O pohár primátora města Mladá Boleslav (junioři)

1:5

konec (1:1, 0:2, 0:2)

09.08.2018, 08:00 • ŠKO - ENERGO Aréna MB • Lukáš Chuchválek

Z mé strany je to vše, přeji pěkný den. (10:08:02)
Další zápas je na programu za necelých 30 minut mezi BK Mladá Boleslav a Lidingö.
Hráči zápasu jsou Ondřej Paťha (Orli Znojmo) a Lukáš Adámek (Havířov).
Havířov nakonec vítězí 5:1 a znovu potvrzuje i ve třetí třetině svou dominanci na ledě.

59:24

Nyní ještě prověřili Paťhovu pozornost.

59:00

Puk mají na holích havíři a nepůjčují ho soupeři.

57:26

Hraje se opět v obranném pásmu Orlů, ale chybí už důraz kvůli tomu, že je zápas rozhodnutý.

56:03

Nakonec Havíři začali obléhat branku soupeře, avšak ten se osvobodil a poslal dalekonosnou střelu na Štipčáka.

54:27

Viděli jsme nyní poněkud hluché místo, kdy se nic závažného nedělo.

52:36

Znojmo se osvobodilo a zaútočilo, avšak nedali si pozor na ofsajd.

52:12

Další zakázané uvolnění Orlů.

51:08

Bochnak to zkusil pod víko, trefil se však těsně nad.

50:50

Po dlouhé době se hra přestěhovala před Štipčáka, jenž si konečně také sáhl na puk.

50:17

Žídek před bránou netrefil puk ideálně.

49:47

Po Uhlířově ráně od modré, kterou Ondřej Paťha vyrazil, Orli opět vyhodili na zakázané uvolnění.

48:58

Havířov právě vstřelil branku!
A po dalším vhazování už se Havíři trefují a kouskování hry přineslo kýžený efekt. Úspěšným střelcem je LUKÁŠ JUHASZ. Asistence: Maxim Mastič.

48:23

Další vhazování a další střela Havířova.

48:18

Po vhazování šla další střela na Paťhu a následuje další zakázané uvolnění.

48:04

Zakázané uvolnění Orlů.

47:35

Havíři krouží jak dravci nad orlím hnízdem a gólman musí čelit dalším výstřelům ze střední vzdálenosti od mantinelu.

46:17

Po další střele do Paťhovy výstroje se Orli osvobodili. Na chviličku.

46:02

Havíři jsou nadále nebezpeční a Paťha měl veliké problémy se zkrocením puku, co na něj letěl od modré.

44:29

AZ potvrzuje svou dominanci v zápasu, když prakticky vyškolil soupeře z produktivity. Obránce JAN THIEL napřáhl a trefil tyčku, od které se kotouč odrazil do sítě. Asistence: Jan Žídek.

43:56

Hra se přelila na druhou stranu a činit se musela i Paťhova lapačka, kterou otestoval z ostrého úhlu Žídek.

43:25

Štipčák musel znovu zasahovat, když čelil střele od mantinelu po vhazování.

42:59

Mirek Bazala šel s dvěma spoluhráči vpřed a prověřil z mezikruží Štipčáka.

42:38

Havíři sice po vhazováních získali kotouč, ale jen vyslali pozdrav Paťhovi, který jej ukryl do lapačky.

42:10

Před bránou AZetu se bojuje o puk u mantinelu. Orli zápas rozhodně ještě nevzdávají.

40:49

Znojmo hraje v plném počtu.

40:01

Druhé dějství patřilo zcela jednoznačně Havířům, kteří zásluhou Adámka a Bochnaka navýšili už na rozdíl dvou branek. Havířov je v tomto zápase zatím lepší a dravější, zatímco Orli Znojmo pořád ještě spí. Až na pár okamžiků musí hrát vnucenou defenzivní hru. Zda tento obraz hry zůstane i pro třetí třetinu, se již brzy dozvíme.

40:00

39:10

Do hry vpředu se pustil obránce Pavelek, jenž byl v dobré příležitosti těsně před bránou, avšak nedařilo se mu přehodit beton.

38:49

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Konečný – 2 min., sekání).

38:20

Znojmo ztratilo pásmo a Tomeček pálil od modré nepřesně.

37:38

Po vhazování se puk dostal k nepříliš hlídanému (tuším) Kratochvílovi, jenže chyběl mu klid, aby zakončil.

37:22

Ve středním pásmu zachytil kotouč Adam Špaček, jenž však neuspěl v souboji před bránou s obráncem. Následovala skrumáž před Štipčákem.

