konec (1:1)

29.07.2018, 17:30 • SLAVOJ Trebišov • 2. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.15 3.5 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

72

Trebišov dal gól! Domáci prvý raz vo vedení, keď do záverečnej časti hry vstupujú najlepším spôsobom! Vývoj duelu otočil dvomi presnými zásahmi JÁN NOVÁK.

39

Trebišov dal gól! Pokutový kop premenený, šesť minút pred polčasom sa rozdiel zmazal. Skúsený JÁN NOVÁK sa nenechal rozhodiť a vyrovnáva na 1:1.

26

FK Inter Bratislava dáva gól! Ubránený roh, blesková kontra a Giertl už lovil loptu zo siete! Inter sa dostáva do trháku, presadil sa VICTOR OLUYEMI OLATUNJI.

2:1

konec (1:1)

Branky: 39. Novák (pen.), 72. Novák – 26. Olatunji

Karty:   38. Štrba (INB), 78. Baldovský (INB)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:3. Rohy: 10:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:14.

Slavoj Trebišov: Giertl – Vojtovič, Kražel, Pe. Šuľák, Lazarus, Pa. Šuľák, Kolbas (C), Lorinčák, Starosta, Jovanović, Novák
Náhradníci: Pella – Vasiľ, Gibilov, Lukáč

FK Inter Bratislava: Maťašovský – Štrba, Šalata, Tóth, Kochan, Labuda, Šulc (C), Fedor, Baldovský, Olatunji, Adekunle Issa
Náhradníci: Kollár – Vlček, Sečkář, Jacko, Černák

Rozhodčí: Erik Gemzický – Matej Barenčík, Martin Vitko