2:2

konec (0:0, 0:1, 2:1 - -:-)

09.08.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.36 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa teda v Žiline skončil remízou 2:2. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný deň. Dočítania priatelia. (19:11:03)

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:22

Vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke hostí.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:36

Maroš Mikoláš musí byť v permanencii, hostia sa snažia zvrátiť stav zápasu vo svoj prospech.

58:01

Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

57:25

Domáci po skončení hry v oslabení preskupili svoje formácie a znovu sa hrnú dopredu.

56:47

Domáci v plnom počte.

55:49

Po vyrovnaní nám tempo hry mierne opadlo.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, stav zápasu je aktuálne 2:2.

54:47

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Jankovič – 2 min., napadnutie).

54:29

Liptovský Mikuláš dal gól!
A je vyrovnané, pretože Patrik Števuliak našiel prihrávkou DAMIÁNA NOVICKÉHO a ten sa nemýlil! Asistencia: Patrik Števuliak.

54:00

Dnešné stretnutie sleduje 125 divákov.

53:05

Žilinčania si pri striedaní vyslúžili potlesk prítomných divákov.

52:36

No a aby toho nebolo dosť, z ľavého kruhu Richard Jenčík znovu opečiatkoval ľavú tyč Hollého bránky!

52:02

Po strele žilinského obrancu Ivana Jankoviča od modrej čiary znovu zvoní tyč bránky hostí!

51:40

Výborná akcia Žiliny, Richard Jenčík výbornou strelou z ľavej strany preveril pozornosť Juraja Hollého.

50:39

Ďalšia veľká možnosť domácich, tentoraz Hrazdíra z medzikružia opečiatkoval ľavú tyč bránky Liptákov!

50:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina vedie nad Liptovským Mikulášom 2:1.

49:15

Hrá sa znovu dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

48:34

48:02

Presilová hra hosťom nevychádza podľa predstáv, strelecky ešte Mikoláša neohrozili.

47:19

Domáci síce hrajú v oslabení, ale napriek tomu sú pred Jurajom Hollým.

46:42

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Bagin – 2 min., nedovolené bránenie).

46:34

Žilina dala gól!
Domácim hokejistom vyšla presilová hra podľa predstáv, prihrávku do ľavej strany dostal MATEJ SÍKELA a parádnou strelou z prvej nedal Hollému šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Alexanders Galkinš, Lukáš Hvila.

46:15

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., nedovolené bránenie).

46:00

Obrovská šanca Žiliny, Filip Ondruš však sám pred Hollým neuspel, rovnako tak nepochodil ani Alexander Romanovský.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je už 1:1.

44:12

Hokej má stále solídne tempo, po krátkom oddychu sa dopredu tlačia znovu aj hráči Liptovského Mikuláša.

43:43

Žilina stále hrá aktívne, ale nedokáže prekonať Juraja Hollého.

42:36

Domáci po góle pokračujú v obrovskom tlaku, obrana hostí však odoláva.

41:54

V úplnom závere presilovej hry sa domáci dostali do obrovského tlaku, prvú strelu Jenčíka ešte Hollý kryl, lenže na dorážku RUDOLFA HUNU už bol prikrátky. Asistencie: Richard Jenčík, Ivan Jankovič.

40:51

Obrovská šanca domácich, medzi kruhmi sa dostal k puku skúsený Peter Húževka, no z otočky puk napálil len do Juraja Hollého.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov hostí.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Žiline stav 0:1. O ten sa postaral v 31. minúte Maroš Piatka, ktorý zužitkoval dobrú strelu Heikkillu. Tretia tretina sa začne približne o 18:39.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:52

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lačný – 2 min., hákovanie).

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:36

Znovu sa hrá dlho bez prerušenia, no napriek tomu je to svižný hokej a na nudu sa rozhodne nemôžeme sťažovať.

37:31

Po strele Galkinša obrovský závar pred Hollým, no domáci hokejisti nedokázali puk pretlačiť do siete!

36:54

Hostia však získali puk a bleskovo sa vyhrnuli do prečíslenia, no to s prehľadom vyriešil Maroš Mikoláš.

36:36

Opticky to vyzerá, že domáci hrajú presilovú hru, ale nie je to tak. Tlak Vlkov je však zatiaľ jalový.

36:05

Domáci znovu natlačení v útočnom pásme.

35:36

Ďalšia jedovka domácich od modrej a ďalší náznak potýčky, vylučovať sa však nebude.