37:00

Orli přešli do protiútoku, který dlouho netrval.

35:58

Po nepříliš důrazné střele puk obletěl gólmana před brankovištěm. Gólman Paťha se sice pro něj natáhl, ale nezkrotil ho ani hokejkou a odkryla se prázdná brána. Pro Havíře škoda, že nikdo nebyl blíže.

33:20

Havíři dokázali svou aktivitou zabránit Orlům v útoku a zdrželi hru v útočném a obranném pásmu.

32:19

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Uhlíř – 2 min., držení).

31:24

Mirek Bazala vystřelil na horní tyč, avšak na Štipčáka nevyzrál. Ten měl poté problémy zkrotit kotouč, ale jeho obránci si ho převzali a zahájili protiútok.

30:55

Spíše se bojuje o puk ve středním pásmu a u mantinelu v útočném pásmu Orlů.

30:15

Hra se trošičku vyrovnala, avšak Orli se nedostávají do šancí.

28:11

Orli Znojmo si vybrali oddechový čas.

28:11

Havíři zintenzivnili svůj tlak a zasypali brankáře, který se sice nejprve ubránil, pak ale odražený kotouč neudržel před brankovou čárou u levé tyče své brány a zmocnili se ho opět Havíři, kteří v rychlém sledu nedali Paťhovi šanci. WIKTOR BOCHNAK ho protlačil skulinou. Asistence: Daniel Tomeček, Jan Thiel.

27:20

Znojemští sice po vhazování ve středu kluziště zaútočili a Štipčák úmysl vystihl, ale pak se puku opět ujal Havířov.

26:58

Tyčka hned po vhazování u Paťhovy brány!

26:30

Adámek pořádně napřáhl, avšak hattrick zatím odmítnul. I tak ale odvážně vstupuje do předbrankového prostoru a čeká na šanci nehledě na přítomnost znojemských ranařů.

24:50

Bochnak a dva další hráči ujeli po vhazování vpřed, přičemž otestovali Paťhovu pozornost dalekonosnou střelou.

24:18

Orli se však osvobodili a v sólu jeden z hráčů získal čas pro spoluhráče, aby mohli vystřídat, a sám zakončil do výstroje Marka Štipčáka.

24:05

Havířov nepolevuje a tlačí na soupeře.

22:21

Toto Orli nezvládli a zbytečně riskovali zpětnými přihrávkami do svého obranného pásma, čehož Havíři využili a napadali je. Sebrali jim puk a LUKÁŠ ADÁMEK pak u levé tyče vystřelil směrem k protilehlé a překonal brankáře. Asistence: Maxim Mastič.

21:00

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe Havířovští, odnesla to jen jedna zlámaná znojemská hokejka. Avšak střelba na bránu se nekonala.

20:01

Zápas začal výraznou aktivitou AZ Havířova, avšak havířům chyběl klid v zakončení a efektivita. Toho využilo Znojmo, jež se z nenadálé situace pár minut před koncem třetiny ujalo překvapivě vedení zásluhou Ludvíka. Poté Orlům narostla křídla, avšak o pouhé dvě minuty později jim je havíři přistřihli, když vyrovnal důrazný Adámek. Uvidíme, jaký obraz nabídne druhá třetina.

20:00

18:40

Po nezdařené přihrávce Havířova se do brejku urval Adam Špaček, jenž v nájezdu v boji útočník versus gólman neuspěl a nepřekonal ho.

18:32

17:50

Havíři zabrali a přetlačili nějakým způsobem gólmana i s pukem za brankovou čáru. O vyrovnání se postaral LUKÁŠ ADÁMEK. Asistence: Lukáš Juhasz.

17:30

Ofsajd Havířova.

17:20

A po této brance Orlům narůstají křídla.

15:42

Orli právě vstřelili branku!
A nakonec jsou to Znojemští Orli, kdo se raduje. JAN LUDVÍK po protiútoku vystřelil a propálil Marka Štipčáka. Havířov tak doplatil, že přes územní i střeleckou převahu není efektivní v zakončení. Asistence: Mirek Bazala.

15:25

Další havířovský pokus z bezprostřední blízkosti.

14:45

V nepřehledné situaci před bránou poskakoval puk v brankovišti, Orli ho dostali pryč od pravé tyčky na poslední chvíli.

14:18

Karel Dufek sii najížděl na kruh a pálil jen do brusle bránícímu hráči.

