

54

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ivan Obljakov, přichází Ondřej Vaněk.

52

Domácí celek se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal se dostat do šance. Obrana Ufy byla pozorná.

51

Samba Sow to zkoušel z velké dálky, jeho rána končí mimo branku. Rozehrávat tak bude Alexandr Bělenov.

50

Žlutou kartu dostává Toni Šunjić (FK Dinamo Moskva).

49

Druhá střela na branku, zakončoval Ivan Obljakov, ale jeho ránu kryje brankář domácího celku.

47

Domácí kombinují na útočné polovině, ale na výraznější příležitost stále čekají.

46

Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.

46

V prvním poločase jsme mnoho fotbalové krásy neviděli. Registrujeme jednu jedinou střelu na branku, v desáté minutě pálil nedůrazně Konstantin Rausč.

45+2

45+1

Rohový kop pro hostující celek. Míč se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit jen za cenu dalšího rohu.

45+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

45

Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44

Domácí mají nyní převahu, ale nedaří se jim přesněji vypálit na branku.

42

Jeden z hostujících hráčů je po střetu hodně otřesený, ale ve hře bude pokračovat.

41

Kirill Pančenko hledal přihrávkou spoluhráče, ten na míč však nedosáhl.

40

Probíhá finální fáze prvního poločasu. Domácí znovu nepřesně kombinovali, a tak míč končí u brankáře Alexandra Bělenova, který bude rozehrávat.

38

Rozehrávat budou domácí celek na své obranné polovině, Alexej Kozlov měl dlouho míč pod kontrolou, ale do zakončení se nedostal.

36

Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Sledujeme nepříliš atraktivní fotbalovou podívanou.

34

Autové vhazování pro hosty, nyní rozehrávají na útočné polovině. Cătălin Carp se nedokázal s míčem prosadit.

32

Domácí rozehrávají od své branky, snaží se rychle dostat na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Jevgenij Lucenko na míč nedosáhl, a tak bude rozehrávat Cătălin Carp.

30

Joãozinho zakončoval z velké dálky. Jeho rána končí mimo branku.

29

Anton Šunin rozehrává od své branky, gólmani zatím nemuseli proti žádné výraznější střele zasahovat.

26

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene. Hodně soubojů o míč probíhá také na půlce.

25

Alexej Kozlov centroval před branku, jeho projektil byl hodně přetažený. Rozehrávat bude Alexandr Bělenov.

23

Zatím jsme viděli jen jednu střelu na branku. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

22

Hostující brankář rozehrává od své branky, na útočné polovině ale přišel o míč.

20

Dvacet minut hry je pryč, na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Nyní hodně nepřesně zakončoval hostující útočník Vjačeslav Krotov.

19

Samba Sow kombinuje se spoluhráči na útočné polovině, Alexej Kozlov pokračoval v akci, ale do střelecké pozice se dostat nikdo nedokázal.

18

Joãozinho rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit. Následně Fjodor Černych hlavičkoval nad.

17

Z hodně velké vzdálenosti zakončoval Lovro Bizjak. Jeho rána byla velmi nepřesná. Míč končí na tribuně.

16

Anton Šunin dobře přečetl akci soupeře, získal míč, a tak se směr hry rychle otáčí.

15

Domácí fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru, jejich oblíbenci se ale nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice.

14

Hosté rozehrávají po nepřesné domácí akci od své branky. Nikam se neženou a vyčkávají na chybu soupeře.

12

Joãozinho vypálil z hodně těžké pozice, jeho rána končí ale mimo branku, a tak bude rozehrávat Alexandr Bělenov.

11

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

10

Alexandr Bělenov si dokázal poradit se střelou z velké dálky. Zakončoval Kirill Pančenko.

9

Ufa kombinuje na útočné polovině, ale do výraznější šance se zatím dostat nemůže.

8

Domácí se nyní dostali na útočnou polovinu, Konstantin Rausč zakončoval mimo branku.

6

Aktivněji hrající hostující tým vybojoval rohový kop. Ivan Obljakov centroval před branku a Alexandr Pucko hlavičkoval nepřesně.

3

Lovro Bizjak z velké dálky minul branku, rozehrávat bude domácí brankář Anton Šunin.

2

Alexandr Suchov dvakrát centroval před branku, ani jeden pokus nebyl přesný.

2

Lovro Bizjak kombinuje na útočné polovině, ale sám se do výraznější šance nedostal.

1

Domácí hrají v modrém, hosté v bílém, v poklidném tempu zápas začíná.

1

FK Dinamo Moskva: Šunin – Kozlov, Rykov, T. Šunjić – Joãozinho, Tetteh, S. Sow, Rausč, Černych – Pančenko – Lucenko.
Náhradníci: Leščuk – Holmén, Morozov, Moskvičev, Sosnin, Temnikov, Lipovoi.

FC Ufa: Bělenov – Tabidze, Pucko, Suchov, Tumasjan – Krotov, Carp, Obljakov, Paurević – Bizjak, Jokić.
Náhradníci: Šelija, Černov – Alikin, Divejev, Igboun, Krugovoj, Nedelcearu, Salatić, Sysujev, O. Vaněk, Zasejev, Živogljadov..
FK Dinamo Moskva
Dinamo je zatím remízovým králem soutěže. Všechny své dosavadní tři odehrané duely totiž remizovalo. Postupně 0:0 s Arsenalem Tulou, následně 1:1 s Kazaní a v posledním zápase 1:1 s Uralem.
FC Ufa
Zatímco Ufa to má vcelku vyvážené, jedna prohra, remíza a výhra. v prvním kole překvapivá remíza 0:0 s Lokomotivem Moskva, následně výhra 3:0 nad Kazaní, ale jejich euforii ve třetím kole zkrotil celek z Krasnodaru, kterému stačila jedna branka, aby Ufě připravil první porážku v nové sezóně.
Favoritem duelu je Dinamo, avšak vzhledem k formě Ufy se může tento zápas vyvinout jakkoliv. Nicméně Dinamo se může tímto zápasem odrazit ode dna tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.