35:31

Po ďalšej strele domácich zvoní tyč bránky hostí a následne vzniká šarvátka pred Hollým.

35:26

Filip Ondruš skúsil strelu medzi betóny Juraja Hollého, lenže ten si skúsene postrážil tento priestor a podržal svoj tím.

35:26

Rehák vysunul do nájazdu Filipa Ondruša, ktorý bol však faulovaný – trestné strieľanie pre Žilinu!

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva menej ako 5 minút, Žilina zatiaľ prehráva na domácom ľade s Liptovským Mikulášom stále 0:1.

34:02

Domáci stále v tlaku pred bránkou hostí, Juraj Hollý mám však dnes i potrebnú dávku šťastia.

33:20

Ivan Jankovič napriahol od modrej čiary, no puk trafil len korčuľu brániaceho hráča Liptovského Mikuláša.

32:23

Zdá sa však, že tréner Pavol Paukovček ráznejšie prehovoril do duší svojich zverencov, pretože Žilinčania sa nadýchli k mohutnej ofenzíve.

31:48

Lukáš Hvila si sťahovačkou urobil priestor cez obrancu hostí, následne však bekhendom z ľavej strany minul vinkel Hollého bránky.

31:28

Trošku studená sprcha pre domácich hokejistov, možno im však v tomto horúcom počasí pomôže a preberie ich znovu k lepšiemu výkonu.

30:54

Hostia využívajú presilovú hru, pretože Miika Heikkilla napriahol od modrej čiary a MAROŠ PIATKA puk šikovne pred Mikolášom tečoval do žilinskej bránky. Asistencie: Miika Heikkilla, Jakub Sukeľ.

30:51

Liptáci v tlaku pred bránkou Žiliny.

30:29

Výborná akcia domácich, ktorí sa v oslabení dostali do šance. Sám pred Hollým ostal na sekundu Lukáš Hvila, no puk napálil len do hrude brankára hostí.

30:01

V polovici zápasu máme pod Dubňom stále stav 0:0.

29:28

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Danielčák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

29:28

Vhadzovanie po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

29:11

Znovu sa hrá dlho bez prerušenia hry, oba tímy tak striedajú.

28:15

Nuž ale treba objektívne povedať, že tieto minúty jednoznačne patria hokejistom z Liptova, ktorých akoby poliali v šatni živou vodou.

27:35

27:18

Mário Kurali napriahol k delovke od modrej čiary, na šťastie pre domácich Vlkov minul žilinskú bránku!

26:51

Liptákom sa však prvá presilová hra v zápase príliš nedarí, v týchto momentoch sa nedokážu dostať na dostrel žilinskej bránky.

26:05

Jozef Danielčák výborne vystihol rozohrávku hostí v útočnom pásme a vyhodil puk za modrú čiaru.

25:34

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Ďurkech Juraj – 2 min., nedovolené bránenie).

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

24:52

Ďalšia útočná akcia hostí, Maroš Mikoláš znovu podržal svojich spoluhráčov. Hostia sú však podstatne smelší než v prvej časti zápasu.

24:10

Vhadzovanie po ľavej ruke Juraja Hollého.

23:55

23:35

Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy začali dohrávať aj osobné súboje.

22:55

Hostia sa snažili dostať pre Mikoláša nahodeným pukom, čo sa im aj podarilo, po ďalšej strele od modrej čiary však už žilinský gólman všetko vyriešil k spokojnosti trénera Pavla Paukovčeka.

22:19

Hostia sa okamžite po buly nasťahovali do útočného pásma, po strele od modrej čiary musel zasahovať Maroš Mikoláš.

21:55

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Galkinš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

21:55

Maroš Mikoláš stlmil strelu hostí na svojej hrudi, no domáci budú hrať v oslabení.

21:36

Akcia hostí mala celkom dobré parametre, no výborný obranný zákrok predviedol skúsený center Peter Húževka.

20:52

Domáci znovu začínajú tretinu aktívne, Hunova strela z pravej strany si však cestu do Hollého siete nenašla.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Žiliny.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 0:0. Domáci hokejisti boli jednoznačne lepší, no z množstva striel nedokázali prekonať výborného Juraja Hollého. Druhá tretina sa začne približne o 17:45.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:48

Oba tímy s plným počtom hráčov.

19:32

Sorokin si chystal streleckú pozíciu, no v poslednom momente mu puk skĺzol po čepeli hokejky.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:32

Hostia strelou od modrej čiary ohrozili Mikoláša, no ten všetko pohodlne videl, následne sa okamžite ženú dopredu Žilinčania.