13:34

Výbornou prací hokejky sklapla znojemská ofsajdová past na Havíře.

13:08

Brankář Marek Štipčák zachytil puk nahozený ze středního pásma a kryje ho lapačkou.

12:38

Havíři to zkusili od modré přes chumel hráčů, jen aby ztratili puk. Nakonec z toho je zakázané uvolnění.

11:45

Mastič se hnal před znojemskou bránu, avšak byl odstaven bránícím hráčem.

11:01

Viděli jsme po jedné šanci na obou stranách, kdy se nejprve Orlům nepovedla finální příhra na dobrou palebnou pozici. Poté Tomeček nedal svou šanci v protiútoku.

10:12

Havířov v plném počtu.

09:48

Poté sice zaútočili, ale přihrávky naslepo nikam nevedou. Havířov se opět osvobodil.

09:18

Orlům se po vhazování před vlastní bránou nepovedla rozehra. Skončili v ofsajdu.

08:55

Poté se Havířov osvobodil a dokonce zaútočil.

08:36

Hrubý vyslal ránu od modré, Marek Štipčák na poslední chvíli sklapl betony.

08:12

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Máca – 2 min., vražení na hrazení).

08:00

Po vhazování ujel Adam Špaček, který potrápil havířovské obránce, ale šanci z toho nevykouzlil.

07:48

Tlak Havířů pokračuje, puk však skončil mimo.

07:00

Havířovu to zřejmě nyní jde lépe v plném počtu než v přesilovce. Nyní vyprášili dalekonosnou střelou Paťhovy betony.

06:25

Orli Znojmo hrají v plném počtu.

06:12

Až nyní se ke střelbě probral Vojtěch Pavelek, jenž vyslal od modré pozdrav Paťhovi.

05:38

Havířovu se nedaří usadit se v útočném pásmu, Znojmo snadno odvrací jejich útoky.

05:25

Znojmo se osvobozuje a následně brání soupeři v rozehrávce.

04:25

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Chlubna – 2 min., podražení).

04:00

Jan Židek byl rychlejší než soupeř a vybojoval další šanci pro Havíře.

02:11

Havíři opět zatopili gólmanovi i znojemské obraně, projeli kruhem a poslali pas na protější tyč, kde však nebyl příjemce puku přesný.

01:38

Zatím se zdá, že znojemský brankář Paťha bude mít dost práce. Havířov je po ránu velice aktivní.

00:49

00:19

První pokus v utkání zaznamenal Rewaj, jenž však nebyl přesný.

00:01

Obě mužstva jsou na ledě, zápas každou chvílí začne.

AZ RESIDOMO Havířov: Štipčák (Dufek M.) – Máca, Thiel, Grygar, Pavelek, Uhlíř, Topolanský, Dabrowský, Holub – Kuluris, Dufek K., Tomeček, Juhasz, Židek, Rybnikár, Stodůlka, Mastič, Bochnak, Byčkov, Adámek, Rewaj

Rozhodčí: Veselý – Záhora, Rudolf.
Hezké čtvrteční ráno. Druhý den turnaje juniorů "O pohár primátora města Mladá Boleslav" začíná zápasem mezi HC Orli Znojmo a AZ RESIDOMO Havířov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

1:5

Branky a nahrávky: 16. Ludvík (Bazala) – 18. Adámek (Juhasz), 23. Adámek (Mastič), 29. Bochnak (Tomeček, Thiel), 45. Thiel (Žídek), 49. Juhasz (Mastič)

HC LERAM Orli Znojmo: Paťha (Hrstka) – Šána, Klus, Chlubna, Konečný, Hrubý, Matěcha, Peří – Molnár, Bazala, Sorger, Ludvík, Del Favero, Špaček, Kobylnik, Vokurka, Fruvirt, Bittner, Kratochvíl, Mukhamediarov, Svoboda

AZ Havířov: Štipčák (Dufek M.) – Máca, Thiel, Grygar, Pavelek, Uhlíř, Topolanský, Dabrowský, Holub – Kuluris, Dufek K., Tomeček, Juhasz, Židek, Rybnikár, Stodůlka, Mastič, Bochnak, Byčkov, Adámek, Rewaj

Rozhodčí: Veselý – Záhora, Rudolf

04:25 ZNO 2 Chlubna, podražení
08:12 HAV 2 Máca, vražení na hrazení
15:42 ZNO 1:0 Ludvík (Bazala)
17:50 HAV 1:1 Adámek (Juhasz)
22:21 HAV 1:2 Adámek (Mastič)