Češky ještě přidaly jeden bod z trestného hodu a zvítězí. (51:56)

Francouzky si ještě berou oddechový čas. (51:55)

39:02

Do konce zápasu zbývají vteřiny a Češky vedou 55:51! (51:55)

35:12

Neuvěřitelné, Češky skvěle otáčí vývoj zápasu ve svůj prospěch a vedou už 51:46. (46:51)

31:15

Češky se zmohly k vynikajícímu výkonu a během dvou minut se dotáhly nad Francouzky. (46:46)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (46:41)

30:00

Třetí čtvrtina skončila. (46:41)

25:01

Češky se stále drží na odstup sedmi bodů. Pokud nechtějí prohrát, měly by pomalu začít stahovat náskok soupeřek. (37:30)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (30:23)
Po polovině zápasu vedou favoritky podle předpokladů, zatím je jejich vedení o sedm bodů.

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (30:23)

19:56

Ještě do konce poloviny zápasu Francie z trestného hodu zvýšila na 30:23. (30:23)

19:11

Tak to je nepříjemné, Francouzky mají opět v závěru čtvrtiny hodně navrch a teď zvýšily své vedení. (29:23)

17:20

Češky se teď díky tříbodovému hodu dotáhly, ale stále mají na soupeřky dvoubodové manko. (23:21)

15:12

Francouzky proměnily další koš a odskakujou už na čtyři body. (22:18)

13:39

A francouzský tým prozatím dokonává obrat. Po úspěšné "dvojce" vede 20:18. (20:18)