0:2 6:7 (4), 6:7 (5)

19.07.2018, 12:17 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.43 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:7

GEM, SET, ZÁPAS Veronika Kudermetovová! Forhend našej tenistky zastavila páska a tak ruská tenistka po výhre 2:0 na sety a po hrách 7:6 (4) a 7:6 (5) postupuj prekvapivo do štvrťfinále, keď vyradila Viktória Kužmová, ktorá bola treťou nasadenou hráčkou na tomto turnaji.

6:6

Ktorý Viktória Kužmová vyžíva a tak aj druhý set bude mať skrátenú hru!

5:6

Hneď ten prvý aj využíva, takže Veronika Kudermetovová vyhráva v druhom sete 6:5 a Viktória Kužmová pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase! Razom sa to tak celé otočilo, ale ešte nieje nič stratené pre našu tenistku.

5:5

Ktorý Kudermetovová využíva a vyrovnáva stav v druhom sete na 5:5! Opäť naša tenistka nevyužila setbal, čo ju v prvom sete potom mrzelo. Uvidíme, aký vývoj bude mať ešte druhé dejstvo.

5:4

Hneď ten prvý aj využíva, keďže ani tento úder našej tenistky neprešiel na druhú stranu a tým pádom Veronika Kudermetovová znižuje stav v druhom sete na 4:5! Viktória Kužmová však má servis na jeho víťazstvo.

5:3

Tretí gembal sa jej už podarilo využiť a tak vyhráva v druhom sete 5:3! Veronika Kudermetovová pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

4:3

Ten sa jej už podarilo využiť, keďže return našej tenistky zastavuje páska. Veronika Kudermetovová znižuje stav v druhom sete na 3:4!

4:2

Dlhý bekhend ruskej tenistky končí v aute, Viky tak už tento gembal využíva a ujíma sa vedenia 4:2 v druhom sete. Kudermetovová ale nebola ďaleko od toho, aby získala servis našej hráčky.

3:2

Ktorý sa jej aj podarilo využiť, takže znižuje stav v druhom sete na 2:3 z jej pohľadu!

3:1

Prvý pokus je hneď úspešný a tak Viktória Kužmová vyhráva v druhom sete 3:1! Zatiaľ to vyzerá pre našu tenistku nádejne, ale ešte bude mať druhý set dostatočné trvanie.

2:1

Hneď ten prvý aj využíva, takže získava prvý gem v druhom sete, ktorým znižuje jeho stav na 1:2!

2:0

Druhý pokus však je už úspešný a tak Viktória Kužmová vyhráva po potvrdení brejku 2:0 v druhom sete!

1:0

Presný úder na čiaru od našej tenistky, ktorá tak berie hneď prvé podanie svojej súperky v tomto dejstve a ujíma sa vedenia 1:0 v druhom sete!

6:7

Opäť je tu eso, ktorým Kudermetovová využíva prvý setbal a tak vyhráva prvý set v skrátenej hre! Prvé dejstvo tohto zápasu bolo vyrovnané, škoda len, že Viktória za stavu 6:5 nevyužila dva setbaly. V skrátenej hre potom prišli straty podania a tak je pred druhým setom v lepšej pozícii Kudermetovová.

6:6

Ktorý napokon aj využíva a tak o osude prvého setu bude musieť rozhodnúť tajbrejk, tento gem ukončila Kudermetovová priamym bodom z podania. Škoda, Viktória Kužmová mala k dispozícii dva setbaly, ktoré však pri podaní súperky využiť nedokázala.

6:5

Tento pokus už naša tenistka zvládla a ujíma sa vedenia 6:5! Veronika Kudermetovová pôjde znova podávať na udržanie sa v prvom sete a vynútenie si tajbrejku.

5:5

Aj sa tak stáva, Veronika Kudermetovová čistou hrou vyrovnáva na 5:5 a tak prvý set ešte bude pokračovať.

5:4

Hneď ten prvý aj využíva a tak sa ujíma vedenia 5:4 v prvom sete! Veronika Kudermetovová teda pôjde podávať na udržanie sa v prvej sade hry.

4:4

Posledný brejkbal Viktória využíva a tak vyrovnáva stav v prvom sete 4:4! Slovenská tenistka nutne potrebovala získať toto podanie, čo sa jej podarilo a pôjde podávať na potvrdenie brejku.

3:4

Return súperky putuje za základnú čiaru a tak Viktória čistou hrou znižuje stav v prvom sete na 3:4! Potrebuje však získať nasledujúce podanie svojej súperky.

2:4

Následne si však pomáha kvalitným podaním a v prvom sete sa ujíma vedenia 4:2! Slovenská tenistka potrebuje udržať svoje nasledujúce podanie.

2:3

Ktorý úspešne využíva a tak s problémami si naša tenistka udržala tento servis, čím znižuje stav v prvom sete na 2:3!

1:3

Hneď ten prvý aj Kudermetovová využíva a tak po potvrdení brejku vyhráva v prvom sete 3:1! To sú menšie komplikácie pre našu tenistku, ale má ešte priestor, aby to celé zvrátila.

1:2

Ruská tenistka využíva hneď ten prvý a prerazila tak prvé podanie našej hráčky. Veronika Kudermetovová ide do vedenia 2:1 a po krátkej prestávke bude podávať na potvrdenie brejku!

1:1

Druhý gembal už Veronika Kudermetovová využíva a vyrovnáva teda stav v prvom sete na 1:1! Úvodné podania teda obe tenistky zvládli úspešne.

1:0

Esom na záver ukončila Viktória prvý gem, dokázala si bez problém udržať podanie a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!