1:2
konec (0:0)
19.07.2018, 19:45 • Teddy Stadium (Jerusalém) • 1. předkolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)
Tipsport: 1.49 4.16 6.67 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.49 - 4.16 - 6.67
Beitar Jeruzalém – FC Čichura Sačchere
1:2
konec (0:0)
Branky: 62. Vered – 73. Kakubava, 83. GABEDAVA (pen.)
Karty: 32. Siroshtan (BJE), 45+2. Sylvestr (BJE), 82. Kahila (BJE) – 16. Čikvaidze (CIC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:9.
Beitar Jeruzalém:
Nitzan – Peleg (58.Varenne), Cuéllar, Kahila, Zehavi – Krieff, Siroshtan (78.Barihon), Sabo – Vered (C), Sylvestr, Einbrom
Náhradníci: Lalo – Azuri, Cohen, Parado, Varenne, Elbaz, Barihon
Trenér:
FC Čichura Sačchere:
Hamžič – Čiteišvili, Mircchulava, Maisašvili, Megrelišvili – Dobrovolskij (72.Kakubava), Čikvaidze (C), Markozašvili – Bughridze (72.Kachabrišivli), Gabedava – Lekvtadze (59. Sardališvili)
Náhradníci: Mckerašvili – Kachabrišivli, Kakubava, Ionanidze, Čichladze, Sardališvili, Buchaidze
Trenér:
Rozhodčí: Di Bello M. – Passeri M., Di Vuolo R. (všichni Itálie)
Diváci:
První zápas: Čichura - Beitar Jeruzalém 0:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
82
45+2
32
16