1:4

konec (0:2, 1:1, 0:1)

16.08.2018, 19:00 • MEO Aréna, Přerov • Daniel Doležal

Tipsport: 3.18 4.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro letošní přípravnou fázi všechno. Přeji hezký zbytek večera a napočtenou při zápasech Chance ligy! (21:34:15)
Konečné pořádí turnaje ZUBR Cup:

1. PSG Berani Zlín – 6b
2. HC Nové Zámky – 5b
3. HC ZUBR Přerov – 4b
4. HC Dukla Jihlava – 3b
Hráči obou mužstev ještě obdrží poděkování za účast na ZUBR Cupu.
Za nejlepší hráče si ocenění převezmou Martin Novotný a Tomáš Valenta.
V samostatných nájezdech vítězí poměrem 1:0 tým Zlína zásluhou EDGARDSE KULDY. Bude následovat ještě vyhlášení nejlepších hráčů a zakončení turnaje ZUBR Cup.
Tak poslední třetina i přes to, že byla svým tempem trochu jinde než dvě předešlé, nabídla v samém závěru branku po teči Jakuba Hermana. Zlín Přerovu oplácí loňskou porážku v základní hrací době poměrem 4:1 a nyní budou následovat závěrečné doplňkové nájezdy.

59:26

59:26 HERMAN - 1:4

59:26

Zlín právě vstřelil branku!
Od pravého mantinelu si sjel k modré čáře Edgards Kulda a vyslal prudkou střelu, kterou před Klimešem protečoval JAKUB HERMAN. Asistence: Edgards Kulda.

58:41

Kulda si sjel k odraženému kotouči a z velké blízkosti mohl Klimeše snadno přehodit! Puk však nenabral takovou výšku, aby se dostal nad beton domácího brankáře.

58:03

A už jsou v plném produ i poslední dvě minuty.

57:38

Dobrá střela Zbořila končí v Sedláčkově lapačce.

57:16

Procházka to zkusil velmi hbitě ihned po buly! Sedláček, leč Procházkovy pochody neměl úplně přečtené, dobře zasáhl.

56:20

Ledová plocha toho teď příliš nenabízí, snad jen to, jak končí přerovské snahy o útok na dobře postavené pětce Zlína.

55:00

Je rozehraných posledních pět minut základní hrací doby.

53:46

Fořt obdržel dlouhý pas od Ondráčka, ale hned za modrou jej Přerovští odzbrojili.

53:29

Sikora se snažil prokličkovat přes Ference, ale mohutný bek jej k ničemu nepustil. Domácím se krátí čas.

53:15

A následuje další icing Zubrů.

53:09

Ondráčkova prudká střela od modré čáry končí sražená v ochranné síti.

53:01

Zakázané uvolnění Přerova.

51:37

Moučka s Hejcmanem pláchli do přečíslení! Moučka nakonec zvolil střelu zápěstím na Sedláčkovu lapačku, z níž mu kotouč vypadl! Veškeré nebezpečí však bylo zahnáno vracející se beraní defenzivou.

50:45

Puliš maří přerovskou rozehrávku nadzvednutím hokejky a následným zmocněním puku. V rohu útočného pásma teď bojuje Zlín.

49:40

Werbik poslal naslepo puk před bránu, kde stál Jakub Herman. Bráněn jedním z přerovských beků však nezasáhl kotouč tak, jak by chtěl a ten se jen pomalu proklouzal kolem pravé tyče!

49:00

Mužstvo Zlína už hraje v plném počtu.

48:14

Zbořil nedokázal zpracovat puk při vychýlené rovnováze a skvělou pozici tak spálil.

47:43

Malina chybuje na modré čáře a Přerov přichází o dobyté území.

46:51

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Werbik – 2 min., hákování).

46:47

V signalizované výhodě Zubři přeci jen získali pásmo, Sikora obkroužil pásmo a jakmile zajížděl za bránu, poslal kotouč kolem tyče do brankoviště. Šimeček ale Sedláčka neprostřelil.

46:14

Zakázané uvolnění, kterého se dopustili domácí hokejisté.

45:46

Hra je oproti tomu, co nabídlo předchozích 40 minut poměrně vlažná a plná nepřesností.

