MOL Cup

FC Slovan Rosice – FK Hodonín

3:1

konec (2:0)

15.08.2018, 18:00 • Rosice • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Roman Zajíček (@RomanZajicek))

Tipsport: 1.9 3.8 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Žlutou kartu dostává Suchý (FK Hodonín).

90

Žlutou kartu dostává Pazourek (FC Slovan Rosice).

89

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Dutka.

89

Žlutou kartu dostává Šustr (FK Hodonín).

86

Černý unikl po pravé straně, našel před brankou nabíhajícího Moučku, který zblízka přestřelil Záleského branku!

84

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Moučka.

84

Rosice právě vstřelily branku!
Domácí se přiblížili postupu do dalšího kola. Selinger poslal uličku PETRU MALATOVI, který obešel tři protihráče, následně i brankáře a zakončil krásně do šibenice.

75

Žlutou kartu dostává Tomáš Dekleva (FC Slovan Rosice).

68

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Chyla, přichází Malata.

63

Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Šustr.

60

Hodonín právě vstřelil branku!
Kapitán domácího týmu Vítámvás nastřelil před šestnáctkou svého spoluhráče, míč se odrazil k střídajícímu FILIPU ŽÁKOVI, který vystřelil přímo pod břevno Zádrapovy branky. Hosté tak snižují a utkání bude ještě zajímavé.

52

Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Copko, přichází Sasín.

46

Krátce po začátku druhé půle se domácí vrhli do brejku, Selinger postupoval sám na brankáře a hostující Lukáš Mareš ho cca 30 metrů před pokutovým územím poslal k zemi. Sudí Mayer neváhal a tasil červenou kartu!

46

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Žák Vilém, přichází Žák Filip.

33

A je tu druhá branka. JAN VÍTÁMVÁS podruhé v duelu překonává Záleského. Po Pazourkově rohu si naběhl do malého vápna domácí kapitán a krásně poslal míč hlavičkou pod břevno. Slovan tak potvrdil to, že je v tomto poločase herně lepším týmem.

23

Domácí jdou do vedení. Černý vypálil na bránu, gólman Záleský vyrazil míč jen před sebe a dorážející PAVEL NOVÁK poslal míč krásně do šibenice. Fanoušci Slovanu tak mohou slavit první gól.