1:1
konec (1:0)
19.07.2018, 21:00 • Športni park, Domzale • 1. předkolo • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.39 4.9 7.16 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.39 - 4.9 - 7.16
NK Domžale – NK Široki Brijeg
1:1
konec (1:0)
Branky: 11. Melnjak – 73. Matić
Karty: 90+3. Mujan (DML) – 21. Bagarić (SIB), 44. Kovačić (SIB), 90. Marić (SIB), 90+4. Čabraja (SIB)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:11.
NK Domžale:
Milić (C) – Širok, Dobrovoljc, Klemenčič, Melnjak – Čerin, Husmani – Ibraimi (80. Žužek), Ibričić, Bizjak (90+2. Kirm) – Nicholson (67. Mujan).
Náhradníci: Mulalić – Mujan, Žužek, Morris, Kirm, Rom, Hebaj.
Trenér:
NK Široki Brijeg:
Bilobrk – Čorluka, Kovačić, Barišić (C), Marković (83. Kvesić) – Begonja, Matić, Kožul (46. Marić) – Bagarić, Silva (60. Čabraja), Turčin.
Náhradníci: Bandić – Kvesić, Čabraja, Marić, Marušić, Jurić, Nikić.
Trenér:
Rozhodčí: Munukka – Turunen, Honkanen (všichni FIN)
Diváci:
První zápas: Široki Brijeg - Domžale 2:2
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
90+2
83
80
67
60
46