20.08.2018, 13:05 • Na Litavce, Příbram • 5. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 2.59 4.0 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59

Liberec právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Fanklub defenzivního fotbalu pláče. Čtyři branky za čtrnáct minut druhé půle. Liberec vyrovnává okamžitě po rozehrávce ze středového kruhu po druhém gólu RADKA VOLTRA v tomto duelu.

58

Příbram právě vstřelila branku!
S góly se nám ve druhém poločase roztrhl pytel a Příbram otáčí vývoj utkání na 2:1. Mezi střelce se zapisuje MIROSLAV ČÍŽEK.

54

Příbram se prosazuje a srovnává na 1:1. Hnízdil tak může lovit míč ze své svatyně po zakončení JAKUBA LUKAVSKÉHO.

47

Vynikající vstup Liberce do druhého poločasu. Po autovém vhazování jde Slovan do vedení zásluhou RADKA VOLTRA.