5:0
konec (0:0, 2:0, 3:0)
09.08.2018, 17:30 • Zimní stadion Most • Vladislav Kollert
Tipsport: 1.4 5.5 4.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.5 - 4.65
HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno
5:0
konec (0:0, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 27. Matoušek (Doudera, Válek), 39. Petružálek (Mikúš, Hanzl), 47. Lukeš (Hübl, Myšák), 48. Trávníček (Černý, Gerhát), 51. Mikúš (Hanzl, Petružálek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Spěšný (Zajíček) – Sörvik, Baránek, Ščotka, Doudera, Šesták, Strejček – Hanzl, Mikúš, Petružálek – Myšák, Hübl, Lukeš – Černý, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Válek, Matoušek.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Brízgala (Jiroušek) – Kehar, Zich, Veber, Kvapil, Zelingr, Svedlund, Volráb – Kaut, Schildhabel, Filip – Vildumetz, Kubík, Strnad – Bláha M., Zikmund, Š. Bláha – Patyk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel, Veselý – Šiman, Valenta
Diváci:
1. třetina | ||||
09:05 | KLA | 2 | Zelingr, podražení | |
12:23 | LIT | 2 | Sorvik, vysoká hůl | |
13:27 | LIT | 2 | Baránek, nedovolené bránění | |
17:41 | KLA | 2 | Kaut, držení | |
19:33 | KLA | 2 | Zich, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:46 | LIT | 2 | Válek, nedovolené bránění | |
26:47 | LIT | 1:0 | Matoušek (Doudera, Válek) | |
29:02 | LIT | 2 | Ščotka, zásah do nohou | |
33:29 | KLA | 2 | Zikmund, držení | |
38:20 | LIT | 2:0 | Petružálek (Mikúš, Hanzl) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:40 | LIT | 2 | Mikúš, hákování | |
46:47 | LIT | 3:0 | Lukeš (Hübl, Myšák) | |
47:08 | LIT | 4:0 | Trávníček (Černý, Gerhát) | |
48:57 | KLA | 2 | Vildumetz, hákování | |
50:43 | LIT | 5:0 | Mikúš (Hanzl, Petružálek) | |
53:04 | LIT | 2 | Matoušek, krosček | |
Konec |
Liberec – Mladá Boleslav • po prodl. 11:00 5:4
Žilina – Lipt. Mikuláš 17:00 2:2
Olomouc – Třinec • po s.n. (2:0) 17:00 3:2
Zvolen – Poprad • po s.n. (1:2) 17:00 2:3
Slavia – Litoměřice 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:2
Litvínov – Kladno 17:30 5:0
Motor ČB – Irtyš Pavlodar 17:30 4:0
Nový Jičín – Opava 18:00 2:1
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 7:3
Kometa Brno – HC Slovan 18:00 2:5
K. Vary – Plzeň 18:00 5:3
Banská Bystrica – Detva 18:00 9:3
Klatovy – Sokolov 18:00 1:6
Benátky n/J – Salzburg II 18:00 2:3
Poruba 2011 – Přerov 18:00 7:3
Frýdek-M. – Jastrzębie 18:00 5:1
Vrchlabí – Kolín • po prodl. 19:00 0:1
53:04
48:57
42:40
33:29
29:02
23:46
19:33
17:41
13:27
12:23
09:05