Barbora Strýcová (8) – Carla Suárezová-Navarrová

0:2 6:7 (6), 4:6

19.08.2018, 21:10 • Stadium, New Haven (USA) • 1. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.3 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a dobrou noc. (23:07:29)
Barbora Strýcová ztratila nadějně rozehraný zápas proti Carle Suarezové-Navarrové a prohrála 6:7(6), 4:6. V prvním setu hrála česká tenistka velmi slušný tenis, ale problém byl v tom, že nedokázala sadu dotáhnout do vítězného konce, i když měla pět setbolů. To její soupeřka pak využila v tiebreaku hned svůj první. Druhý set znovu začala Strýcová dobře a vytvořila si náskok 2:0, jenže pak prohrála čtyři hry v řadě a tuto ztrátu už nedokázala dohnat.

Konec zápasu

4:6

Tentokrát už Suarezová-Navarrová mečbol využívá, protože bekhend Strýcové skončil na síti. Carla Suarezová-Navarrová se raduje z postupu do osmifinále.

30-40

Barbora Strýcová šla do této výměny nebojácně a agresivně a donutila svou španělskou soupeřku k chybě. Suarezová-Navarrová má další mečbol.

15-40

Forhend Strýcové od základní čáry je příliš dlouhý a Suarezová-Navarrová má první dva mečboly!

15-30

Další razantní úder Španělky, který nedokázala dostat Strýcová do kurtu.

15-15

Další dlouhá obrana Strýcové byla nakonec marná, jako už dnes několikrát. Nakonec prostě Suarezová-Navarrová českou hráčku udolala.

15-0

Aut španělské hráčky a nadějný strat gemu pro Strýcovou, který Češka musí vyhrát.