konec (0:0)

14.08.2018, 17:00 • Stadion Rýmařov • 1. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 4.12 3.92 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Tilkeridis v největší šanci Rýmařova přeloboval gólmana Adamušku, ale padající míč přelétl i třineckou bránu!

87

Poslední střídání Rýmařova ve druhém poločase. Petra Navrátila nahradil Tomáš Němec.

80

Utkání skončilo pro Michala Furika, kterého na poslední minuty základní hrací doby nahradil David Hleba.

77

Poslední střídání hostů v základní hrací době. Hřiště opustil Tomáš Omasta a nahradil ho rychlonohý Martin Janošík.

71

Třinec právě vstřelil branku!
KAREL HEJNÝ napřáhl zpoza šestnáctky a přesnou střelou k tyči otevírá účet utkání – 0:1!

68

Střídání v Rýmařově. Tomáše Šupáka vystřídal Nikolas Tilkeridis.

64

Druhé střídání v utkání. Reného Dediče nahradil další dlouhán Karel Hejný.

61

Ilko seběhl s míčem až na kraj hřiště a zpětnou přihrávkou vybídl do šance Omastu. Jeho prudká přízemní střela rozvlnila síť, ale jen z boční strany.

60

Třinečtí trenéři se rozhodli změnit sestavu. Matěje Schwendta nahradil Richard Vaněk.

25

Ilko z levé strany našel rozběhnutého Šumberu, třinecký záložník z bezprostřední blízkosti nepropálil nohy gólmana Kameníka.

23

Šupák se dral po pravé straně do volného prostoru, Samiec chytil rýmařovského hráče za rameno a poslal ho k zemi. Rozhodčí Proske ukázal třineckému záložníkovi první žlutou kartu zápasu.

4

Šumbera z přímého kopu orazítkoval břevno rýmařovské brány! Mravcovu dorážku srazil jeden z domácích hráčů vedle brány.