17:48

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Ďurkech Lukáš – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., hrubosť).

17:48

Ojedinelý útok hostí s prehľadom rieši Maroš Mikoláš, následne ešte vzniká pred bránkou Žiliny drobná potýčka.

17:22

Domáci hokejisti sú znovu v pásme pred Hollým, stále však nedokážu prelomiť streleckú smolu.

16:24

Domáci znovu v tlaku, brankár Liptákov je ale znovu na svojom mieste.

15:41

Lukáš Ďurkech pálil príklepom od modrej čiary, no jeho strela bola tečovaná vedľa Hollého bránky.

15:01

Do konca prvej časti hry ostáva menej ako 5 minút, stav zápasu je stále 0:0.

14:30

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.

13:59

Rudolf Huna vletel do pásma po pravej strane, snažil na prihrávkou nájsť spoluhráča pred bránkou hostí, no to sa mu nepodarilo.

13:11

Domáci sa stále tlačia dopredu, Liptákov však drží na vodou do týchto chvíľ výborný Juraj Hollý.

12:15

Lukáš Hvila napriahol z pravej strany, no túto delovku na šťastie pre Hollého tečoval jeho obranca na ochrannú sieť.

11:55

Domáci pokračujú v celkom solídnom výkone, naopak, hostia sa stále nedokážu dostať do tempa.

11:03

Tentoraz výborne bojoval štvrtý útok Vlkov, Hollý znovu podržal svoj tím a vhadzovať sa tak bude po jeho ľavej ruke.

10:36

Vhadzovanie po pravej ruke Hollého síce vyhrali jeho spoluhráči, no domáci aktívne získali puk a znovu sa snažia niečo v útok vymyslieť.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, gól sme však stále nevideli.

09:41

Hostia v plnom počte.

09:30

Domáci ešte v závere presilovej hry zatlačili Mikuláš do ťažkej defenzívy, Hollý je však vo výbornej forme počas prvej časti hry.

09:15

Vlci znovu v útočnom pásme, kombinujú, no zatiaľ sa im prihrávky nedaria podľa predstáv.

08:49

Žilinčania musia začať ďalší útok z hĺbky vlastného pásma.

08:13

Domáci okamžite v tlaku, Lukáš Hvila však strelou zápästím z pravej strany našiel pripravenú lapačku Juraja Hollého!

07:41

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., držanie).

07:41

Rudolf Huna sa parádne natlačil pre Hollého, blafákom však tesne minul ľavú tyč bránky hostí! Bol však faulovaný.

07:02

David Hrazdíra hľadal prihrávku spoza bránky Hollého niektorého zo spoluhráčov, no to mu nevyšlo. K odrazenému puku sa však dostal Rudolf Huna, ktorý okamžite strieľal, lenže tento puk už zblokovala pozorná obrana.

06:26

Liptáci znovu len nahodili puk do útočného pásma a oba tímy tak striedajú počas hry.

05:41

Domáci hokejisti sú naďalej aktívni, najmä prvý útok vedený Filipom Surovkom dokáže urobiť prievan v obrane hostí.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, v Žiline sme však gól zatiaľ nevideli.

04:47

Lukáš Hvila vysoko napádal rozohrávku hostí a takmer sa mu podarilo získať puk rovno pred Jurajom Hollým.

04:03

Po strele Mezovského od modrej čiary si prvý úspešný zákrok pripisuje aj Maroš Mikoláš. Vhadzovať sa bude po pravej ruke žilinského brankára.

03:49

Hrá sa hore dole a dlho bez prerušenia, zatiaľ vidíme pomerne dobrý hokej.

03:15

Hrazdíra sa skúšal prebiť po ľavej strane, obrana vojakov z Liptova však bola pozorná.

02:29

Hostia len nahodili puk do útočného pásma, oba tímy tak majú priestor na striedanie.

02:00

Žilina však pokračuje v tlaku, dve strely v krátkom slede za sebou minuli bránku hostí.

01:24

Obranca Alexanders Galkinš skúsil nahodiť puk od modrej čiary, Hollý ho však videl a pohodlne ho stlmil na svojej hrudi.

00:33

Prvú strelu však vymysleli domáci, pretože Surovka našiel v ľavom kruhu Rudolfa Hunu, no skúsený harcovník z prvej namieril len do betónu Juraja Hollého.