0:3
konec (0:1)
19.07.2018, 20:45 • 1. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 11.2 7.87 1.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 11.2 - 7.87 - 1.19
SP Tre Fiori – NK Rudar Velenje
0:3
konec (0:1)
Branky: 43. Bolha, 47. Šimunac, 71. Kamara
Karty: 27. Succi (TRF), 50. Acquarelli (TRF), 68. Vassallo (TRF), 80. Tamagnini (TRF)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 16:16.
SP Tre Fiori:
Pizzolato – Andreini (C), Filippi, Ghetti – Succi, Teodorani, Costantini, Tamagnini, Della Valle – Vassallo
Náhradníci: Simoncini – Pasolini, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro
Trenér:
NK Rudar Velenje:
Pridigar – Pušaver, Tomašević, Vasiljević, Pišek – Trifkovič (C), Bolham, Solomun – Radić, Kamara, Tučić
Náhradníci: Malnar – Kašnik, Muić, Parfitt-Williams, Vodeb, Čoralič, Šimunac
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Rudar Velenje - Tre Fiori 7:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
82
72
67
63
46
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Radić, přichází Šimunac.