0:0
po penal. (4:5) (0:0)
19.07.2018, 19:00 • Stadiumi Olimpik Adem Jashari (kapacita 18 500 diváků). • 1. předkolo • Dominik Tobola (@DomTo81)
Tipsport: 2.28 3.12 3.27 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.28 - 3.12 - 3.27
FC Priština – CS Fola Esch
0:0
po penal. (4:5) (0:0)
Branky:
Karty: 14. Haliti (FPR), 38. Korenica (FPR), 111. Dallku (FPR) – 100. Dikaba (FOL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:9.
FC Priština:
Bekaj – Dallku, Jamal, Haliti, Armend Thaçi – Mustafa, Korenica, Mankenda (76. Peqfeli), Ahmeti (98. Boshnjaku) – Jasharovski (92. Hoxha), Abdul Basit.
Náhradníci: Muçiqi – Boshnjaku, Bashiru, Hoxha, Bekteshi, Peqfeli, Osmani.
Trenér:
CS Fola Esch:
Hym – Dikaba, Bernard (46. Klein), Laterza (66. Mersch), Chrappan, Kirch (106. Sacras) – Muharemović, Saiti (72. Bensi), Klapp – Hadji, Corral.
Náhradníci: Bensi – Frere, Sacras, Sinani, Mersch, Klein, Emanuel Cabral.
Trenér:
Rozhodčí: Schnyder – Köbeli, Kurnacza – Bieri (všichni SUI).
Diváci:
První zápas: Fola - Priština 0:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:9.
8. série 4:5
8. série 4:5
7. série 4:4
7. série 3:4
6. série 3:3
6. série 3:3
5. série 3:3
5. série 3:3
4. série 3:3
4. série 3:3
3. série 3:2
3. série 2:2
2. série 2:1
2. série 1:1
1. série 1:1