44:22

Následně po vyhraném buly ale o kotouč přichází a Zlín jej drží v bezpečné vzdálenosti.

44:13

Po ztrátě puku Přerov získává alespoň buly v útočném pásmu po střele švihem Ivana Rachůnka.

43:19

Přerov se drží na puku, Zbořil vyslal solidní ránu od modré čáry.

43:00

Vyloučení v týmu Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Karafiát.

42:18

Zatím čekáme na první pokus mířící na jednu z brankových konstrukcí.

41:02

A v ofenzivě jsou opět Zubři, třetí formace ale ztrácí puk a Přerov musí rozehrávat z vlastní třetiny.

40:25

Po nepřesném pokusu Sýkory se kotouče zmocnili hosté a rozehrávají.

40:02

Puk po buly v přerovském pásmu.

40:01

Přes to, že první část nabídla dobré tempo, tak v té druhé jsme byli svědky ještě o stupínek lepšího hokeje. Navrch teď měli pro změnu mírně Zubři a to zejména v první půli třetiny, kdy zlínské hokejisty parádně držel gólman Sedláček. Inkasoval, stejně jako jeho protějšek Klimeš, pouze jedinkrát a to z hole Jiřího Goiše. Lepší přerovská koncovka by ale zřejmě přinesla gólů více. Hanákům nezbývá tedy nic, než doufat, že si střeleckou smůlu vybere v dalším dějství. Třetí dějství začne zhruba v 20:50.

40:00

39:04

Malina tečoval prudký pas Rachůnka jenom kousek od levé šibenice!

38:21

Valenta chyboval a špatným pohybem zcela uvolnil prostor jedoucímu Sýkorovi. Ten však víceméně tváří v tvář Sedláčkovi nezakončil tak, jak by si asi představoval.

38:01

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Freibergs – 2 min., hrubost).

38:01

Černý obkroužil branku hostí, našel k levému kruhu sjíždějícího Malinu, ale střela mu nesedla.

37:50

A zakázané uvolnění téhož týmu.

37:35

Postavení mimo hru Zlína.

37:22

Sikora si sjel pro dlouhý pas od Novotného, za modrou mu v útoku bránil ještě jeden ze Zlínských, díky němuž nakonec jeho střela skončila ztečována v ochranné síti.

37:11

Tato přesilová hra Beranů nenalezla úspěšný konec. Přerov je v pěti hráčích.

36:23

Ferenc z dobré pozice nápřahem mířil mimo.

35:33

Na opačné straně pelášili do přečíslení Novotný s Pšurným. Zakončení po zemi ale chyběla přesnost.

35:19

Přes clonu těl pálil Ondráček z pravého kruhu.

35:11

Teď tedy sice může vyměnit síly na ledě za čerstvé, ale za cenu oslabení, které teď bude muset sehrát kvůli špatnému střídání. Trest odpyká Darek Hejcman.

35:06

A po zakázaném uvolnění stále nemůžou jeho hráči vystřídat!

34:34

Přerov si to hrou ve vlastním pásmu možná zbytečně komplikuje. Jeho formace už je dlouho na ledě a nemůže střídat.

33:25

Po Šlahařově nebezpečné střele se k dalšímu pokusu dostal Freibergs. Puk je mimo zónu ohrožení.

33:11

Úmyslný ofsajd Beranů, vhazování před Sedláčkem.

32:30

Zubři pokračují v útočných snahách ještě více než doposud.

30:57

30:57 GOIŠ - 1:3

30:57

Přerov právě vstřelil branku!
Tak Zubrům stačilo k využití ještě méně než Zlínu! Třináct sekund! Pšurného střelu ztečoval dobře stojící Zbořil na Sedláčkův beton tak, že JIŘÍ GOIŠ mohl ihned přesně mířit pod víko u levé tyče! Asistence: Mikuláš Zbořil, Roman Pšurný.

30:44

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Dluhoš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

30:39

Vhazování po Sedláčkově levici.

29:59

Fořtovu střelu z ostrého úhlu vytáhl Klimeš betonem mimo.

