1:2 6:3, 4:6, 3:6

19.07.2018, 17:28 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.72 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Robin Haase! Rozhodujúci tretí set zvládol lepšie holandský tenista, ktorý teda podľa papierových predpokladov postupuje ďalej, ale jedine v treťom sete predviedol svoju lepšie hru. Prvé dva sety boli vyrovnané, ten rozhodujúci však Martin nezvládol a tak sa s turnajom v Chorvátsku musí rozlúčiť.

3:5

Hneď ten prvý aj využíva a tak sa Martin ešte udržal v zápase, keď znižuje stav tretieho setu na 3:5! Robin Haase má však servis na víťazstvo.

2:5

Aj sa tak stáva, Robin Haase sa čistou hrou dostáva do vedenia 5:2 a Martin Kližan teda pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase!

2:4

Ktorý aj využíva a znižuje stav v treťom sete na 2:4!

1:4

Hneď ten prvý aj využíva a tak Robin Haase vyhráva v treťom sete 4:1! Slovenský tenista sa dostáva už do vážnej situácie.

1:3

Martin Kližan gembal využil a tak znižuje stav v treťom sete na 1:3!

0:3

Robin Haase potvrdil brejk a vyhráva už v rozhodujúcom sete 3:0!

0:2

Ten sa podarilo Haasemu využiť a tak vyhráva v treťom sete 2:0!

0:1

Holandský tenista úspešne zvládol prvé podanie v treťom sete a vedie 1:0!

4:6

Tento pokus už holandský tenista využíva a tak vyhráva druhý set pomerom 6:4 a o osude zápasu bude musieť rozhodnúť tretí set!

4:5

Čistou hrou potvrdil Robin Haase brejk a vyhráva v druhom sete 5:4! Martin Kližan teda pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

4:4

Holandský tenista brejkbal využíva a vyrovnáva teda stav v druhom sete na 4:4!

4:3

Druhý pokus už holandskému tenistovi vyšiel a tak Robin Haase znižuje stav druhého setu na 3:4!

4:2

Hneď ten prvý aj využíva a tak sa ujíma vedenia 4:2 v druhom sete! Martin to má teda rozbehnuté veľmi dobre, ale ešte to treba všetko dotiahnuť do úspešného konca.

3:2

Do tretice všetko dobre! Tento pokus po úspešnom returne náš tenista využíva a tak berie prvé podanie súpera v druhom sete, čím sa ujíma vedenia 3:2!

2:2

Ten Martin aj využíva, dlhý bekhend holandského tenistu putoval von z dvorca a tak je stav v druhom sete vyrovnaný 2:2!

1:2

Holandský tenista sa čistou hrou dostáva do vedenia 2:1, veľmi kvalitný gem z jeho strany.

1:1

Presný úder na čiaru od nášho tenistu, takže Martin získava prvý gem v druhom sete, ktorým vyrovnáva na 1:1!

0:1

Druhý pokus holandského tenistu je úspešný a tak vyhráva v druhom sete 1:0!

6:3

Priamym bodom z podania ukončil Martin Kližan prvý set a získava ho pomerom 6:3! Dlho sme sledovali vyrovnané dejstvo, ale v rozhodujúcej chvíli prerazil slovenský tenista podanie súpera a tak vyhráva 1:0 na sety! Mimochodom, Martin má v publiku veľkú podporu. Predsa len Chorvátsko je blízko a je aj čas dovoleniek, takže sa môže slovenský tenista tešiť aj veľkej podpore.

5:3

Robin Haase sa pokúsil o skrátený úder, ktorý mu však nevyšiel a Martin tak včas prerazil súperovi podanie a dostáva sa v prvom sete do vedenia 5:3! Slovenský tenista teda pôjde podávať na víťazstvo v prvom sete!

4:3

Skvelý forhendový volej nášho tenistu a tak Martin vyhráva v prvom sete 4:3! Zatiaľ tak čakáme na prvú stratu podania v tomto zápase.

3:3

Martin sa na sieti pokúsil o skrátený úder, čo mu však nevyšlo a stav v prvom sete je vyrovnaný 3:3!

3:2

Martin Kližan získava prvú čistú hru v tomto zápase a ujíma sa vedenia 3:2 v prvom sete!

2:2

Prvým esom v zápase ukončil Robin Haase tento gem a vyrovnáva stav v prvom sete na 2:2!

2:1

Slovenský tenista ukončil tento gem forhendom na čiaru a ujíma sa vedenia 2:1 v prvom sete!

1:1

Ten sa podarilo holandskému tenistovi využiť a tak vyrovnáva stav v prvom sete na 1:1!

1:0

Druhý pokus nášho tenistu je už úspešný a tak získava prvým gem v tomto zápase, ktorým vedie v prvom sete 1:0!