2:1
konec (1:1)
19.07.2018, 20:45 • Gradski vrt, Osijek • 1. předkolo • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.19 6.91 14.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.19 - 6.91 - 14.5
NK Osijek – CS Petrocub
2:1
konec (1:1)
Branky: 15. Mudražija, 61. Barišić – 22. Ambros (pen.)
Karty: 45. Ljopa (OSI) – 50. Taras (PTB), 64. Mudrac (PTB), 74. Potîrniche (PTB)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 9:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:24.
NK Osijek:
Malenica – Šorša, Lončar, Radeljić, Barišić (C) – Boban (22. Ljopa) (65. Pušić), Henty, Mudražija, Mioč, Bočkaj (78. Hajradinović) – Marić.
Náhradníci: Ivušić – Kamenar, Ljopa, Šimunec, Pušić, Pilj, Hajradinović.
Trenér:
CS Petrocub:
Celeadnic – Mudrac, Potîrniche, Sandu – Slivca (70. Matei), Djou, Cojocaru, Taras (60. Patraş), Douanla – Ambros (C), Ivanov (54. Vremea).
Náhradníci: Staraistari – Ndzomo, Rusu, Matei, Patraş, Coșcodan, Vremea.
Trenér:
Rozhodčí: Massias – Lazarou, Kalogirou (všichni CYP)
Diváci:
První zápas: CS Petrocub - Osijek 1:1
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
78
74
70
65
64
61
61. Borna BARIŠIĆ - 2:1
61
Domácí se vrací do vedení! Celá gólová akce vznikla jedinou přihrávkou do volného prostoru u levé autové čáry, kudy potáhl míč Henty. Ten si počkal na přiběhnutí BORNY BARIŠIĆE a ten pokořil Celeadnice střelou z rohu malého vápna.
60
54
50
45
22
22
22. Vladimir AMBROS - 1:1
22
Míč si na penaltový puntík postavil VLADIMIR AMBROS a zamířil ze svého pohledu k levé tyči, kde Malenica chyběl, neboť skákal na druhou stranu.
21
15
15. Robert MUDRAŽIJA - 1:0
15
Domácí se v patnácté minutě dostávají do vedení! ROBERT MUDRAŽIJA si potáhl míč až do vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky a opřel se do tvrdé střely, která se po odrazu od jednoho z obránců uklidila k pravé tyči Celeadnicovy brány.