29:26

29:26 KULDA - 0:3

29:26

Zhruba sedm hráčů se stáhlo až do předbrankové prostoru, čehož využil Valenta, přiblížil se na střelecký dohled a snažil se kotouč propasírovat shlukem těl. Ten se však odrazil pouze k EDGARDSU KULDOVI a ten jej zametl k levé tyči. Před Klimešem bylo tolik hráčů, že neměl šanci kotouč zachytit. Asistence: Tomáš Valenta.

27:39

Fořt s Karafiátem zamířili do situace dva na jednoho, puk však místo šibenice zamířil pouze do zadního plexiskla.

26:53

Sýkora vyvezl hrací předmět od vlastní brány až do útoku, Malinova střela ale opět našla svůj konec na Sedláčkovi. Vzápětí Sýkora vypíchl kotouč zlínskému obráncovi a ocitl se ve velké šanci! Sedláčka ale Zubři ani teď nepřekonali.

25:27

Navrátil přihrával od levého mantinelu volnému Procházkovi v mezikruží, ten ale v klíčové chvíli přestřelil tři tyče!

24:23

Odehraná pasáž z druhé třetiny toho zatím nabídla víc než dění z části první!

24:19

Navrátil nahazoval od pravého mantinelu kotouč přímo před branku do míst, kde stál Jiří Goiš. Zlínská obrana v čele se Sedláčkem ale dotíravého forvarda zneškodnila.

24:01

Pšurný střílel v rychlosti zápěstím zpoza obránce, Sedláčkův beton byl v tomto momentě úspěšnější.

23:27

Úvodní minuty druhé třetiny jsou v pořádném tempu! V mezikruží zlínského pásma se odehrával šermířský souboj, lajna Pšurný – Šimeček – Sikora ale bitvu prohrála.

22:04

Puliš nejprve odstavil posledního přerovského beka a Klimeš musel vytáhnout další fantastický zákrok! Obratem z brejku zahrozili Zubři, Kratochvil přebruslil zlínskou obranu včetně Fořta a řítil se sám na Sedláčka! Do střely však vložil příliš mnoho takovým způsobem, že zlínskou svatyni přeletěla.

21:25

Přerov vyhrál buly ve středním pásmu. Pala Předal kotouč Pohlovi, ten jej nastřelil do útočného pásma, z čehož se nakonec urodil velký závar před brankou Sedláčka. O usměrnění puku do branky se snažil Moučka, ale Sedláček jej přikryl.

21:13

Ofsajd hostů.

20:37

Pšurný se zmocnil odraženého kotouče a ve velké rychlosti vyslal dobrou střelu z levého kruhu! Sedláček zasáhl špičkou lapačky.

20:20

Zakázané uvolnění Zlína na úvod druhého dějství.

20:01

Poslední zápas ZUBR Cupu zatím nabízí pěknou podívanou, avšak dle skóre hlavně v režii Beranů. Ti se dostali do vedení po pěti minutách hry zásluhou Jakuba Šlahaře, který se mimochodem v loňské sezoně proháněl i v dresu Přerova. O čtyři minuty později už bylo manko Zubrů dvojnásobné, jelikož nezvládl ubránit Ondráčka při oslabení. Druhá třetina začne přibližně v 19:54.

20:00

19:13

Fořt střílel z pravé strany, jeho střelu Klimeš vyrazil betonem, avšak jen do míst, kde stál Dluhoš a neváhal střílet z první. Lukáš Klimeš si ale připsal další parádní zákrok, když se stihl přesunout a puk mířící levé tyči vykopl bruslí.

19:00

Poslední minuta prvního dějství je v plném proudu.

18:01

Náznak přerovské šance obstarali Procházka s Kratochvilem, ale po sérii nepřesností jsou na puku znovu Zlínští.

17:23

Bekhendem se přerovského gólmana snažil prověřit David Nosek, který nabral rychlost u pravého křídla.

16:46

Dluhošova střela ze vzdálenosti byla ztečována Pavlem Sedláčkem a tak tak minula levou tyč přesouvajícího se Klimeše!

16:22

Zlínská pětka celou dobu drží pásmo. Šlahař zadovkou přistrčil kotouč Ferencovi k modré čáře. Ten se nerozpakoval a velkým nápřahem vyslal na Klimeše další pokus. Ten ale na puk dobře viděl.

16:01

Následně do ní lapil i střelu Ference.

15:44

Puliš nahrál na levý kruh Noskovi, jeho střelu z první, ale Klimeš krásně uzmul do své lapačky.

15:02

Ondráček chtěl za pravým kruhem přihrávat před bránu Werbikovi, pasu se ale zmocnili Přerovští. Brzy však o kotouč přišli a dopustili se faulu. Šefl míří na trestnou lavici za hákování.

14:01

Pavel Sedláček střílel z mezikruží, čemuž ještě předcházelo nahození Valenty od modré čáry.

13:40

Na pravém křídle vybojovali puk Pšurný se Sikorou proti přesile hráčů. Druhý jmenovaný chtěl přihrávat do předbrankového prostoru, jeho záměr mu ale nevyšel.

13:15

Pavel Sedláček mířil z levého kruhu na přední tyč příklepem, jeho pokus ale měl svůj konec pouze na Klimešově betonu.

12:45

Malina převedl dvě dobré střely, které ale Sedláček dokázal neméně dobrými zákroky zlikvidovat.

12:16

Dva na jednoho na druhé straně v režii Kratochvila s Procházkou. Ke střele to ale nevedlo, Kratochvil vhodný čas k přihrávce promeškal. Následně si pro puk k zadnímu mantinelu sjel Moučka, jenž vybídl v mezikruží stojícího Procházku ke střele. Sedláček vše viděl.

11:59

A další velká šance Beranů. Fořt se řítil se spoluhráčem ve dvou na jednoho, ale Klimeš se stihl na střílejícího Puliše včas přemístit.

11:17

Chyba Pohla u modré čáry, které využil Kulda a řítil se na Klimeše zcela sám z levé strany. Klimeš ale jeho velkou šanci dokázal výtečným zákrokem vyrážečkou zastavit!

10:49

Chvíli se v útočné třetině ohřál, ale Popelka vyvezl kotouč téměř až ke Klimešovi.

10:27

Přerov dobývá pásmo marně, Zlín střídá.

09:55

O něco podobného, jako Herman, se teď pokoušel Rachůnek. Po míchačce však předal zadovkou na kruhy Malinovi a ten vyslal krásnou střelu na Sedláčkovu přední tyč!

09:23

Herman nejprve vymíchal dvojici hráčů v přerovském mezikruží, o kotouč ale přišel a zmocnil se jej Jiří Goiš, jenž chtěl při překračování pásma přihrát na Navrátila do brejku. Ten byl ale faulován Jakubem Hermanem.

08:11

08:11 ONDRÁČEK - 0:2

08:11

A přesilovou hru Zlín brzo využívá! Poté, co přešel do pásma s pukem Werbik, si sjel až k poslední čáře a odtud křižnou přihrávkou našel najetého JIŘÍHO ONDRÁČKA, který puk bleskově uklidil k levé tyči přesouvajícího se Klimeše. Asistence: Nicolas Werbik, Tomáš Valenta.

07:50

Procházka fauloval Sedláčka. Za faul kolenem si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

07:25

Popelka si od pravého mantinelu sjel do středu hřiště, od modré čáry vybízel na teč. Jeho nabídky se ale nikdo neujal, a tak zasahovala Klimešova lapačka.

06:50

Marek Sikora si po množství doteků mezi bruslemi hráčů našel puk na pravém křídle, po němž pronikl až za modrou čáru a vyslal slušnou střelu na Sedláčkovu lapačku.

06:13

Rachůnkova rána od modré čáry pořádně prověřila Sedláčka! K dorážce u levé tyče se ještě dostal Pšurný, ale defenziva Zlína situaci zvládla uhlídat.

05:37

Noskův lob do pásma končí na holi Černého.

05:29

Šefl trefil Sedláčka, na opačné straně nahazoval Václavek jenom na Klimeše. Vhazuje se po jeho levici.

05:00

05:00 ŠLAHAŘ - 0:1

05:00

A máme tu první branku po rovných pěti minutách hry. JAKUB ŠLAHAŘ si nabruslil do pásma po pravém křídle a u kruhu vyslal prudký příklep na zadní tyč. Asistence: Tomáš Valenta, Michal Popelka.

04:10

Po vyhraném vhazování domácích nahazoval kotouč na branku Zbořil. Sedláček zareagoval betony, jimiž puk dostal před sebe tak, že se k dorážce mohl dostat Pšurný. Bránícím Beranem byl ale odzbrojen.

03:56

Kulda se natlačil k pravé tyči, ale přerovským obráncem byl jeho pokus o střelu zmařen. Na opačné straně dostal dlouhý pas Šimeček, sjel si na pravý kruh, odkud jeho střelu lapil Sedláček.

03:06

Doležal poslal rychlou přihrávku Malinovi, ten po překročení pásma střílel z nápřahu za levým kruhem. Dobrá střela a dobrý zákrok Sedláčka.

02:07

Freibergs chyboval v rozehrávce, Moučkova střela z mezikruží ale končí pouze na zadním mantinelu.

01:40

V útočném pásmu nyní sehrává Přerov. Kratochvil střílel z velké vzdálenosti, střela se dotkla jednoho z domácích, načež zamířila do ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:10

Valenta si vyjel od pravého mantinelu mezi kruhy, Klimeš zasáhl vyrážečkou.

00:33

Fořtovi střela nesedla, Zlín musí rozehrávat od svého pásma.

00:16

Ferenc nahodil, puk končí v Klimešově lapačce.

00:02

Úvodní buly vyhráli Zlínští, ale puk se odrazil na polovinu Přerova.

00:01

Utkání za malou chvíli začne.
MEO Aréna nyní uctí památku zesnulého Miroslava Žáčka, jenž byl v minulosti trenérem u přerovského mládeže.
Obě mužstva jsou již nastoupena na ledě. V modré se představí Přerov, ve žlutém bude hrát Zlín.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Malina, Černý, Novotný, Zbořil, Pala, Pohl, Padrnos, Šefl – Rachůnek, Sýkora, Doležal – Šimeček, Pšurný, Sikora – Navrátil, Hejcman, Goiš – Kratochvil, Moučka, Procházka

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Nosek, Dluhoš, Valenta, Matějíček, Hamrlík – Ondráček, Werbik, Kulda – Puliš, Fořt, Herman – Šlahař, Popelka, Fryšara – Václavek, Karafiát, P. Sedláček

Rozhodčí: Fiala, Přikryl – Bryška, Novák.
Dnešní zápas domácího Přerova se Zlínem uzavře turnaj ZUBR Cup.

Přerov v prvním utkání porazil Jihlavu 3:0 a přerušil tak šňůru nepříznivých výsledků jak z konce ligy, tak z přípravy. Ve včerejším zápase proti Novým Zámkům soupeři ze slovenské extraligy podlehl až v nájezdech 2:3. Dnes jej ovšem čeká papírově větší oříšek v podobě Beranů ze Zlína.

Berani se v turnaji a vůbec v celé své připravě nejprve setkali s jihlavskou Duklou a pořádně jí naložili poměrem 6:2. V dalším zápase ovšem podobně jako Zubři nevyzráli na slovenského soka z Nových Zámků a podlehli 1:2.

Oba týmy mezi sebou úzce spolupracují a hráči se často velmi dobře znají, bude zajímavé sledovat letošní přátelskou bitvu mezi těmito mužstvy. Loni se z výhry radovali domácí hokejisté Přerova po výsledku 4:3 po prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

1:4

Branky a nahrávky: 31. Goiš (Zbořil, Pšurný) – 5. Šlahař (Valenta, Popelka), 9. Ondráček (Werbik, Valenta), 30. Kulda (Valenta), 60. Herman (Kulda)

Rozhodčí: Fiala, Přikryl – Bryška, Novák

05:00 ZLN 0:1 Šlahař (Valenta, Popelka)
07:50 PRE 2 Procházka, faul kolenem
08:11 ZLN 0:2 Ondráček (Werbik, Valenta)
09:23 PRE 2 Herman, nedovolené bránění
15:02 PRE 2 Šefl, hákování
29:26 ZLN 0:3 Kulda (Valenta)
30:44 ZLN 2 Dluhoš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo